Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2016. augusztus 10.barátokkal járt itt
Közel egy fél évvel előre lefoglaltuk a szállást, de két dolog így sem járt a szobákhoz. Az egyik az erkély, a másik pedig a kilátás. Az ablakból - amikor éppen nem volt párás - a parkolóra láttunk. Így legalább szemmel tarthattuk az autót. :)
Az előzetes tájékozódás miatt a kinti jakuzzira voltam kíváncsi.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Kiváló 2016. június 8.a párjával járt itt
Miután megérkeztünk a szép hegyvidéki úton és megláttuk a szállodát,elcsodálkoztunk monumentális méretén és környezetén. A további meglepetésünk, hogy OTT a hegytetőn ilyen kiszolgálásban és ellátásban, főleg az étteremben, lesz részünk. Évek óta évente több alkalommal járunk 3- napos Wellness-re de mindig más helyre,ez a hely ahová máskor is szívesen visszamegyünk.
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
már nagyon régóta szerettem volna eljutni ebbe a szállodába
az biztos hogy elsőre leszögezhetem nem csalódtam és nagyon boldog vagyok hogy eljuthattam ide
már maga a táj a jó levegő ahogy a kültéri jakuzziból elénk tárult. . . . hát ilyen máshol nincs
legalábbis én még nem jártam ilyen helyen
mindennel meg voltunk elégedve--a szállás a szoba az étkezés.
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Környék
Gyenge 2015. november 22.gyerekekkel járt itt
Két kisgyerekkel és nagy reményekkel érkeztünk a jó értékelések utá, de csalódás volt. 1. Bepakoláskor egy ajtózárás során beletört a zárba a kulcs, amiről később a karbantartó is mondta, hogy hibás lehetett, már több, mint 10 éves. A recepciós közölte, hogy nekünk 10 000 ft-ba fog kerülni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 6.gyerekekkel járt itt
Egy csodálatos helyen töltöttük a pünkösdi ünnepeket, unokástól. A táj, a levegő, a szolgáltatások mind-mind kellemes emlékek számunkra. Volánbusszal mentünk, s a hotelből kijöttek értünk a megállóba, ezzel kezdődött az üdülésünk. Egy szép szobát kaptunk, ahonnan a Kékesre láthattunk, csodaszép panoráma fogadott bennünket.
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/SportGrandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/SportGrandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/SportGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - VendéglátásGrandhotel Galya Galyatető - SzobákGrandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. július 29.gyerekekkel járt itt
Jó pár évvel ezelőtt jártunk itt utoljára. Ahhoz képest nagyon sokban fejlődött a szálloda. A szoba persze ugyanakkora maradt (standard kétágyas), és picit lehetne tisztább az ágy vagy a törölköző igényesebb. Viszont: kényelmes, minden működik benne. A "vizes rész" miatt választottuk újra a helyet, illetve kedvező ajánlatot küldtek.
Kiváló 2015. június 16.a párjával járt itt
Júniusban jártunk itt a párommal. Akkor éppen kánikula tombolt,amiből szinte semmit sem érzékeltünk a hely csodálatos klímájának köszönhetően! Mindennel meg voltunk elégedve,tisztaság,ételek . . . stb
Egyetlen negatívumot említenék,mégpedig azt, hogy sajnos a személyzet (értem ez alatt a takarítókat is) nem igazán udvarias, persze tisztelet a kivételnek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. július 11.barátokkal járt itt
A hely csodálatos és itt vége is van. A szálloda megmaradt a 70-es éveknél. Baráti társasággal voltunk a szállodában. A wellness egy jól felszerelt családi birtokon is megtalálható. Egy külső medence nagyon hiányzik. Étkezés átlagos menza, a választék kicsi. A szobák dohosak, szellőztetés hiánya. Ha valaki nem kirándulni szeretne akkor nem ezt a helyet kell választania.
Kiváló 2013. július 2.a párjával járt itt
Csodálatos környezet, kifogástalan vendéglátás a jellemző, mind konyha, mind wellness szolgáltatások terén. Minden korosztálynak ajánlott, a fiataloknak, az idősebbek, és a gyermekkel érkezők egyaránt megtalálják a tökéletes kikapcsolódás lehetőségét.
Grandhotel Galya Galyatető - Környék
Kiváló 2020. január 27.gyerekekkel járt itt
2020. január 10-én érkeztem a teljes családdal (8 fő), amely 3 generációt foglal magába. Az előzetes egyeztetés alapján a kiságy (az öt-hónaposnak) , a pótágy az ötévesnek, a szobáink egymás mellett mind a figyelmességre utalnak. Az ellátás színvonala, az étterem kínálata szintén a vendég-centrikus hozzáállást tanúsítja.