Pepe Cukrászda Zirc
8420 Zirc, Alkotmány u. 7.

Pepe Cukrászda Zirc a térképen

Wellness csomagok Zirc városában

Pepe Cukrászda Zirc vélemények

2020. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. április 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még márciusban közölték a vendégsereggel, hogy "legnagyobb sajnálatunkra kénytelenek vagyunk bezárni". Aztán április elején gondoltak egyet és rátértek a kiszállításra "a Pepe házhoz megy" szlogennel. De milyen jól is tették, hiszen Zircen amúgy nem sok alternatíva maradna. A legnagyobb elismeréssel vettük a kiszállított finom süteményeket.

Nelly81 TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Finom somlóit, kávét és cappucinot fogyasztottunk ebben a kellemes hangulatú cukrászdában. Igaz a kiszolgálás nem volt a leggyorsabb és sajnos a wc is nagyon rossz helyen van. (A pult mögött, keresztül kell vergődni hozzá oda és vissza is a sorban álló embereken, ami elég kellemetlen. )Azonban az említett negatívumokon kívül minden más pozitív volt, amit ott tapasztaltunk.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először vagyunk itt, de először vagyunk itt téli időszakban, mikor nem a fagyié a főszerep. Hát kellemes meglepetésként 7 féle fagylaltot most is láttunk. Miért ne? Hiszen egy fűtött helyen kis kehelyből fagyit enni teljesen normális dolog. Katalin napi süteményezésünk nagyon jól sikerült. Finomak voltak a sütik és kevesek a felszolgáló lányok.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Zirci kora esti sétánk során egy kis édességre vágyva, célba vettük az Apátsági cukrászdát, ami azonban, mint kiderült nagyon korán bezárt. A kisváros lakói hamarosan útbaigazítottak bennünket a Pepe Cukrászda felé, ami este hétig is nyitva tart. Modern,igényes belső, különleges választék. Többek között madár tej is kapható jó pofa "kiszerelésben", különböző pohárkrémek is növelik a választékot.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a pulthoz várakozó sor is azt sejtette, hogy nem véletlenül járnak ide a helyiek. Szerencsére villámgyors a kiszolgálás, s így a néhány perces bámészkodás megengedi, hogy a vendég felmérhesse a választékot. Az általunk kiválasztott két féle ország tortája egyszerűen kiváló volt! A cukrászda maga pedig nagyon igényesen berendezett, és nagyon hangulatos.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Átalakították, felújították a zirci Pepe cukrászdát. Nosza induljunk és próbáljuk ki! Hát érdemes ide benézni. Eltűnt a szocreál stílusú tálcaleadó állvány. Eltűnt a korábban kezdő és ügyetlen eladólány - persze az is lehet, hogy közben "kitanulta a szakmát". A csipkebogyó fagyi neve "bicske", hiszen errefelé így hívják. Óriási a sütiválaszték és nagyon finomak.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Kirandultunk a Bakonyban,a vonatunk csak masfel ora mulva ment tovabb,igy talaltunk ra erre a szuper cukraszdara. Bennt maradtunk,mert kinnt nagyon meleg volt,a klima kellemesen huvos volt. Egy orat toltottunk itt,ittunk kavet,ami finom volt es vizet is kaptunk hozza,ami nagyon jolesett a meleg miatt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már sok jót hallottunk a zirci Pepe cukrászdáról és most kipróbáltuk. Ekőtte persze szokás szerint elolvastuk a honlapot is - Itt találtunk némi javítanivalót. Pünkösd vasárnap - gondolom a hosszú hétvége miatt -jó hosszú sort kellett páromnak kiállni, így én nyugodtan fényképezhettem. A falak tele vannak oklevelekkel, kitüntetésekkel és serlegekkel.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Volt már szerencsém a Pepe Cukrászda süteményeit kóstolni vendégségben, de még a cukrászdában nem jártam eddig. Sokat vártam, de már rögtön a belépésnél meglepődtem. Egy boxokkal "tűzdelt" jellegtelen helyiségben találtuk magunkat. Óriási tábla a pult fölött kiabált: Kiszolgálás a pultnál. A sütik gusztán kellették magukat így két félét is választottam.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.08.05. - 2021.08.03.
Hotel Konferencia
Győr
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és uszoda használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.24. - 2020.12.20.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.07. - 2021.01.01.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.02.01. - 2021.08.03.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.08.29.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.08.03.
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.18. - 2020.08.30.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.15. - 2021.08.03.
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.08. - 2020.09.30.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.720 - 59.565,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2021.07.01.

Szállodák Zirc környékén
Hunguest Hotel Pelion  Zirc
Holiday Hotel Csopak Zirc
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Pepe Cukrászda ZircX