Király Vendéglő Zirc

8420 Zirc, Kossuth Lajos u. 68.

Király Vendéglő Zirc a térképen

Király Vendéglő Zirc értékelése:

8. helyezett a 14 zirci étterem közül
330. helyezett Közép Dunántúlon - 826 étterem közül

borozó, étterem, kávézó - kávéház, söröző, ételbár, vendéglő

Király Vendéglő Zirc képei

Veszprém
Zirc

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddigi szokásaimtól eltérően nem teszek fel képet, mert nincsenek. Egyszerűen nem volt alkalmam fényképezni, mert leállítottak. 2500 forintért fogyaszthatsz bármit 1 órán keresztül. Persze nem akárhogy! Ugyanis, ha valamit a tányérodon hagysz, akkor 500 forint "meg nem evési büntetést" kell fizetned.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
2018.11.17.-én jártunk ott. Nem tudom mostani tulaj mióta üzemelteti, korábban sok tulajváltás volt. Most mindennel meg voltunk elégedve.
Az étel nagyon finom volt, a tulajdonos kedves, figyelmes.
2500,-ft az étel, önkiszolgálással. Bármiből lehetett venni, többször, nincs korlát.
Ajánlanám a helyet bárkinek.

Szilvimi TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Betèrtünk és nem bántuk meg.Kiszolgáltuk magunkat.Tobb féle étel,ami isteni finom volt.A tulajdonos nagyon kedves,figyelmes.
Mindenkinek ajánlom aki arra jár.
A neve tükrözi a minőséget.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal tévedtünk be,de minek. Rajtunk kívül nem volt senki az étteremben. A két levessel nem volt próbléma. A fő ételnél a felszolgáló 140%-ot kért egy adagért. Mondva a tányér mosogatást ki kell fizetni,akár mi vagy a szakács felezi el az adagot.Fizetés után meg kellett volna rendelni a _másnapi_ menüt.
(Nem éltünk vele.)

2015. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Új üzemeltetője van immár a sokadik. ez túltesz minden elképzelésen. Egy ebédre tértünk be hátha az új csapat már hallott valamit a vendéglátásról. Hát nem. A rántottszelet olyan volt,hogy el sem tudom képzelni hogyan lehet a húst ilyen vékonyra kikloffolni. Nem saccolás hanem mérés eredmény volt a 0,9-1 mm. Igy merem ajálani azoknak akik ilyen varázslatot akarnak látni.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.471 - 45.885,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2021.06.20.
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2020.12.03. - 2021.12.03.
Hotel Kiss
Tata
3-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, karácsonyi foglalkozásokkal és ünnepi vacsorával, fürdőköpeny bekészítéssel, sportos és szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Zirc
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Király Vendéglő ZircX