Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Érdekes 2024. április 27. 21:43barátokkal járt itt
Grosics Gyula a legendás Aranycsapat kapusa volt, számtalan felejthetetlen mérkőzésen védte a magyar hálót. A XI. kerület díszpolgára lett, élt is hosszú életében a kerületben az egyébként dorogi származású futballista. Szobra a Bikás parkban, a metrókijárat közelében található a park szélén.
Grosics Gyula, BudapestGrosics Gyula, BudapestGrosics Gyula, BudapestGrosics Gyula, Budapest
Érdekes 2024. április 27. 21:19csoporttal járt itt
Egy steampunk rendezvényen jártam itt a palotában, de egyúttal lehetőségünk nyílt az épület idegenvezetéses bejárására is, majd utána a szomszédos Szabó Ervin Könyvtár épületében is. A VIII. kerületi Palotanegyedben 1867-ben Ybl Miklós tervei alapján a francia kastélyok stílusát megidézve épült fel özvegy Pálffy Pálné és gyermekei számára.
Pálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, BudapestPálffy Pálné grófnő palotája, Budapest
Kihagyhatatlan 2024. április 27. 20:59csoporttal járt itt
Csatlakozom az előttem szólókhoz, csodálatos épület ez, amelyet minden magyar embernek látnia kell egyszer (legalább). A bejutás egyrészt nem nehéz, ha könyvtári olvasó látogatóként beregisztrálunk, az olvasótermekbe máris beléphetünk, ha azonban a kb. havonta megrendezésre kerülő vezetéses túrára jelentkeznénk, bizony az nem könnyű mutatvány, mert órák alatt be szokott telni a program.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, BudapestFővárosi Szabó Ervin Könyvtár, Budapest
Szörnyű 2024. április 27. 18:55a párjával járt itt
Nem ajanlom senkinek! Szörnyü a hely. 25-ken vacsoraztunk a páromal. Magyaros kaját szerettem volna enni. Ehetettlen volt a marhapörkölt és a holsten szelet. A számlát kézel irott papirdarabkára kaptuk.Soha többet nem jövünk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2024. április 27. 14:59egyedül járt itt
A Kastély étterem régi motoros Nagytétényben, legalább 20 éves múltra tekint vissza, én legalábbis akkor láttam először kívülről. 2005 táján tértem be hozzájuk első ízben. A minap ismét benéztem, egy sört gondoltam inni, de amikor láttam, hogy van pacal, akkor elcsábultam.
Kastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria, Budapest
Gyenge 2024. április 27. 14:48egyedül járt itt
Többezer értékelésem tanúsítja, hogy nem esek kétségbe, ha egy étterem magas árakon kínálja az ételeit, italait. De léteznek viszonyítási alapok és létezik ár/érték arány. Azt, hogy egy reggelizőben vagy egy brunchozóban 13 százalék felszolgálási díjat számoljanak fel, mint a Luluban, azt csak kapzsiságnak tudom nevezni.
Lulu Budapest, BudapestLulu Budapest, BudapestLulu Budapest, BudapestLulu Budapest, BudapestLulu Budapest, BudapestLulu Budapest, BudapestLulu Budapest, BudapestLulu Budapest, Budapest
Kiváló 2024. április 27. 14:19csoporttal járt itt
Budapest egyik első olyan vendéglátó egysége volt, amely megváltozott munkaképességű, fogyatékos embereket is alkalmazott, így integrálva őket a társadalomba, a munkaerőpiacra, egy normális, élhető, hasznos életperspektívát kínálva számukra.
Premier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, BudapestPremier Kultcafé, Budapest
Gyenge 2024. április 27. 11:53egyedül járt itt
A facebookon botlottam bele a hely szponzorált hirdetésébe, miszerint glutén- és tejmentes fánk napokat tartottak. A XI. kerület forgalmas részén, a Kosztolányi Dezső térnél lévő kis büfé kialakítása elég furcsa, mivel a Duna House ingatlanközvetítő irodáján belül lett kialakítva, a bejárat feletti portál kiírásban is sokkal hangsúlyosabb a DH felirata.
Mentes Piskóta, BudapestMentes Piskóta, BudapestMentes Piskóta, BudapestMentes Piskóta, BudapestMentes Piskóta, BudapestMentes Piskóta, BudapestMentes Piskóta, BudapestMentes Piskóta, BudapestMentes Piskóta, Budapest
Kiváló 2024. április 27. 11:37egyedül járt itt
A Király utcában működő Szabad Bisztró tulajdonosai talán tavaly (? ) egy új helyet nyitottak a VII. kerület után a szomszédos "Nyolcban" a Rákóczi tér mögött, melyet frappánsan csak Új Helynek neveztek el, és hasonló életérzés és koncepció mentén működnek.
Szabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, BudapestSzabad Bisztró - Új Hely, Budapest
Érdekes 2024. április 26. 21:36gyerekekkel járt itt
Közel egy évvel ezelőtt nyílt meg ez a pihenőpark A XIII. kerület újlipótvárosi részén egy korábban parkolóként használt telken, a kerületi önkormányzat megvalósításában, korábbi lakossági kezdeményezést és felmérés eredményeként. Közel 5000 m2-en fák, cserjék, örökzöldek, füves területek váltják egymást, valamint többfél burkolatú sétautak szelik át a parkot.
Thurzó park, BudapestThurzó park, BudapestThurzó park, BudapestThurzó park, BudapestThurzó park, BudapestThurzó park, BudapestThurzó park, BudapestThurzó park, Budapest