egy lány

egy lány adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Akció-figyelő  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.12.31
Utoljára itt2017.04.24

Átlagos 2013. december 31.családjával járt itt
A személyzet udvarias és barátságos. Problémánk a wellness részleggel volt nekünk is, mivel nekünk már öv sem jutott a fürdőköntösre és ezt utólag sem pótolták. Ezen kívül nekünk is várni kellett a szaunákra és mi sem találtunk ülőhelyet a medence mellett, amelyben a víz elég hideg volt.
Kiváló 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát és négy napot töltöttem családommal a hotelben. Teljes nyugalom jellemezte az együtt töltött időt. Testvéremnek három kisgyermeke van, ők is találtak maguknak elfoglaltságot, különösen a játszószoba tetszett nekik. De a két nagyobb gyermeke a jacuzziban is nagyon jól érezte magát:)
Nagyokat sétáltunk a golfpálya körül és közben kristálytiszta levegőt szívtunk magunkba.
2017. március 17.gyerekekkel járt itt
A családommal töltöttem itt négy napot, jól éreztük magunkat, tökéletes kikapcsolódás volt, teljesen feltöltődtünk energiával. A személyzet segítőkész, az ételek nagyon finomak voltak, az étterem gyönyörű, bármilyen kérésünk volt, teljesítették. Gyönyörű a hotel környezete, a szobák jól felszereltek, kényelmesek és szépek.