Natura Hill Étterem Zebegény

Natura Hill Étterem Zebegény
Natura Hill Étterem ZebegényNatura Hill Étterem Zebegény
Natura Hill Étterem ZebegényNatura Hill Étterem Zebegény

Natura Hill Étterem Zebegény bemutatkozása

A fine dining irányzat képviselője Zebegényen a Natura Hill Bistro. A slow food szellemében főző, fenntarthatóságot szem előtt tartó zseniális séfük, Szilvási Mihály minden nap délben más finomságokkal várja a vendégeket. A 19 órától felszolgálásra kerülő 4+1 fogásos degusztációs menü tökéletes záróakordja lehet egy napnak.

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Natura Hill Étterem Zebegény vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2021. december 26.a párjával járt itt
Elképesztő kitettségű, mindent egybevetve egyedülálló létesítmény Zebegény volt szőlőhegyén. A teraszról csodálatos kilátás nyílik a Dunakanyarra. A terasz bútorzata megnyerő, az egész épület harmóniát, nyugalmat sugároz. A beltér elegáns, esztétikus.
Natura Hill Étterem Zebegény - EgyébNatura Hill Étterem Zebegény - EgyébNatura Hill Étterem Zebegény - EgyébNatura Hill Étterem Zebegény - EgyébNatura Hill Étterem Zebegény - EgyébNatura Hill Étterem Zebegény - EgyébNatura Hill Étterem Zebegény - EgyébNatura Hill Étterem Zebegény - Egyéb
Kiváló 2019. július 28.egyedül járt itt
Kifinomult elegancia, természetközeliség, minőségi konyha, ezekkel a jelzőkkel jellemezhető szálloda és étterem a Duna-kanyarban, a zebegényi hegy legtetején. Kifejezetten meredek, rossz minőségű, végtelenül tekergő út visz fel ide. Régóta tervben volt a meglátogatása részemről, de nem tudtam jól megtervezni az időpontot, így sajnos ebéd és vacsoraidő között sikerült érkezni, amikor a konyhájuk nem üzemelt.
Natura Hill Étterem Zebegény - Külső képNatura Hill Étterem Zebegény - BelsőNatura Hill Étterem Zebegény - BelsőNatura Hill Étterem Zebegény - Külső képNatura Hill Étterem Zebegény - Külső képNatura Hill Étterem Zebegény - Belső
Kiváló 2019. március 20.a párjával járt itt
A séfek izgalmas kreációkkal készültek vacsorára, elvarázsoltak minket az ízek csodálatos világába. A pincérek minden fogáshoz finom bort ajánlottak, tökéletes volt a kiszolgálás, csendes, hangulatos kis hely távol a világ zajától, a nyüzsgéstől.