Pepe Cukrászda Zirc
8420 Zirc, Alkotmány u. 7.

Pepe Cukrászda Zirc a térképen

Wellness csomagok Zirc városában

Pepe Cukrászda Zirc vélemények

Nelly81 TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Finom somlóit, kávét és cappucinot fogyasztottunk ebben a kellemes hangulatú cukrászdában. Igaz a kiszolgálás nem volt a leggyorsabb és sajnos a wc is nagyon rossz helyen van. (A pult mögött, keresztül kell vergődni hozzá oda és vissza is a sorban álló embereken, ami elég kellemetlen. )Azonban az említett negatívumokon kívül minden más pozitív volt, amit ott tapasztaltunk.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először vagyunk itt, de először vagyunk itt téli időszakban, mikor nem a fagyié a főszerep. Hát kellemes meglepetésként 7 féle fagylaltot most is láttunk. Miért ne? Hiszen egy fűtött helyen kis kehelyből fagyit enni teljesen normális dolog. Katalin napi süteményezésünk nagyon jól sikerült. Finomak voltak a sütik és kevesek a felszolgáló lányok.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Zirci kora esti sétánk során egy kis édességre vágyva, célba vettük az Apátsági cukrászdát, ami azonban, mint kiderült nagyon korán bezárt. A kisváros lakói hamarosan útbaigazítottak bennünket a Pepe Cukrászda felé, ami este hétig is nyitva tart. Modern,igényes belső, különleges választék. Többek között madár tej is kapható jó pofa "kiszerelésben", különböző pohárkrémek is növelik a választékot.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már a pulthoz várakozó sor is azt sejtette, hogy nem véletlenül járnak ide a helyiek. Szerencsére villámgyors a kiszolgálás, s így a néhány perces bámészkodás megengedi, hogy a vendég felmérhesse a választékot. Az általunk kiválasztott két féle ország tortája egyszerűen kiváló volt! A cukrászda maga pedig nagyon igényesen berendezett, és nagyon hangulatos.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Átalakították, felújították a zirci Pepe cukrászdát. Nosza induljunk és próbáljuk ki! Hát érdemes ide benézni. Eltűnt a szocreál stílusú tálcaleadó állvány. Eltűnt a korábban kezdő és ügyetlen eladólány - persze az is lehet, hogy közben "kitanulta a szakmát". A csipkebogyó fagyi neve "bicske", hiszen errefelé így hívják. Óriási a sütiválaszték és nagyon finomak.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 27.
Kirandultunk a Bakonyban,a vonatunk csak masfel ora mulva ment tovabb,igy talaltunk ra erre a szuper cukraszdara. Bennt maradtunk,mert kinnt nagyon meleg volt,a klima kellemesen huvos volt. Egy orat toltottunk itt,ittunk kavet,ami finom volt es vizet is kaptunk hozza,ami nagyon jolesett a meleg miatt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már sok jót hallottunk a zirci Pepe cukrászdáról és most kipróbáltuk. Ekőtte persze szokás szerint elolvastuk a honlapot is - Itt találtunk némi javítanivalót. Pünkösd vasárnap - gondolom a hosszú hétvége miatt -jó hosszú sort kellett páromnak kiállni, így én nyugodtan fényképezhettem. A falak tele vannak oklevelekkel, kitüntetésekkel és serlegekkel.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Volt már szerencsém a Pepe Cukrászda süteményeit kóstolni vendégségben, de még a cukrászdában nem jártam eddig. Sokat vártam, de már rögtön a belépésnél meglepődtem. Egy boxokkal "tűzdelt" jellegtelen helyiségben találtuk magunkat. Óriási tábla a pult fölött kiabált: Kiszolgálás a pultnál. A sütik gusztán kellették magukat így két félét is választottam.

Legnépszerűbb csomagok Zircen és környékén
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.138 - 31.888,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.05.05.
Ibis Hotel Győr
Győr
2 nap/1 éjszaka 8.803 - 9.799,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.12.15. - 2020.12.31.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.06.30.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.13. - 2020.12.23.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Győr
2-3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egyszeri alkalommal forralt bor és mézeskalács kóstolóval, wellness bag bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.21. - 2019.12.27.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.13. - 2020.12.13.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
2 nap/1 éjszaka 8.180,- Ft/fő/éj ártól;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2019.12.13. - 2020.12.13.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2020.10.31.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 10.796 - 14.117,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2021.12.27.

Szállodák Zirc környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Zirc
Hotel Wellamarin Zirc
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Zirc
Balatoni évindító (min. 2 éj)
WELLANights (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Pepe Cukrászda ZircX