Pepe Cukrászda Zirc
8420 Zirc, Alkotmány u. 7.

Pepe Cukrászda Zirc a térképen

Wellness csomagok Zirc városában

Pepe Cukrászda Zirc vélemények

2020. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. április 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Még márciusban közölték a vendégsereggel, hogy "legnagyobb sajnálatunkra kénytelenek vagyunk bezárni". Aztán április elején gondoltak egyet és rátértek a kiszállításra "a Pepe házhoz megy" szlogennel. De milyen jól is tették, hiszen Zircen amúgy nem sok alternatíva maradna. A legnagyobb elismeréssel vettük a kiszállított finom süteményeket.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Finom somlóit, kávét és cappucinot fogyasztottunk ebben a kellemes hangulatú cukrászdában. Igaz a kiszolgálás nem volt a leggyorsabb és sajnos a wc is nagyon rossz helyen van. (A pult mögött, keresztül kell vergődni hozzá oda és vissza is a sorban álló embereken, ami elég kellemetlen. )Azonban az említett negatívumokon kívül minden más pozitív volt, amit ott tapasztaltunk.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először vagyunk itt, de először vagyunk itt téli időszakban, mikor nem a fagyié a főszerep. Hát kellemes meglepetésként 7 féle fagylaltot most is láttunk. Miért ne? Hiszen egy fűtött helyen kis kehelyből fagyit enni teljesen normális dolog. Katalin napi süteményezésünk nagyon jól sikerült. Finomak voltak a sütik és kevesek a felszolgáló lányok.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Zirci kora esti sétánk során egy kis édességre vágyva, célba vettük az Apátsági cukrászdát, ami azonban, mint kiderült nagyon korán bezárt. A kisváros lakói hamarosan útbaigazítottak bennünket a Pepe Cukrászda felé, ami este hétig is nyitva tart. Modern,igényes belső, különleges választék. Többek között madár tej is kapható jó pofa "kiszerelésben", különböző pohárkrémek is növelik a választékot.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a pulthoz várakozó sor is azt sejtette, hogy nem véletlenül járnak ide a helyiek. Szerencsére villámgyors a kiszolgálás, s így a néhány perces bámészkodás megengedi, hogy a vendég felmérhesse a választékot. Az általunk kiválasztott két féle ország tortája egyszerűen kiváló volt! A cukrászda maga pedig nagyon igényesen berendezett, és nagyon hangulatos.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Átalakították, felújították a zirci Pepe cukrászdát. Nosza induljunk és próbáljuk ki! Hát érdemes ide benézni. Eltűnt a szocreál stílusú tálcaleadó állvány. Eltűnt a korábban kezdő és ügyetlen eladólány - persze az is lehet, hogy közben "kitanulta a szakmát". A csipkebogyó fagyi neve "bicske", hiszen errefelé így hívják. Óriási a sütiválaszték és nagyon finomak.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Kirandultunk a Bakonyban,a vonatunk csak masfel ora mulva ment tovabb,igy talaltunk ra erre a szuper cukraszdara. Bennt maradtunk,mert kinnt nagyon meleg volt,a klima kellemesen huvos volt. Egy orat toltottunk itt,ittunk kavet,ami finom volt es vizet is kaptunk hozza,ami nagyon jolesett a meleg miatt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már sok jót hallottunk a zirci Pepe cukrászdáról és most kipróbáltuk. Ekőtte persze szokás szerint elolvastuk a honlapot is - Itt találtunk némi javítanivalót. Pünkösd vasárnap - gondolom a hosszú hétvége miatt -jó hosszú sort kellett páromnak kiállni, így én nyugodtan fényképezhettem. A falak tele vannak oklevelekkel, kitüntetésekkel és serlegekkel.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Volt már szerencsém a Pepe Cukrászda süteményeit kóstolni vendégségben, de még a cukrászdában nem jártam eddig. Sokat vártam, de már rögtön a belépésnél meglepődtem. Egy boxokkal "tűzdelt" jellegtelen helyiségben találtuk magunkat. Óriási tábla a pult fölött kiabált: Kiszolgálás a pultnál. A sütik gusztán kellették magukat így két félét is választottam.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Révész Hotel, Étterem & Rosa Spa
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 14.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2021.05.09.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
2020.09.01. - 2020.11.01.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 18.832,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness-részleg korlátlan használattal, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.29. - 2021.10.28.
Danubius Hotel Annabella
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.475 - 14.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, saját strandhasználattal, medence és szauna használattal, zenés-táncos esttel, tematikus vacsoraestekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.23. - 2021.06.17.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.02.28.
Hotel Melis, Balatonlelle
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2020.10.31.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.560 - 37.015,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.11.17. - 2021.12.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 37.340,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.974 - 22.840,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2022.12.27.

Szállodák Zirc környékén
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Szerelmi hétvége (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

Pepe Cukrászda ZircX