Szomjas Csuka Bélapátfalva

Szomjas Csuka Bélapátfalva
Szomjas Csuka BélapátfalvaSzomjas Csuka Bélapátfalva
Szomjas Csuka BélapátfalvaSzomjas Csuka Bélapátfalva

Szomjas Csuka Bélapátfalva bemutatkozása

Vendéglőnk házias ételekkel várja kedves vendégeit az év minden napján.
Erzsébet-utalványt és OTP-s SZÉP Kártyát elfogadunk.
Ballagási ebédet, osztálytalálkozót, születésnapi, névnapi bulikat vállalunk!

Hegyi Panzió Szilvásvárad - Akciós ajánlat - reggelivel
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Szomjas Csuka Bélapátfalva vélemények

Szörnyű 2017. július 21.barátokkal járt itt
Nem szoktam értékelni,de ez a hely kiverte a biztosítékot! Kerékpárral érkeztünk. A „kerékpár-barát hely” fogalmát még hírből sem ismerik! Öntelt, flegma stílus,a kompromisszumkészség teljes hiánya! Minősíthetetlen! A pultos csaj vitte a prímet,negativ értelemben.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. június 12., csoporttal járt itt
Pár napot Bélapátfalván töltöttünk egy csoporttal, és a környéken túráztunk. Egyik túránk alkalmával útba esett az étterem, így bementünk ebédelni. Nagyon szomjasak voltunk, de hiába kértük a pincért, hogy hozza az italt, ő ragaszkodott, hogy előbb az ételrendelést fel szeretné venni. Kiválasztottuk az ételt, és végre az italt is megkaptuk.
Kiváló 2017. június 11.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! A sok túra után jólesett egy finom étel. Az ételek régi magyaros ízekre hasonlítanak, zamatosak. Kiszolgálás tökéletes, nagyon gyors! Az ár -arányok is nagyon kedvezőek.
Az étterem hangulatos ,tiszta.
Egy megjegyzésem lenne,hogy borajánlatukat bővíthetőbbé tehetnék, a kínálat színesebb lehet (Juhász pincészet és Ostoros)ezek nem minőségi borok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. május 25.a párjával járt itt
Májusi évfordulós hosszú hétvégénket egészítettük ki egy bélapátfalvi túrával. Pazar kirándulási lehetőség, sok érdekesség és látni való van a településen és annak környékén. Sokat hallottam korábban a Szomjas Csukáról és lényegében mind pozitív volt, kivéve egy dolgot, de erre később kitérek.
Kiváló 2017. április 23.gyerekekkel járt itt
Vasarnap delben ebedeltunk, nagyon finomak voltak az etelek, egesz gyors volt a kiszolgalas, igaz mi voltunk az elsok, utanunk kezdtek jonni a vendegek. Ezetoszek van, keresunkre kis melytanyert hoztak a kislanyunknak. Egyetlen dolgot hianyoltunk egy mosolyt a felszolgalotol. 5500 Ft volt egy ujhazi tyukhusleves, 2 foetel, a somloi, ami igazan remek volt, valamint egy barnasor es egy kóla. Nagyon jo ar-ertek arányú etterem! Gyonyoru a kilatas!
Szomjas Csuka Bélapátfalva - EgyébSzomjas Csuka Bélapátfalva - Külső kép
Szörnyű 2017. április 17.barátokkal járt itt
Szeged mellől érkeztünk 10 fős társassággal, 20 perc alatt a pincérnek nem sikerult felvennie sem az ital, sem az étel rendelést. Feltett kérdésre hátat fordított valamint értelmezhetetlen kéz jeleket produkált!
Szörnyű 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
Március 15. -én három kislányommal és feleségemmel jártunk itt. Vagyis jártunk volna. Beléptünk, voltak szabad asztalok, leültünk, leöltöztettük a gyerkőcöket, majd kb 5perc után megjelent a pincér gyerek és közölte, hogy nem vehet fel több rendelést, mert a főnöke megtiltotta. Milyen szerencsétlen hely az olyan, ahol kb.
Gyenge 2017. március 15.családjával járt itt
Mai napon, március 15-én délután fél négykor ültünk be egy 4 fős társasággal a már jól ismert és kiváló ízei miatt kedvelt étterembe. Megörültünk, mert egészen kevés vendég volt, gondoltuk hamar megkapjuk majd az ételünket. Leültünk, majd 5 perc múlva betódult egy 15-20 fős csoport, illetve 2 kisebb társaság is.
Kiváló 2017. január 28., csoporttal járt itt
Egy kisebb csoportot hoztunk ide még a nyár folyamán. A tulajdonos hölgy nagyon kedves és segítőkész volt. Előzetesen alaposan áttárgyaltuk, hogy mi legyen a menü, a választáshoz minden segítséget megkaptam. Ez azért volt fontos, mert a csoportban voltak gyerekek, ételallergiások és több súlyos fogyatékkal élő is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 26.gyerekekkel járt itt
Többször is jártunk már itt, de a színvonal magas, annak ellenére, hogy távol a nagy forgalmú városoktól, a természet közelében, gyönyörű kilátás mellett várja a turistákat az étterem. Tartottunk tőle, hogy lesz-e asztal, nem volt alaptalan, volt forgalom rendesen. Ennek ellenére gyors volt a kiszolgálás, az ételek finomak és frissek.
Szomjas Csuka Bélapátfalva a térképen
3346 BélapátfalvaLak-völgyi tó
• parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus
hagyományos magyar fogások
Zene
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
1600 Ft (kb. ár)
Borsodi