János Étterem Budapest

János Étterem Budapest
János Étterem BudapestJános Étterem Budapest
János Étterem BudapestJános Étterem Budapest

János Étterem Budapest bemutatkozása

Az étterem, ahol a kellemes hangulat és a felséges ízek kombinációja tökéletes estét garantál.
A János Étterem nyugodt és meghitt környezettel, figyelmes és barátságos kiszolgálással, méltányos árakkal és mindenekfelett első osztályú konyhával várja kedves vendégeit, de nem csak a turistákat. Ezt mindenkinek ki kell próbálnia!

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

János Étterem Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. október 18.a párjával járt itt
Nyereménykupon felhasználásának szándékával mentünk az étterembe, azonban éppen étterem hét volt, melynek keretében 3300 Ft-ért három fogást lehetett választani, így ezt az akciót választottuk. Ketten öt féle fogást választottunk. Mindegyik különleges és nagyon ízletes volt. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt.
Kiváló 2015. május 14.családjával járt itt
Én a nyereményjáték nyerteseként jártam a János Étteremben, és azt az augusztusi napot mai napig sokat emlegetjük. A családommal mentünk, és már belépéskor megfogott minket a hangulata. A világórák a falon, a fa bútorok és a kedves személyzet. Ott tényleg a vendég az első, és mindezt nem kényszerből teszik.
Kiváló 2015. március 22.a párjával járt itt
Kívülről nem túl biztató a Hotel, de belülről nagyon kellemes. Nagyon tetszett, hogy belátni a konyhába, rend és tisztaság van. Fantasztikusan finom és különleges ételek közül lehet válogatni.
Kiváló 2015. március 21.a párjával járt itt
Nyereménykuponunknak köszönhetően kerestük fel az éttermet egy hétköznap este. A környék meglehetősen sivár, üde színfolt az étterem belső kialakítása, sikerült a legtöbbet kihozni belőle, ízléses, kényelmes a berendezés. Az ételek a hírüknek megfelelően kiváló minőségűek, érződik az igyekezet, hogy szeretne a szakács valamilyen különleges élményt adni, a fogások tálalása nagyon igényes.
Kiváló 2015. január 27.a párjával járt itt
Örülök hogy a nyereményjátéknak köszönhetően meglátogathattuk az éttermet, mert nagyon elégedettek voltunk:
-az ételek rendkívül ízletesek és gyönyörűen tálaltak voltak (külön dicséret a báránycomb omlósságát illetően)
-a személyzet mindvégig nagyon figyelt ránk: onnantól kezdve hogy beléptünk (mindenki köszön);
majd amíg vacsoráztunk: abban a pillanatban ahogy kifogyott a poharunkból, rögtön utánatöltötték;
A tisztaság makulátlan.
Kiváló 2014. december 7.gyerekekkel járt itt
Az ittjártam. hu jóvoltából jöttem el párommal és kislányommal vacsorázni egy nyeremény kuponnal. Először is szeretném megköszönni a kupont mert egy fantasztikus estét töltöttünk el. Nagyon hangulatos a hely főleg este! Kívülről nem is gondolná az ember hogy belül ilyen elegáns az étterem!
Kiváló 2014. augusztus 27.barátokkal járt itt
Kívülről kifejezetten hanyagolhatónak tűnik, az étterembe belépve megváltozik a helyzet. Az étlap áttekinthető, a pincérek képzettek, az ital kínálat kifejezetten jó. 8-n voltunk nem volt egyforma étel, ennek ellenére a konyha időben jó minőségben állította elő az ételeket. Mellékhelység rendben!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 10.a párjával járt itt
Az Ittjártam. hu nyereményeként töltöttünk el egy fantasztikus napot a fővárosba. Mivel augusztusba van a házassági évfordulónk így a férjemmel megbeszéltük,hogy még korábban,hogy fel megyünk Pestre és egy kicsit kirándulunk. Külön öröm volt,hogy megnyertük a kupont is,így a margitszigeti kirándulás után farkas éhesen mentünk az étterembe.
2014. június 13.családjával járt itt
Nem titok, hogy én használom az Ittjártam listát. ahhoz, hogy éttermet válasszak. A János étterem folyamatosan az élen van, ezért régen rajta van a listámon. Néhány napja a családommal meglátogattam. Kívülről kevesebbet sejtetett mint ami belül fogadott minket. Hangulatos ízléses étterem. A pincérek udvariasak és pontosak.
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
A hely szép, ízlésesen van berendezve. Az ételek nagyon finomak és az adagok is bőségesek. A kiszolgálás gyors, a pincérek udvariasak és barátságosak. Az árak elég magasak, de nem megfizethetetlenek. Üzleti megbeszélések helyszínének tökéletesen megfelel, de nagyobb családi összejöveteleket is tarthatunk itt. Remélem még sokszor eljutunk ide, nagyon tetszett a hely.
János Étterem Budapest a térképen
1016 BudapestHegyalja út 23.
+36 1 202 3414
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi