Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék ★★★★

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
2072 Zsámbék, Nyárfás u. 2.

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék a térképen

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék értékelése:

1. helyezett a 3 zsámbéki szállás közül
21. helyezett Budapest környékén - 288 szállás közül
Így is ismerheted: Espa Bio & Art Hotel

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék - vélemények, kritkikák

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék vélemények

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Nagy várakozással mentünk a pünkösdi hétvégére, jót és rosszat is olvastunk róla. Olvastuk, hogy januárban újították a wellness részleget, de semmi javulást nem láttunk a korábbi bejegyzésekhez képest. A jakuzzi hideg volt, alig működött, be és kilépés kész tornamutatvány. Az infraszauna egyszer sem volt bekapcsolva személyzet nem volt aki segített volna.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Kicsit messze van a lakóhelyünktől (Nyíregyháza), és mivel elég csendes helyen van, ezért az a pár nap pont eseménydúsan telt, amelyen ott laktunk, mivel Szilveszterkor voltunk. Hamar megnéztük a hely nevezetességeit, ami nagyon szép! A hotel igazán figyel arra, hogy senki se unatkozzon, aki oda látogat, mivel számtalan sportolási, illetve programlehetőséget kínál.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Kellemes napokat töltöttünk Zsámbékon. A szálloda személyzete rendkivül figyelmes, segítőkész volt. A város nevezetességeiről készült térkép nagy segítséget jelentett. Az ételek ízletesek, finomak voltak.
2016. novemberben járt itt
Értékelt: 2016. november 4.
Csodálatos őszi körmyezetben barátságos személyzet fogadott. A wellness részlegben mindig volt szabad hely. Az egyéb szórakozási lehetőségre is volt szabad kapacitás ( kerékpár bérlés, boling, csocsó, kártya ). Maradtunk volna még szívesen. A környék látnivalóit, pincéit még szívesen megismernénk egy következő alkalommal.

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szoba tiszta volt, a reggeli viszont hideg,már ami a virslit, bacont stb. illeti, hiányzott a gyümölcs a kínálatból. Egy 4-os csillagos szálloda iható kávét kellene hogy felszolgáljon, még ha csak félpanziós ellátást vesz igénybe az ember. A medencék hőmérséklete hideg volt, pedig a bentire felhívták a figyelmet, hogy fűtött.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
A szállada új,szépen berendezett. Szerintem egy 4 csillagos szálloda nem spórol azon ,hogy a medencék ne legyenek fűtve! Állandóan szólni kellet ,hogy kapcsolják be mert meg lehet fagyni a vízben. Mindenki ezt kifogásolta,(hűvös esős idő volt éppen). Gyerek medence nincs csak egy nagyon kicsi jakuzzi.
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 31.
A szálloda valóban méltó a 4 csillag "viselésére". Udvarias, kedves,mindent megoldó személyzet, csendes takarítás, briliáns konyha és még sorolhatnám. Van egy kedvenc helyünk kis hazánkban, ahol szintén kifogástalan kiszolgálással állnak rendelkezésünkre. Most már kettő ilyen hely van az általunk eddig meglátogatott szállodák közül az országban.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Pünkösdi hosszúhétvégét töltöttünk ketten a párommal! Nagyon jól éreztük magunkat! Kedves a fogadtatás, a személyzet profi, segítőkészek, és maguktól is ajánlanak programokat, hogy még kellemesebben teljen az ott töltött idő! A szobák jól felszereltek, kényelmesek és nem utolsó sorban tiszták. A takarító személyzet előtt le a kalappal, nagyon kedvesen és kitűnően végzik a munkájukat!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Tavasz,volt kék az ég,zöld a fű utazni vágytunk egy élményekkel tarkitott,de egyben lazulós csodás hétvége,izorgiákkal füszerezve,ez volt a vágyunk,Budapesthez közel és ezt itt mind megkaptuk. a föváros nyüzsgő forgatagától kicsit kiszakadva,rábukkantam,egy eddig számomra rejtett gyöngyszemre a Gerece hegyvonulatán és az Etyeki.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes elolvasni a korábbi értékeléseket is, a helyzet változatlan! (Én nem olvastam el előre. . )
A 4 csillag túlzás – 3 csillagos az összbenyomás. Optimális esetben itt lehet pihenni, mi azt szerettük volna. Ez egy rendezvényszálloda, konferenciatermekkel, céges összetartós bulikra is. Ha valaki ilyet kifog, akkor éjszaka megy az ajtócsapkodás, zajongás.

Zsámbék
1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.21. - 2020.03.22.
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 16.425 - 21.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2021.02.23-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, infra szauna használattal vagy Vízimalom belépővel
2020.03.01. - 2020.03.29.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 9.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.12.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.059 - 68.186,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.729 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, szobai széffel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Zsámbék környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

ZsámbékX