Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék ★★★★

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
Szépia Bio & Art Hotel ZsámbékSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék
Szépia Bio & Art Hotel ZsámbékSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék bemutatkozása

A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű, festői szépségű Zsámbéki-Medence központjában, Zsámbékon. A térség első számú négycsillagos wellness és konferencia szállodája egyedi berendezésű szobákat, wellness-részleget, sportolási és konferenciarendezési lehetőségeket kínál.

4Szolgáltatás

A Szépia Bio & Art Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon (min. 2 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon (min. 4 éj)
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
2025.04.01-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék vélemények

Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Pünkösdi hosszúhétvégét töltöttünk ketten a párommal! Nagyon jól éreztük magunkat! Kedves a fogadtatás, a személyzet profi, segítőkészek, és maguktól is ajánlanak programokat, hogy még kellemesebben teljen az ott töltött idő! A szobák jól felszereltek, kényelmesek és nem utolsó sorban tiszták.
Kiváló 2016. május 16.a párjával járt itt
Tavasz,volt kék az ég,zöld a fű utazni vágytunk egy élményekkel tarkitott,de egyben lazulós csodás hétvége,izorgiákkal füszerezve,ez volt a vágyunk,Budapesthez közel és ezt itt mind megkaptuk. a föváros nyüzsgő forgatagától kicsit kiszakadva,rábukkantam,egy eddig számomra rejtett gyöngyszemre a Gerece hegyvonulatán és az Etyeki.
Átlagos 2016. január 10.a párjával járt itt
Érdemes elolvasni a korábbi értékeléseket is, a helyzet változatlan! (Én nem olvastam el előre. . )
A 4 csillag túlzás – 3 csillagos az összbenyomás. Optimális esetben itt lehet pihenni, mi azt szerettük volna. Ez egy rendezvényszálloda, konferenciatermekkel, céges összetartós bulikra is.
Átlagos 2015. október 9.a párjával járt itt
Nagyon szép, modern szálloda. Hangulatosan berendezett, ragyogóan tiszta szobát kaptunk. A wellness részleg igényes, de a beltéri medence és a pezsgőfürdő csak kis vendéglétszám esetén élvezhető, egyébként zsúfolt, szűkös. A személyzet mind az étteremben, mind a recepción nagyon kedves volt!
Kiváló 2015. október 3.kollégákkal járt itt
Kollégáimmal csapatépítő tréningen voltunk itt. A szálloda szép, tiszta és természetes fényekkel megvilágított. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A pincérek folyamatosan mosolyognak, ami már a kedvet is meghozza a finom változatos étkezéshez. Programajánlataik kitűnőek.
Kiváló 2015. augusztus 13. járt itt
2015. augusztus 2. hétvégéjén tartózkodunk 5 napot a Hotelben. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk s mindvégig segítőkész, kedves személyzet volt az 5 nap alatt. Végig a kültéri medencénél tudtunk pihenni, fürödni, napozni a nyugágyon, benti részen szaunáztam és gőzkabinban is voltam.
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék - Medence/kertSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék - SzobákSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék - SzobákSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék - Medence/kertSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék - VendéglátásSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék - KörnyékSzépia Bio & Art Hotel Zsámbék - Belső
Szörnyű 2015. július 12.gyerekekkel járt itt
A szobában meg lehet dögleni a hőségtől. A nagy teljesítményű légkondi le van butítva: bármit lehet rajta állítani, de nem jön belőle levegő. Kértem, hogy csináljanak valamit, mert kikészülök. Az igazgatóval történt egyeztetés után jelezték, hogy a légkondi jó, csak ennyit tud (ugyanolyan a légkondi az ebédlőben is, ami úgy fújta a hideget, hogy a hajam lobogott és kihűlt tőle a reggelim).
Átlagos 2015. április 23.családjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. Vegyes érzésekkel távoztunk. A személyzet kedvesés segítőkész, a szobák tiszták /bár a tetőtéri ablakokon lehetne egy kis hangulatos függöny/. Sajnos a wellness rész okozta a legnagyobb csalódást kicsi mérete és a víz hőmérséklete; de leginkább amiatt, hogy a beltéri medencébe csak fém létrán lehet bemenni!
2015. április 7.családjával járt itt
2015. márciusában jártunk a hotelben. A szobák nagyon szépek, kényelmesek, tiszták. A fürdőszoba is kifogástalan. A svédasztalos reggeli és vacsora finom, választékos, bőséges, vacsorához gyümölcs is van. A hotel és étterem személyzete is kedves, segítőkész, udvarias.
Kiváló 2014. október 16.a párjával járt itt
Mi a párommal ide kaptunk önöktől egy nyereményt amit még májusban vettünk igénybe. Nagyon szuper volt minden, a szoba az ellátás egyaránt. A környék is csodálatos. Kimentünnk a közeli piacra is és nagyon jól éreztük magunkat, mert ez egy igazi forgatagos hagyományos piac.
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék a térképen
2072 ZsámbékNyárfás u. 2.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár