Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Kiváló 2024. április 26. 11:11a párjával járt itt
Nagyon kellemes hangulatú kávézó ,Színházon belül nagyon kedves dolgozok !Kedvenc helyem már évekóta!
Egy színházi darab sem volt csalódás !Carmen gyönyörű volt,profi munka!
2024. április 26. 7:17barátokkal járt itt
A BJC-ben rendszeresen vannak programok, de ettől függetlenül, ha csak úgy beülnél beszélgetni, közben bekapni valamit, vagy csak iszogatni, arra is jó választás. Az italválaszték különösen figyelemre méltó. Az ételválaszték nem nagy, de van rendes főétel és bisztró kaja is és persze desszert. A churros kiváló!
2024. április 26. 7:01családjával járt itt
A hűvösvölgyi Nagyrét szélén, ahol régen a napközis tábor volt, létesítenek egy sportközpontot (még nincs minden készen). Mellette található a Prato, egy újabb olasz étterem. Hétvégén ebédidőben sokan vannak az étteremben, gondolom, a sportolni vágyók vagy a réten sétálók körében adja magát, hogy utána itt ebédeljenek.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 24. 20:16kollégákkal járt itt
Baráti találkozás színhelyének valasztottuk,mert nagyon jó ételek vannak. Most sem okozott csalódás. Kedves,barátságos , gyors kiszolgálás. Jó adagok,finom ízek.
Nánási Étterem, BudapestNánási Étterem, BudapestNánási Étterem, BudapestNánási Étterem, Budapest
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
2024. április 24. 11:21a párjával járt itt
A Duna Plázában található hely a magyar termékek széles válsztékával hívja fel magára a figyelmet. A kis üzlet tele italokkal, ételekkel, melyeket helyben is lehet fogyasztani a külső asztaloknál. Mi most sört, jeges kávét fagyival és epres limonádét fogyasztottunk mely jó gyümölcsös volt. Többször jártunk már itt és finom minden.
A Tepertős - Duna Plaza, BudapestA Tepertős - Duna Plaza, BudapestA Tepertős - Duna Plaza, BudapestA Tepertős - Duna Plaza, Budapest
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. április 23. 11:59családjával járt itt
Az olasz konyha a gyengém, így több helyen is jártunk már, elsősorban Budapesten. Eddig még nem hallottunk a Prato-ról, valószínűleg azért is kerülte el a figyelmünket, mert nem Budapest központi részén, hanem Hűvösvölgyben található. A Prato név egy toszkán város neve is, de "rétet" jelent olaszul, ami azért találó, mert a trattoria a hűvösvölgyi Nagyrét mellett van.
Trattoria Prato, BudapestTrattoria Prato, Budapest
Szörnyű 2024. április 23. 7:08családjával járt itt
Többet be nem teszem a lábam! Régen szerettem, de volt pár csalódásom. Tegnap a lanyom ott vacsorázott, ma egész éjszaka hányt. ROMLOTT VOLT AZ ÉTEL!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Gyenge 2024. április 22. 15:14egyedül járt itt
Semmi meglepetés, tudtam, már itthon tudtam, hogy ez milyen. . . egyetlen oka volt, hogy régen jártam erre, hát ki tudja, mi történt azóta. . . hátha. . . de semmi, vagy inkább rosszabb lett. Különben is egészen más a véleményed a világról meg mindenről, amikor éhes vagy, meg más dolog evés közben valakinek a szüleire gondolni, nem túl hálásan.
Konyha23 - Allee, BudapestKonyha23 - Allee, BudapestKonyha23 - Allee, BudapestKonyha23 - Allee, Budapest
Átlagos 2024. április 22. 10:35egyedül járt itt
Bizarr egy hely, az biztos. Térképen találtam, kíváncsivá tett, miféle "olimpiai park" van itt Budapest déli határán? Na, de nem tudod meg, ha nem mész el oda. Így aztán elmentem az "Olimpiai park" utca végéig, ami egy zsákutca, Ott van a Top Mancs kutyaiskola, onnan aztán gyalog, be a bozótba.
Újbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, BudapestÚjbudai Olimpia park, Budapest
Kiváló 2024. április 21. 3:34a párjával járt itt
Nos, az Unicornis úgy szuper, ahogy van! Persze, lehet, hogy mindenkinek mást jelent, láttam a pici lányokat, akik éppen a születésnapjukat tartották itt ma, nagy, rózsaszín tüllszoknyában, nekik egy saját életérzés, nekem meg a feleségemnek, idős, másfajta emberek, meg habos-babos rózsaszín hülyeség, amit éppen ezért imádni lehet, megmártózni benne, idétlen, vicces fotókat csinálni az ismerősöknek, a komolykodó hülyéknek meg idegborzolás, polgárpukkasztás, nekünk meg vigyor, mosoly, jóhangulat.
Egyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, Budapest