Hamburger Box Zirc
8420 Zirc, Kossuth Lajos u. 7.

Hamburger Box Zirc a térképen

Wellness csomagok Zirc városában

Hamburger Box Zirc vélemények

Veszprém

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Kutyafuttában egyedül tértem be Zircen a Hamburger box-ba. Kedves úr fogadott kissé bizonytalanul. Szerintem nem volt biztos abban, hogy látott-e már. Megpróbáltam megőrini inkognítómak - mármint azt, hogy kb 2,5 éve egy pozitív kicsengésű tesztet publikáltam róluk. Véleményem szerint továbbra is jól csinálják. Finom a hamburger, kedvesek és nagy a tisztaság.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Mivel ebben a városban születtem, és a fiatal kamasz koromat is itt töltöttem javarészt, így lehet, kissé elfogult vagyok, de nagyon szeretem ezt a helyet. A kiszolgálás gyorsan megy, a hamburger ár-érték arányban nagyon finom. Mindig majonézes kukoricával kérem, és mindig ugyan olyan finom. :) Nem egy fullos hely, de egy hamburgerező nem is kell, hogy az legyen.

Mátyás4455 TOP étteremértékelő
Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Figyelem, a helyet átépítették, már bent is nagyobb a hely és van mosdó is! Felújítás történt kívülről is. 2001- ben jártam itt először és már akkor is ízlett a hambi kukoricás majonézzel. Milliófajta van. Persze a hely nem a gasztrófejedelmek törzshelye, mert ez "csak" egy hamburgerező kisétterem, de annak tökéletesen megfelel. 16 éve kb.
Veszprém

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok-sok év alatt nagyon sokszor elmentünk Zircen a Hamburger box előtt és ma végre kipróbáltuk. Mint ahogy a címben is említettem tényleg csak egy "box" - alig pár asztal. Azonban annál kedvesebb a bennünket kiszolgáló úr, ki nagy lelkesedéssel beszélt az ételválasztékról, a nyárról, amire most decemberben még jó sokat kell várnunk.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, vonatos kirándulással, vonatjeggyel, arborétum belépővel, kávé-tea fogyasztással
2019.04.15. - 2019.11.15.
Sirály Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.29. - 2019.09.15.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3-4 éjszaka 59.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.20. - 2019.08.18.
Hotel Halászkert
Badacsony
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.05.31.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Zirc
Hunguest Hotel Pelion  Zirc
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Hamburger Box ZircX