Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 14. 20:03egyedül járt itt
A hazai hangversenyélet egyik legjelentősebb helyszíne, ahogy nagyon helyesen írja a wikipedia. Az 1904-1907 között épült csodás szecessziós épület a VI. kerületben, a Liszt Ferenc téren található, a Zeneakadémia is a művész-zseni nevét viseli, aki a Zeneakadémia első elnöke volt (ami nem eben az épületben működött még akkoriban, hiszen ez az épület csak kb.
Zeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, BudapestZeneakadémia, Budapest
2024. április 14. 19:46gyerekekkel járt itt
Házias, családias, barátságos kifőzde a II. kerületben, a Lukács Fürdővel szemben. A rendelés a pultnál történik, majd az ételt kihozzák az asztalhoz. Alapvetően magyaros ételeket kínálnak, hagyományos elkészítéssel. 5 féle leves, tucatnyi főétel, 16 féle menü (2 fogás leves + főétel 2300-4500 Ft között, de jellemzően 3500 Ft környékén ki lehet hozni).
Nagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, BudapestNagyi Kifőzdéje, Budapest
Átlagos 2024. április 14. 19:33egyedül járt itt
Jártam már itt régebben is, amint a pár évvel ezelőtti fotóimon látható, azóta a külső portál egy kis fazonírozáson, felújításon esett át. Forgalmas helyszínen, a Margit híd budai hídfőjénél található, szomszédságában egy számomra érdektelen török kebabos, egy ABC, illetve a Bem Mozi található.
Mokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, BudapestMokka Presszó - Margit körút, Budapest
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2024. április 14. 14:04egyedül járt itt
Az Ildikó konyhája nevű egység igazi retro kisvendéglő, egyfajta házias étterembe oltott étkezde, hangulatos beltérrel, délben nagyon kedvező napi ajánlattal. Kommersz italokat kínálnak baráti áron. A kis Pilsner Urquell 690 Ft volt. Elvitelre kértem ételeket, kis adagot mindenből, a desszertet leszámítva.
Ildikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, Budapest
Kiváló 2024. április 14. 10:27a párjával járt itt
Szerettük a helyet. Viszont tegnap azt láttuk, hogy aki haver, barát, cimbi, kétszer akkora adagot kapott, mint mi.
Ritkabban fogunk jönni.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Átlagos 2024. április 12. 19:46egyedül járt itt
Ezt a Zing Burgert úgy sikerült ma összehoznom, hogy krumplistésztára vágytam, mint jó magyar, és tudtam, hogy ha később megyek a piacra, akkor már elfogy, ma viszont direkt korán mentem, és mindenhol állt a hosszú sor, és a Főzelékvár meg be volt zárva. Nesze neked! Így aztán rosszkedvűen átlődörögtem az Alleeba, és törtem a fejem, hogy hol is voltam én itt régen?
Zing Burger - Allee, BudapestZing Burger - Allee, BudapestZing Burger - Allee, BudapestZing Burger - Allee, BudapestZing Burger - Allee, BudapestZing Burger - Allee, Budapest
Kiváló 2024. április 12. 13:34egyedül járt itt
A Vanboris kiemelkedően jó hely, meglehetősen távol a város központjától, Zuglóban. Mindenben a minőségelvet követik, olyan ez a borbár, ahová visszavágyik az ember. A beltér hangulatos, igényes, a borválaszték impozáns, tartanak borkorcsolyákat is. Bernard sör van csapon, egyike a legjobb cseh főzeteknek.
Van Boris Borbár, BudapestVan Boris Borbár, BudapestVan Boris Borbár, BudapestVan Boris Borbár, BudapestVan Boris Borbár, BudapestVan Boris Borbár, BudapestVan Boris Borbár, BudapestVan Boris Borbár, BudapestVan Boris Borbár, BudapestVan Boris Borbár, Budapest
Átlagos 2024. április 12. 12:57egyedül járt itt
A Mokka presszóba egy hirtelen ötlettől vezérelve ültem be, egy másik kocsmába tartva. Badacsonyi borokat kínálnak, a bejáratnál kihelyezett itallapon pincészet nem szerepel, egy deci 180 ft. Retro életérzés, amint az egész hely retro, a zajos és népes közönséggel együtt.
2024. április 12. 12:26a párjával járt itt
A 35 Cafe szerviz nevű kocsma korábban Dongó névre hallgatott, el nem tudom képzelni, miért kellett ehelyett egy ilyen jellegtelen nevet választani. Ez egy messze átlag feletti hely, csapolt és üveges minőségi cseh sörökkel, Barcza Bálint somlói boraival, korrekt árakkal és kedves, udvarias kiszolgálással.
35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest35 Café - Szerviz, Budapest
Kiváló 2024. április 12. 8:34barátokkal járt itt
Szuper jó kávékat ihatsz itt! Finom szendviccsel vagy süteménnyel! Kényelmes, barátságos környezetben!