Hamburger Box Zirc
8420 Zirc, Kossuth Lajos u. 7.

Hamburger Box Zirc a térképen

Wellness csomagok Zirc városában

Hamburger Box Zirc vélemények

Csopak

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 5.
Kutyafuttában egyedül tértem be Zircen a Hamburger box-ba. Kedves úr fogadott kissé bizonytalanul. Szerintem nem volt biztos abban, hogy látott-e már. Megpróbáltam megőrini inkognítómak - mármint azt, hogy kb 2,5 éve egy pozitív kicsengésű tesztet publikáltam róluk. Véleményem szerint továbbra is jól csinálják. Finom a hamburger, kedvesek és nagy a tisztaság.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Mivel ebben a városban születtem, és a fiatal kamasz koromat is itt töltöttem javarészt, így lehet, kissé elfogult vagyok, de nagyon szeretem ezt a helyet. A kiszolgálás gyorsan megy, a hamburger ár-érték arányban nagyon finom. Mindig majonézes kukoricával kérem, és mindig ugyan olyan finom. :) Nem egy fullos hely, de egy hamburgerező nem is kell, hogy az legyen.

Mátyás4455 TOP étteremértékelő
Mátyás4455 TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 19.
Figyelem, a helyet átépítették, már bent is nagyobb a hely és van mosdó is! Felújítás történt kívülről is. 2001- ben jártam itt először és már akkor is ízlett a hambi kukoricás majonézzel. Milliófajta van. Persze a hely nem a gasztrófejedelmek törzshelye, mert ez "csak" egy hamburgerező kisétterem, de annak tökéletesen megfelel. 16 éve kb.
Csopak

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok-sok év alatt nagyon sokszor elmentünk Zircen a Hamburger box előtt és ma végre kipróbáltuk. Mint ahogy a címben is említettem tényleg csak egy "box" - alig pár asztal. Azonban annál kedvesebb a bennünket kiszolgáló úr, ki nagy lelkesedéssel beszélt az ételválasztékról, a nyárról, amire most decemberben még jó sokat kell várnunk.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Bognár Vendégház
Zirc
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2020.03.01.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, WIFI-vel
2019.03.21. - 2019.11.03.
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.21. - 2019.12.31.

Szállodák Zirc környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Zirc
Holiday Hotel Csopak Zirc
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Zirc
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Húsvét (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Szenzációs évindító wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

Hamburger Box ZircX