Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

4,1
a 6 füzesgyarmati szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda FüzesgyarmatHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál.

Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat - Legjobb ár
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

Szörnyű 2017. május 11.a párjával járt itt
Felháborítóan lelakott, az egész létesítmény. Szégyen, hogy engedik így üzemeltetni. A vendégek szinte büntetésként élik meg az itt eltöltött időt. Javaslom a vezetőségnek töltsön el a párjával itt 3 feledhetetlen napot és akkor megérti miért ez a negatív vélemény.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - WellnessHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - SzobákHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - SzobákHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Belső
Szörnyű 2016. augusztus 26.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el, bár ne tettük volna. Érkezéskor a szobára várni kellet takarítás címen. A recepciós csak a kérdéseinkre válaszolt. A szoba iszonyat, se hűtő, se hajszárító, se szék ahova leülhetsz, se normális szekrény, csak összetákolt csiszolatlan nem normális méretű személynek való.
Szörnyű 2016. augusztus 5.a párjával járt itt
Azt hiszem nagyon rossz választás volt. Többször választottunk már 3 csill. de mindig kellemes meglepetés ért. A Gara negatív élményt nyújtott. A becsekkolással hosszan megvárakoztattak,hivatkozva a takaritásra. Aztán ami ott várt a fürdőszobában az nem volt mindennapi KOSZ. A zuhanytálca a zuhany függöny.
Szörnyű 2015. június 22.a párjával járt itt
Tavaly jártunk itt. Sajnos a szállás. hu-n már lemaradtam az értékelésről, olyan sokáig módosítottam, írtam hozzá, így megírtam itt. Próbáltunk megpihenni, de sikertelenül. Már találkoztunk rossz szállással, de eddig ez a "hotel" vitte a pálmát a maga 3csillagával, hogy ilyen szervezetlenséget megengedhet magának az felháborító.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - SzobákHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - EgyébHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Egyéb
Gyenge 2017. október 5.kollégákkal járt itt
Nagyon sajnálom, hogy erre a helyre tévedtem, de sajnos a munkám miatt meg kellett itt szállnom. Az első pár napban kiderült, hogy itt megállt az idő 40 évvel ezelőtt vagy csak elköltözött az összes építőipari vállakozó és munkás, mert az objektum szép lassan szétesik. A szobában kényelmetlen betonkemény ágyak vannak amitől megfájdult a hátam 2 éjszaka után.
Gyenge 2016. december 10.gyerekekkel járt itt
Két éve voltak a gyermekeim itt, és nagyon jól érezték magukat, ezért választottuk ismét ezt a szállodát, mivel wellnes szolgáltatás is van és kedvezményes akcios hirlevelet is kaptam. Nos amit kaptunk azt nem vártuk, a recepcion a hölgy kérdésre válaszol, de semmi más, unott mümosolyal . Az egész szállodában nagyon hideg volt, még felöltözve is.
Gyenge 2016. július 31.a párjával járt itt
Az étkezés: Az étel választék bőséges. Sajnos az ízekkel már baj van. A fel és kiszolgálás nagyon gyenge A külső: Omladodó, hámló vakolat a falakról. A belső kopott sok helyen koszos. Elavult bútorok, szakadt bőrfotel. A szobákban se hűtő se légkondi. A medencéje koszos. A kerti napernyők szakadtak. Madárürülék potyog az égből.
Gyenge 2016. június 26.a párjával járt itt
Pozitív tapasztalat: Az érkezési napon a recepción nagyon kedves kiszolgálás fogadott. Példaértékű. Az ágyak kényelmesek de nem tudom miért nem volt dupla belőle. A medence és a szauna szolgáltatás,masszás tetszett. Negatív : A büfé vacsora kritikán aluli. Pl: Hideg almalevest nagyon nehéz elrontani itt sikerült.
Gyenge 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Ballépésünk ott kezdődött, hogy valamiért kimaradt a szolgáltatások tüzetes ellenőrzése és igazából ez rányomta a bélyegét erre a 4 napra, nevezetesen a hotelszobák (kivéve apartmanok) nem rendelkeznek légkondival. . . nos, ha ez és a tulajdonos odafigyelése meglenne, egészen más beszámolót írnék. . .
Gyenge 2014. november 10.a párjával járt itt
8 éjszakát vásároltunk a nagyon kedvezményes ár miatt, félpanziós ellátással, saját medencék, szauna használattal. A szálloda 3 szintes, nagyon jó elrendezéssel bír, valamikor fénykorában öröm lehetett itt pihenni. Nagyon látszik a pénzhiány, egy kis odafigyeléssel kiváló is lehetne ez a pihenőhely.