Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék ★★★★

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
2072 Zsámbék, Nyárfás u. 2.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék a térképen

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék értékelése:

1. helyezett a 3 zsámbéki szállás közül
26. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül
Így is ismerheted: Espa Bio & Art Hotel

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék - vélemények, kritkikák

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék vélemények

2016. novemberben járt itt
Értékelt: 2016. november 4.
Csodálatos őszi körmyezetben barátságos személyzet fogadott. A wellness részlegben mindig volt szabad hely. Az egyéb szórakozási lehetőségre is volt szabad kapacitás ( kerékpár bérlés, boling, csocsó, kártya ). Maradtunk volna még szívesen. A környék látnivalóit, pincéit még szívesen megismernénk egy következő alkalommal.

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szoba tiszta volt, a reggeli viszont hideg,már ami a virslit, bacont stb. illeti, hiányzott a gyümölcs a kínálatból. Egy 4-os csillagos szálloda iható kávét kellene hogy felszolgáljon, még ha csak félpanziós ellátást vesz igénybe az ember. A medencék hőmérséklete hideg volt, pedig a bentire felhívták a figyelmet, hogy fűtött.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
A szállada új,szépen berendezett. Szerintem egy 4 csillagos szálloda nem spórol azon ,hogy a medencék ne legyenek fűtve! Állandóan szólni kellet ,hogy kapcsolják be mert meg lehet fagyni a vízben. Mindenki ezt kifogásolta,(hűvös esős idő volt éppen). Gyerek medence nincs csak egy nagyon kicsi jakuzzi.
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 31.
A szálloda valóban méltó a 4 csillag "viselésére". Udvarias, kedves,mindent megoldó személyzet, csendes takarítás, briliáns konyha és még sorolhatnám. Van egy kedvenc helyünk kis hazánkban, ahol szintén kifogástalan kiszolgálással állnak rendelkezésünkre. Most már kettő ilyen hely van az általunk eddig meglátogatott szállodák közül az országban.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Pünkösdi hosszúhétvégét töltöttünk ketten a párommal! Nagyon jól éreztük magunkat! Kedves a fogadtatás, a személyzet profi, segítőkészek, és maguktól is ajánlanak programokat, hogy még kellemesebben teljen az ott töltött idő! A szobák jól felszereltek, kényelmesek és nem utolsó sorban tiszták. A takarító személyzet előtt le a kalappal, nagyon kedvesen és kitűnően végzik a munkájukat!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Tavasz,volt kék az ég,zöld a fű utazni vágytunk egy élményekkel tarkitott,de egyben lazulós csodás hétvége,izorgiákkal füszerezve,ez volt a vágyunk,Budapesthez közel és ezt itt mind megkaptuk. a föváros nyüzsgő forgatagától kicsit kiszakadva,rábukkantam,egy eddig számomra rejtett gyöngyszemre a Gerece hegyvonulatán és az Etyeki.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes elolvasni a korábbi értékeléseket is, a helyzet változatlan! (Én nem olvastam el előre. . )
A 4 csillag túlzás – 3 csillagos az összbenyomás. Optimális esetben itt lehet pihenni, mi azt szerettük volna. Ez egy rendezvényszálloda, konferenciatermekkel, céges összetartós bulikra is. Ha valaki ilyet kifog, akkor éjszaka megy az ajtócsapkodás, zajongás.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 9.
Nagyon szép, modern szálloda. Hangulatosan berendezett, ragyogóan tiszta szobát kaptunk. A wellness részleg igényes, de a beltéri medence és a pezsgőfürdő csak kis vendéglétszám esetén élvezhető, egyébként zsúfolt, szűkös. A személyzet mind az étteremben, mind a recepción nagyon kedves volt!

2015. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 3.
Kollégáimmal csapatépítő tréningen voltunk itt. A szálloda szép, tiszta és természetes fényekkel megvilágított. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A pincérek folyamatosan mosolyognak, ami már a kedvet is meghozza a finom változatos étkezéshez. Programajánlataik kitűnőek. Az értékesítési vezetők mindent elkövetnek, hogy a kedves vendég maradéktalanul megkapjon mindent, és a pihenése felhőtlen legyen.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2015. augusztus 2. hétvégéjén tartózkodunk 5 napot a Hotelben. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk s mindvégig segítőkész, kedves személyzet volt az 5 nap alatt. Végig a kültéri medencénél tudtunk pihenni, fürödni, napozni a nyugágyon, benti részen szaunáztam és gőzkabinban is voltam. A kinti medence kellemes hűvössége elviselhetőbbé tette a nagy hőséget, amelyben részünk volt.

Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, wellness-részleg használattal, családi és gyermek animációval
2019.12.29. - 2020.01.01.
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.23-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: reggeli ellátással
Érvényes: 2019.10.18-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 25.413,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 7.395,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.180 - 35.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.287 - 31.272,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Érvényes: 2020.09.23-ig
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 12.960 - 13.860,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Zsámbék környékén
Libra Hotel Veresegyház
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

ZsámbékX