Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2024. április 11. 20:02egyedül járt itt
Igazságtalan vagyok a srácokkal, több mint egy éve szorgalmasan dolgoznak a Fehérvári úton, én már vagy 4-5 alkalommal beugrottam hozzájuk, olyan is volt, hogy hazavittem innen food-ot, meg olyan is, hogy csak úgy errejártam, aztán beugrottam egy falatra.
Gogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, BudapestGogoji Food, Budapest
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 11. 10:49egyedül járt itt

A söröző részleg e csodás szaküzletben a legutóbbi értékelésem idején még a földszinten működött, a megannyi sörrel megrakott polcok szomszédságában, majd felköltöztették a galériára, ahol kényelmes bútorzat várja a sörínyenceket.
Beerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, BudapestBeerselection, Budapest
Szörnyű 2024. április 10. 17:46egyedül járt itt
Irtó drága, száraz a tészta! Sajt mennyisége 0. Minden pluszt kell ahhoz kerni hogy legyen valami íze
Vapiano Étterem - Belváros, Budapest
Átlagos 2024. április 10. 10:59egyedül járt itt
Többször jártam már itt elképesztő finom minden, brutál árakon
Indokokatlanul sokan vannak a pult mögött leginkább mobiloznak, vagy csak egymással beszélgetnek, vagy fel sem tűnik nekik, hogy ott várjuk , hogy kiszolgáljanak
A szendvicsemre vártam legutóbb, a srác , aki 10 perc után langyosan kihozta a melegszendvicset , a rendelés számomat nem jegyezte meg elképesztően beletojnak az egészbe
Vaj, Budapest
Kiváló 2024. április 10. 6:45egyedül járt itt
Csodálatos hely minden friss helyben készül szinte minden finom amit készítenek sós ,édes,fagyi mindig innen rendelünk tortát,csak ajánlani tudom mindenkinek
Érdekes 2024. április 9. 15:54családjával járt itt
A kiállítás szuper, vissza repített a múltba-gyermekkoromba . Imádtam abban a korszakban élni- tanulni . Két dolgot un.
Budapest Retro Élményközpont, Budapest
Kiváló 2024. április 9. 5:01egyedül járt itt
Nagyon szeretek idejárni,mert csodálatos választék van,kedves a személyzet és nem csak a sütik,hanem a sisak is nagyon finomak.Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szeretne enni egy kis finomságú és a fagyi is finom
Kiváló 2024. április 7. 21:33a párjával járt itt
Igazi magyaros, házias ízek, ár-érték arányban verhetetlen. A személyzet nagyon kedves, figyelmes. Név szerint ismerik a törzsvendégeket. A környéken a legjobb opció, ha olcsó, és jó ebédet szeretnél enni. Érdemes korán érkezni, mert népszerű a hely és általában 13:00 körülre már elfogynak a finomságok.
Kiváló 2024. április 7. 21:09családjával járt itt
Barátságos kis kávézó 13 kedves és gigantikus cicával.
Az étlap nem olyan gazdag de nagyon finom lepények vannak és a cicákkal sokáig el lehet lenni.
Kicsit drága az átlag árakhoz képest.
A cicák szeretik a simogatást, nagyon barátságosak!
Az eladók is nagyon kedvesek, csak a pincér kicsit sokára érkezik.
Cat Café - Révay utca, BudapestCat Café - Révay utca, Budapest
Szörnyű 2024. április 7. 17:26barátokkal járt itt
A hely hangulatos, az étel finom, de a végén a fizetésnél becsaptak, ez elrontotta az egészet. Milyen kár. Megérte??