Hamburger Box Zirc
8420 Zirc, Kossuth Lajos u. 7.

Hamburger Box Zirc a térképen

Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Kutyafuttában egyedül tértem be Zircen a Hamburger box-ba. Kedves úr fogadott kissé bizonytalanul. Szerintem nem volt biztos abban, hogy látott-e már. Megpróbáltam megőrini inkognítómak - mármint azt, hogy kb 2,5 éve egy pozitív kicsengésű tesztet publikáltam róluk. Véleményem szerint továbbra is jól csinálják. Finom a hamburger, kedvesek és nagy a tisztaság.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Mivel ebben a városban születtem, és a fiatal kamasz koromat is itt töltöttem javarészt, így lehet, kissé elfogult vagyok, de nagyon szeretem ezt a helyet. A kiszolgálás gyorsan megy, a hamburger ár-érték arányban nagyon finom. Mindig majonézes kukoricával kérem, és mindig ugyan olyan finom. :) Nem egy fullos hely, de egy hamburgerező nem is kell, hogy az legyen.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Figyelem, a helyet átépítették, már bent is nagyobb a hely és van mosdó is! Felújítás történt kívülről is. 2001- ben jártam itt először és már akkor is ízlett a hambi kukoricás majonézzel. Milliófajta van. Persze a hely nem a gasztrófejedelmek törzshelye, mert ez "csak" egy hamburgerező kisétterem, de annak tökéletesen megfelel. 16 éve kb.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok-sok év alatt nagyon sokszor elmentünk Zircen a Hamburger box előtt és ma végre kipróbáltuk. Mint ahogy a címben is említettem tényleg csak egy "box" - alig pár asztal. Azonban annál kedvesebb a bennünket kiszolgáló úr, ki nagy lelkesedéssel beszélt az ételválasztékról, a nyárról, amire most decemberben még jó sokat kell várnunk.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Szárcsa Hotel
3-5 éjszaka 15.390,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egyszeri alkalommal habos kakaóval vagy kávéval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.21. - 2020.12.27.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2 nap/1 éjszaka 40.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hasik Hotel
Döbrönte
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.11.03. - 2021.12.22.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.260 - 12.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.08.31.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Hamburger Box ZircX