Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom

a 69 esztergomi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház
Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom
Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda EsztergomEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom
Hotel Visegrád - Tavaszi kedvezményes ajánlat
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom vélemények

Kiváló 2017. február 16.a párjával járt itt
A párom születésnapját ünnepeltük Esztergomban egy wellness hotelben. Szép napos délután egy hangulatos kávézot kerestünk és a Szamos cukrászdára esett a választásunk. Nem bántuk meg. Nagyon kellemes, látványos környezetben, finom süteményeket és kávét ittunk. A személyzet kifogástalanul kedves volt. Legközelebb sem hagyjuk ki ha a városban járunk.
Szörnyű 2016. október 6.családjával járt itt
Eddig egyik kedvenc helyemnek tekintettem, nem volt olcsó,de jó volt a kiszolgálás,és a választék is finom volt. Tegnap Anyukámmal szerettünk volna beülni egy jó kávéra, forrócsokira és krémesre. A kávén kívül nem tudtunk semmiből választani. Nagyon nagy csalódás volt számunkra, biztos, hogy senkinek sem ajánlom ezt a helyet többet.
Kiváló 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Még mindig Esztergomban, ezúttal cukrászdát keresünk, s a Szamos-t választjuk. Jó helyen van, nekem kedvencem a marcipán, különösen likőrben! Megközelítés könnyű, parkolás nem, csak a szomszéd utcában lehet. A berendezés a századelő hangulatát idézi, mármint a mult századot. Külön szenzáció a Bazilika makettje, és a koronázási ékszerek marcipánból.
Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Külső képEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - BelsőEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - BelsőEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Étel/italEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - BelsőEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Étel/italEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Belső
Kiváló 2016. április 29.gyerekekkel járt itt
Nem is tudtak volna jobb épületet találni az Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda számára. A gyönyörű szép októberi délután az udvaron foglaltunk helyet. Visszamentem, hogy titokban megbeszéljem a pincérnővel, hogy meglepjük lányomat, kinek születésnapja közeleg. "Tessék csak rám bízni" - mondta és onnét kezdve csak hátra kellett dőlnöm a széken.
Kiváló 2016. április 26.gyerekekkel járt itt
Bevallom őszintén, szeretem Szamos marcipán termékeit. Nem csúcsdesszertek ezek, de megütik már azt a színvonalat, amire már rá tudom mondani, hogy élvezhető. Így aztán nem hagytuk ki esztergomi turnénk alkalmával a Szamos cukrászdát sem, becsomagoltattunk pár desszertet, amit otthon ettünk meg. Ízletesek voltak és jó ér/érték arányúak.
Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Étel/italEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Étel/italEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Étel/italEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - BelsőEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - BelsőEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - BelsőEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Külső képEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Egyéb