Benedekék falodája Zsámbék

Benedekék falodája Zsámbék
Benedekék falodája ZsámbékBenedekék falodája Zsámbék
Benedekék falodája ZsámbékBenedekék falodája Zsámbék

Benedekék falodája Zsámbék bemutatkozása

Éttermünk a műemlékekben gazdag csodálatos Zsámbék főutcáján 2008. 12. 09-én nyitotta meg kapuit. Célunk,hogy a hagyományokat az ízeken keresztül őrizzük meg,ápoljuk,ezért a magyar és a sváb konyha tradíciói határozzák meg étlapunkat. Ki betér hozzánk,családias hangulat fogadja reggeltől estig,lehetősége van étlapról vagy a menüből választani.

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Benedekék falodája Zsámbék vélemények

2023. május 11., csoporttal járt itt
Zsámbékon kirándulva kerestük fel ezt az éttermet. Jó idő lévén kihasználtuk a kertet is. A kiszolgálás gyors és kedves volt. Sajnos a választék nem túl bőséges, igaz még nem volt szezon. Az ételek finomak voltak és a desszertek is. Máskor is eljövünk e kedves helyre. Másoknak is ajánlom, mert kőnnyen megtalálható.
Benedekék falodája Zsámbék - EgyébBenedekék falodája Zsámbék - EgyébBenedekék falodája Zsámbék - Egyéb
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
2019. február 25.a párjával járt itt
Az étterem parkolója szűk ez nagyobb forgalom esetén bizonyára gondot okoz. Belépve nem volt túl meleg, de szerencsére a leves jó hőmérsékleten és ízletesen került az asztalra. Húslevest ettünk májgombóccal és Cigány pecsenyét rizzsel. A hús tényleg be volt pácolva és a fokhagyma sem hiányzott róla.
Kiváló 2013. április 17.barátokkal járt itt
Mai napon ismerőseimmel jártunk az étteremben.A felszolgált étel bőséges és nagyon finom ízletes volt.Az ár/érték arány is megfelelő. A hely tiszta és kulturált volt. A kiszolgálás gyors udvarias és előzékeny. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Összességében mindnyájan nagyon elégedett voltunk az étteremmel.
2013.04.17.
Benedekék falodája Zsámbék a térképen