Forest Hills Biohotel & Golf Zirc ★★★★

4. helyezett a 11 zirci szállás közül
92. helyezett Közép Dunántúlon - 391 szállás közül

Forest Hills Biohotel & Golf Zirc bemutatkozása

VAN, AMIT CSAK A BAKONY MÉLYÉN TALÁLHAT MEG

Forest Hills Biohotel & Golf Budapesttől 120 km-re dél-nyugati irányban, Bécstől 160 km-re dél-keletre, nem messze a Balaton északi partjától, Magyarország egyik legszebb részén a Bakonyban ...Tovább >>
VAN, AMIT CSAK A BAKONY MÉLYÉN TALÁLHAT MEG

Forest Hills Biohotel & Golf Budapesttől 120 km-re dél-nyugati irányban, Bécstől 160 km-re dél-keletre, nem messze a Balaton északi partjától, Magyarország egyik legszebb részén a Bakonyban található.

A negyven hektárnyi erdőhöz, mezőhöz való családi kötődés a háború utáni időkre nyúlik vissza. Budapestről egy kicsi, nagyon szép faluba – Bakonyjákóra – költözvén, a családfőnek az itt eltöltött négy év felejthetetlen emlék maradt. Most ezen a helyen fiával és családjával együtt megálmodta, megtervezte és felépítette a Forest Hills Biohotel & Golf-ot - az örömteli egészség elérését szolgáló exkluzív klubbot.

Forest Hills Biohotel & Golf szolgáltatásai példásan ötvözik a sportot és pihenést: tökéletes kikapcsolódás a Bakony kellős közepén. Az aktív és a passzív wellness megvalósítható különböző sportokkal (golf, tenisz, gyaloglás, futás), majd a minden érzékszervre ható és teljes relaxációt nyújtó SPA jellegű kikapcsolódással.

A klub egyedisége azonban abban rejlik, hogy az egészségmegőrzés, az élmények, a pihenés mellett a társasági életnek is helyet ad. Célunk tehát, egy olyan igazi klub létrehozása, ahol vendégeink luxus környezetben, teljes exkluzivitás mellett, kiváló társaságban élvezhetik az itt eltöltött napokat.
Napközben a golf- és a teniszpályán, este pedig a bárban akár élő zene és egy pohár ital mellett, vagy a kártyaszobában.

KÉNYELEM ÉS ELEGANCIA SZÁLLODAI SZOBÁINKBAN
Ön egy szállodától is elvárja, hogy a szoba jól felszerelt, kényelmes és ízléses legyen. A Forest Hills Biohotel & Golf több mint szálloda. Praktikum és stílus tekintetében egyaránt maximalista igénnyel berendezett szobáink alapfelszereltségén túl vendégeink rendelkezésére áll az ódon hangulatot árasztó kártyaszoba, ahol kényelmesen, nyugodt körülmények között olvashat is, továbbá a tágas lobby termünk, ami főleg esti programok színhelye.
Hotelünk 12 szobával rendelkezik, ebből 4 standard típusú franciágyas szobánk, 6 db junior suite típusú és 2 db deluxe suite típusú szobánk várja a vendégeket. Ez utóbbi appartman jellegű szobáink különlegessége abban rejlik, hogy a viszonylag tágas nappalihoz 2 franciaágyas hálószoba tartozik, melyből az egyik hálószoba a galérián található. Ez a szobatípus kifejezetten családosoknak ideális választás.
Junior suite szobáinkban is a franciaágyak a galérián találhatók és a nappali részhez még egy kis terasz is tartozik.
Szobáink többségéből gyönyörű kilátás nyílik a golf driving rangre, a fürdőtóra és a déli fekvésű szobáinkból pedig kellemes látványt nyújt a 2*9 lyukú golfpályánk.
A hoteltől 100 méterre lévő clubházban további 4 szoba áll vendégeink rendelkezésére.Ezen szobáinkban 2 db különálló ágyak találhatók. Szintén családoknak kedvező kialakításra törekedtünk, hiszen a teraszos szobák igény szerint egybe is nyithatók.
A hotelben lévő szobáink fele pótágyazható, így összesen a hotelben 24 (+6 főt pótágyon), illetve a clubházban további 8 vendéget tudunk itt elszállásolni.

Szoba típusok:
Standard szoba: (2 fő részére) elegáns, légkondicionált, kényelmes franciaágyakkal, kilátással az erdőre, minibárral, telefonnal, kábel-TV-vel, internet eléréssel, széffel, zuhanykabinos fürdőszobákkal, fürdőköppennyel, fürdőlepedővel állnak vendégeink rendelkezésére.
Junior suite:_ (2 fő+1 pótágyon) galériás, franciaágyas hálószoba, nappalival, balkonnal, kilátással a fürdőtóra vagy a golfpályára, minibárral, telefonnal, kábel-TV-vel, internet eléréssel, széffel, zuhanykabinos fürdőszobákkal fürdőköpennyel, fürdőlepedővel állnak vendégeink rendelkezésére.
Deluxe suite:(4 fő részére) két franciaágyas hálószoba, nappali, kilátással a fürdőtóra vagy a golfpályára, minibárral, telefonnal, kábel-TV-vel, internet eléréssel, széffel, zuhanykabinos fürdőszobákkal fürdőköpennyel, fürdőlepedővel állnak vendégeink rendelkezésére .

EXKLUZÍV GOLF CLUB ÖNNEK
Tökéletes kikapcsolódás, sport és pihenés a Bakony kellős közepén, a lehető legjobb társaságban. Golf Club tagjaink, akik a tagságot megvásárolják, első osztályú környezetben, teljes nyugalomban élvezhetik a társasági életet és klubunk különleges szolgáltatásait. A 2012 június eleji golfpálya nyitás után Ön minden elkötelezettség nélkül belekóstolhat mindebbe és meggyőződhet róla, érdemes lesz golf klubtagságot szereznie nálunk.

EGY ÖSSZEJÖVETEL, AMIRE MINDENKI EMLÉKEZNI FOG
Legyen szó családi összejövetelről, céges rendezvényről, vagy akár szakmai tréningről, az utánozhatatlan miliő, a kifogástalan vendéglátás és a hely exkluzivitása örökké emlékezetessé teszi az eseményt minden résztvevő számára. A technikai háttér itt teljes mértékben rendelkezésére áll, éppúgy, mint a lazításhoz a sport és pihenési lehetőségek széles skálája, a pezsgőmedencétől a golfpályáig. A birtokon található kis kápolna esküvői szertartások vagy keresztelők különleges helyszínéül szolgálhat.

KIVÉTELES KÖRNYÉK, KIVÉTELES LÁTNIVALÓKKAL
Vendégeinket itt csend, jó levegő, maga a csodálatos természet veszi körül. Nálunk jó helyen jár akkor is, ha történelmi és kulturális ínyencségek vonzzák. A cseszneki vagy a nagyvázsonyi várral, Veszprém és Pápa hangulatos utcáival, a világhírű herendi porcelánmanufaktúra csodáival vagy éppen a Zirci Arbortéummal és Pannonhalma évszázados egyházi tradícióival és a nemrég megnyílt Pannon Csillagda érdekes látnivalóival mind-mind a közelben ismerkedhet.

SZÉPSÉG, FIATALSÁG, ERŐ – TŐLÜNK, ÖNNEK
Nálunk sokat tehet egészségéért és kiváló kondíciójáért. Először talán próbálja ki, milyen a wellness Forest Hills módra! Pezsgőmedencénk, a gőzkabin, a finn szauna, az infraszauna és az élményzuhany is vendégeink kényelmét szolgálja! Válasszon ízlése szerint. Ha kívánja, a masszázs legkülönlegesebb változataival lepjük meg. Úgy fogja érezni magát, mintha kicserélték volna. A végén mindezt megkoronázhatja a kiválóan jó levegőt biztosító sókabin használatával.

A SPORT IS LEHET KÉNYELMES
A birtok a sportolni vágyók paradicsoma. Salakos teniszpályáinkon játék közben is már sokat tesz egészségéért, hiszen a bakonyi kristálytiszta levegőt szívja magába. Vagy inkább úszna egyet a fürdőtóban? Esetleg csak körbe sétálná a birtokot? Miért ne? Az erdőn átvezető 3 km-es tisztított gyalogösvény éppoly kiváló nordic walking-hoz, mint kerékpározáshoz. Ha nem hozott biciklit, nálunk kap egyet. És akkor a golfról még nem is beszéltünk…

Forest Hills Biohotel & Golf Zirc képei

Forest Hills Biohotel & Golf Zirc

Forest Hills Biohotel & Golf Zirc vélemények

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Zirc központjától kb. 5 km-re, Zirc-Szarvaskúton található kifejezetten csendes, nyugalmas, természetközeli szálloda, a Bakony szívében. Modern, elegáns, jól felszerelt, de mégsem hivalkodó az épület. A szoba berendezése igényes, angol szalonok hangulatát idézi, klimatizált. Elegendő pakolóhely állt rendelkezésünkre, kis hűtő is volt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Három éjszakát és négy napot töltöttem családommal a hotelben. Teljes nyugalom jellemezte az együtt töltött időt. Testvéremnek három kisgyermeke van, ők is találtak maguknak elfoglaltságot, különösen a játszószoba tetszett nekik. De a két nagyobb gyermeke a jacuzziban is nagyon jól érezte magát:)
Nagyokat sétáltunk a golfpálya körül és közben kristálytiszta levegőt szívtunk magunkba.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. október 22. - 4 látogató hasznosnak vélte
A hotel Budapesttől kb. 1,5 órára a Bakonyban található. Kellemes és igazán csendes, nyugodt környezetben található, olyannyira hogy a „szolgáltatók kezéből” csak a nagy újuk ér el ide. Értsd: a mobilnet és a lefedettség ingadozik. Nem egy Hilton nagyságú, családias, de még is „szálloda” érzete van az embernek.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 16.
Nagyon szép, csendes, tiszta szálloda. Igazi pihenésre való hely. Nagyokat lehet sétálni a szálloda környezetében is, de a környéken is az erdőkben. A szoba szép tágas, két szintes, tiszta. Az ételek (reggeli-vacsora) jók voltak, mindig volt több féle, és mindig volt elég. Csak 3 napot töltöttünk ott, de igazi felüdülés volt a város után.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
A biohotel gyönyörű csendes környezetben helyezkedik el. Kicsi, barátságos, családias légkör fogadja a pihenni szándékozókat. Az étterem részben kis választékkal de házias, egészséges étel fogyasztható. A környék látnivalói a Zirci Ciszterci Apátság, és a Zirci Arborétum. Kifejezetten pihenni vágyóknak ajánlom!

Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 16.155,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 13.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.30.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
Érvényes: 2021.12.29-ig
Mirabella Camping
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 4.600 - 10.350,- Ft/fő/éj között: önellátással, medence és játszótér használattal, parkolással
2021.04.23. - 2021.09.30.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.30-ig

Szállodák Zirc környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Nyári pihenés Füreden (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

ZircX