Forest Hills Biohotel & Golf Zirc ★★★★

Forest Hills Biohotel & Golf ZircForest Hills Biohotel & Golf Zirc
Forest Hills Biohotel & Golf ZircForest Hills Biohotel & Golf Zirc

Forest Hills Biohotel & Golf Zirc bemutatkozása

VAN, AMIT CSAK A BAKONY MÉLYÉN TALÁLHAT MEG
Forest Hills Biohotel & Golf Budapesttől 120 km-re dél-nyugati irányban, Bécstől 160 km-re dél-keletre, nem messze a Balaton északi partjától, Magyarország egyik legszebb részén a Bakonyban található.
A negyven hektárnyi erdőhöz, mezőhöz való családi kötődés a háború utáni időkre nyúlik vissza.

Rózsa Vendégház Zirc - Napi árak önellátással
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Forest Hills Biohotel & Golf Zirc vélemények

Kiváló 2018. július 22.gyerekekkel járt itt
Zirc központjától kb. 5 km-re, Zirc-Szarvaskúton található kifejezetten csendes, nyugalmas, természetközeli szálloda, a Bakony szívében. Modern, elegáns, jól felszerelt, de mégsem hivalkodó az épület. A szoba berendezése igényes, angol szalonok hangulatát idézi, klimatizált. Elegendő pakolóhely állt rendelkezésünkre, kis hűtő is volt.
Forest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - EgyébForest Hills Biohotel & Golf Zirc - WellnessForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - WellnessForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Medence/kertForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Medence/kertForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Medence/kertForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Medence/kertForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Medence/kertForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső képForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Külső kép
Kiváló 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát és négy napot töltöttem családommal a hotelben. Teljes nyugalom jellemezte az együtt töltött időt. Testvéremnek három kisgyermeke van, ők is találtak maguknak elfoglaltságot, különösen a játszószoba tetszett nekik. De a két nagyobb gyermeke a jacuzziban is nagyon jól érezte magát:)
Nagyokat sétáltunk a golfpálya körül és közben kristálytiszta levegőt szívtunk magunkba.
2016. október 22.üzleti partnerrel járt itt
A hotel Budapesttől kb. 1,5 órára a Bakonyban található. Kellemes és igazán csendes, nyugodt környezetben található, olyannyira hogy a „szolgáltatók kezéből” csak a nagy újuk ér el ide. Értsd: a mobilnet és a lefedettség ingadozik. Nem egy Hilton nagyságú, családias, de még is „szálloda” érzete van az embernek.
Forest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - KörnyékForest Hills Biohotel & Golf Zirc - KörnyékForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Medence/kertForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - SzobákForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - BelsőForest Hills Biohotel & Golf Zirc - Környék
2016. július 16.a párjával járt itt
Nagyon szép, csendes, tiszta szálloda. Igazi pihenésre való hely. Nagyokat lehet sétálni a szálloda környezetében is, de a környéken is az erdőkben. A szoba szép tágas, két szintes, tiszta. Az ételek (reggeli-vacsora) jók voltak, mindig volt több féle, és mindig volt elég. Csak 3 napot töltöttünk ott, de igazi felüdülés volt a város után.
Kiváló 2015. május 5.a párjával járt itt
A biohotel gyönyörű csendes környezetben helyezkedik el. Kicsi, barátságos, családias légkör fogadja a pihenni szándékozókat. Az étterem részben kis választékkal de házias, egészséges étel fogyasztható. A környék látnivalói a Zirci Ciszterci Apátság, és a Zirci Arborétum. Kifejezetten pihenni vágyóknak ajánlom!