Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

Oxigén Family Hotel Noszvaj
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest vélemények

Kiváló 2016. február 28.családjával járt itt
2016. 02. 22. -én a családdal voltunk itt . Nagyon hangulatos hely a kiszolgáló személyzet udvarias,kézséges. Az étel választék remek és ízletesek az ételek !
Az eddig látogatott Trófeák között ez volt a legjobb minden szempontból ! A hab a tortán az volt,hogy több ismert színész is abban az időpontban tartott ott egy kollégájuknak szilinapi partit :D
Csak ajánlani tudom !
Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 8.a párjával járt itt
Szép helyen, kiváló kiszolgálásban volt részünk. Az ételek kifogástalanok voltak, és a szüli napi torta kellemes meglepetés lett. :) Összegezve, megérte az árát, mert azt kaptuk amit egy ilyen helytől maximálisan elvárható volt, és legközelebb is ide viszem a páromat és a családomat a nevezetes napokon. Köszönöm!
Átlagos 2015. október 26., kollégákkal járt itt
Az étterem udvarház jellegű, így "egyfolyosós" kialakítású. Parkolni a környéken elég nehézkes, főleg nagyobb ünnepek alkalmával. Nagyobb létszám elhelyezése (pl. céges rendezvények esetén) a személyzet számára kihívást jelent, mivel az asztalok egymás mellett, párhuzamosan helyezkednek el, így a vendégek nem tudnak kényelmesen leülni.
Átlagos 2014. november 25.egyedül járt itt
Tudom, hogy sokat lehet olcsón enni, és én mehetek az ételekért, de nekem éppen ez a bajom.
Manapság már ne a degeszre zabálás legyen az erény.
A többi Trófeához képest valóban kellemesebb, hangulatosabb a hely, de szerintem sem az ételek minősége, sem pedig a kiszolgálás (már ami itt egyáltalán lehet) nem ad alapot arra, hogy ez az éterem bekerüljön a TOP vendéglátóhelyek közé.
Kiváló 2014. július 10.barátokkal járt itt
A hely nagyon tetszett, a svédasztalon rengeteg étel volt,ha elfogyott azonnal utana töltöttek. A húsokat frissen sütöttek. Az italvalasztek is eleg bőségesnek mutatkozott. A személyzet udvarias volt, csak kar, hogy 2 óra után el kellett menni :)