Mókus Söröző Zebegény

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Mókus Söröző Zebegény vélemények

2022. szeptember 25.barátokkal járt itt
A Dunaparton sétálgatva jól esett egy kis felfrissülés ebben a teraszos sörőzőben. Elég népszerű hely,mert mindíg vannak a fenti teraszon is. A kiszolgálás barátságos, a sőr és az üdítők jó hidegek. Érdemes megpihenni itt, mert még a vonathoz is közel van. Máskor is meglátogatjuk, ha erre járunk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2019. június 25.egyedül járt itt
A Zebegényben működő Mókus sörözőbe a Natura hill nevű sokat emlegetett gasztro-komplexumot keresve jutottam el. Hogy nem szolgáltak ki, mert nem foglaltam asztalt, az más lapra tartozik, s főként nem érinti a Mókust, mely egy szeretnivaló, nagyon szép berendezésű kiskocsma. A faragott magyar szimbólumok a falon szívet melengetőek, le is fotóztam őket.
Mókus Söröző Zebegény - MosdóMókus Söröző Zebegény - BelsőMókus Söröző Zebegény - BelsőMókus Söröző Zebegény - BelsőMókus Söröző Zebegény - Külső kép