Szlovák Söröző & Étterem Budapest

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.01-ig
Avar Hotel Mátrafüred

Szlovák Söröző & Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2015. november 19.egyedül járt itt
Ma arra sétáltam és eszembe jutott. Valamikor régen jó volt itt találkozni másokkal, de nem az étterem a jó emlék, hanem az arc meg a társaság. Kb. két hónapja bementem egyedül. Fura, mert csak úgy nem ülök be egy sörre ok nélkül, de éppen erre jártam, szomjas voltam.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. december 2.barátokkal járt itt
Az utcáról belépve egy erősen lelakott,kopottas berenendezésű helyiségben találja magát a vendég,ami sokkal inkább hasonlít egy elhanyagolt sörözőre,mint étteremre. De ha a balsors az emeleti helyiségbe száműzi a vendéget,egyből rájön,hogy tulajdonképpen a földszinti rész ehhez képest eszméletlenül reprezentatív.
2017. április 14., kollégákkal járt itt
28 éve jártam először a Szlovák Étteremben, sok minden azóta sem változott. A sörkínálat kézműves sörökkel bővült, ezek egész baráti áron kaphatók, 6-700 Ft-ért. Az ételválaszték a 20 évvel ezelőtti idézi, főleg disznó húsból és főleg jó vastagon panírozott ételek alkotják a kínálatot, az adagok jó laktatóak, nehéz fizikai munkát végzőknek való.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2015. október 6.barátokkal járt itt
A Szlovák étterem egy vendéglátóipari aktív múzeumnak is felfogható. Itt nem sok változott az elmúlt 25 évben. Több ízben is jártunk itt jóbarátokkal, legutóbb a nemrégiben, pár hónapja. Hajdanában-danában apámmal, bő húsz éve elköltött csülök, amit pékné módra készítettek volt a legemlékezetesebb, de kóstoltam valami húsraguval töltött cicegét is itt, azt sem tegnap, meg persze sztrapacskát.
Szlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étlap/itallapSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étlap/itallapSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2018. augusztus 23.barátokkal járt itt
Régi jó, megbízható hely

Voltunk már itt párszor az évek során.

Most elég nagy szünet után tértünk vissza:még mindig rendben

Persze váltott az itallap, újabb vendégsörök.

A konyha továbbra is OK. az adagok mérete se hagy maga után kívánnivalót.

A személyzetis kedves,söt szakértő.
Az árak se túl elszálltak, még ne belvárosiak!

Aki arra jár, térjen be!
2017. április 25.barátokkal járt itt
Mar sok eve jarunk ebbe a vendeglobe es mindeg tudjuk mire varunk. Az enninalo jo minosegu es nagyok az adagok. A pincerek szepen szolgalnak ki es kellemes a kinti asztaloknal ulni. Ami igaz van sok alkalom hogy bent ulunk es ott is jo a hangulat es tiszta a vendeglo. Minden alkalommal mikor Pesten vagyunk el latogatunk a Slovak Etterembe. Az arak is normalisak ugy hogy ajanlom masoknak is eszt a vendeglot.
Kiváló 2016. február 23.barátokkal járt itt
12 fős baráti társasággal jártam itt február 21-én. Gyors kiszolgálás, finom ételek és bőséges adagok, korrekt árak,kiváló hangulat, így jellemezhetném leginkább. Külön említést érdemel, hogy a személyzet maximálisan segítőkész volt mindenben, így a tortás-pezsgős meglepetés, amit terveztünk, minden várakozás felett jól sikerült!
Talán egy negatívum: a mosdókra ráférne egy felújítás.
Szörnyű 2022. szeptember 8.barátokkal járt itt
A sörkínálat erősen hiányos volt. Egy ilyen helyen elvárható lenne, hogy az üveges sör kínálata teljes legyen
A pincér kérés nélkül kihozta a számlát, mint ha már nemkívánatos vendégek lettünk volna. Pedig még fogyasztásban voltunk.
Fizetéskor közölték, hogy nem lehet bankkártyával fizetni, pedig ott volt a terminál.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. október 5.a párjával járt itt
Csaknem minden Mo-i tartózkodásom során ellátogatunk a Szlovák étterembe. A kiszolgálás gyors,szivesen ajánlanak is ételeket, specialitásokat. az ételek minösége jó, az adagok hatalmasok, de ha megmarad a tányéron, becsomagolják szivesen és elvihetö. Jó a többféle, kézmüves sör választék.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2016. április 14., kollégákkal járt itt
A Szlovák Étterem évtizedek óta változatlanul tartja magát az idők sodrásában a Nyugati tér melletti mellékutcában. A változások mintha nem hatnának rájuk. Nyilván pár évente kifestik a falakat, és visszakalapálják a meglazult széklábakat, de itt szinte megállt az idő, ám ettől függetlenül mégsem hat retró helyként.
Szlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étlap/itallapSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső kép