Hamburger Box Zirc
8420 Zirc, Kossuth Lajos u. 7.

Hamburger Box Zirc a térképen

Hamburger Box Zirc vélemények

Balatonfüred
Zirc

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Kutyafuttában egyedül tértem be Zircen a Hamburger box-ba. Kedves úr fogadott kissé bizonytalanul. Szerintem nem volt biztos abban, hogy látott-e már. Megpróbáltam megőrini inkognítómak - mármint azt, hogy kb 2,5 éve egy pozitív kicsengésű tesztet publikáltam róluk. Véleményem szerint továbbra is jól csinálják. Finom a hamburger, kedvesek és nagy a tisztaság.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Mivel ebben a városban születtem, és a fiatal kamasz koromat is itt töltöttem javarészt, így lehet, kissé elfogult vagyok, de nagyon szeretem ezt a helyet. A kiszolgálás gyorsan megy, a hamburger ár-érték arányban nagyon finom. Mindig majonézes kukoricával kérem, és mindig ugyan olyan finom. :) Nem egy fullos hely, de egy hamburgerező nem is kell, hogy az legyen.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Figyelem, a helyet átépítették, már bent is nagyobb a hely és van mosdó is! Felújítás történt kívülről is. 2001- ben jártam itt először és már akkor is ízlett a hambi kukoricás majonézzel. Milliófajta van. Persze a hely nem a gasztrófejedelmek törzshelye, mert ez "csak" egy hamburgerező kisétterem, de annak tökéletesen megfelel. 16 éve kb.
Balatonfüred
Zirc

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok-sok év alatt nagyon sokszor elmentünk Zircen a Hamburger box előtt és ma végre kipróbáltuk. Mint ahogy a címben is említettem tényleg csak egy "box" - alig pár asztal. Azonban annál kedvesebb a bennünket kiszolgáló úr, ki nagy lelkesedéssel beszélt az ételválasztékról, a nyárról, amire most decemberben még jó sokat kell várnunk.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2 nap/1 éjszaka 19.305 - 43.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.19. - 2022.04.30.
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 29.278 - 42.586,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Hotel Yacht Wellness & Business Zirc
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Hamburger Box ZircX