Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
20. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 29.
A kiváló kollektívának köszönhetően az ott töltött napok szinte elrepültek,nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda lehetőséget biztosított vendégeinek a Várfürdő állandó látogatására amely nagyban hozzájárult a csodás gyógyulásunkhoz és pihenésünkhöz. Kellemes élményekkel érkeztünk haza, amit igyekszünk minden barátunkkal és rokonunkkal megosztani hogy ők is részesülhessenek ebbe a csodálatos élményben.
2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. június 14.
A szállás minden igényt kielégített úgy, ahogy azt meghirdették. A fogadtatás, a személyzet kedvessége, segítőkészsége minden téren nyugalommal töltött el, éreztük, számíthatunk minden esetleges probléma ( magántermészetű is ) megoldására. A szobák - Erkel Hotel Dürer Szárny - szépek, tiszták, megfelelő bútorzattal ellátottak, a legújabb Tv, internet, telefon , szobaszéf használati lehetőséggel.

2013. júniusban járt itt
Értékelt: 2013. június 7.
Csaknem 10 év után sikerült újra eljutnom a gyulai Erkel hotelbe. Az átépítés előtt is nagyon tettszett a szálloda, de most egyenesen szuper lett, A Dürer szárny 5. emeletén volt a szállásunk, sajnos nem a várra nézett a szobánk, de a park is nagyon szép. A szoba tiszta igényes és kényelmes. Gyula csodálatos város, nagyon jó időt fogtunk ki.
2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 3.
felkészült és nagyon segítőkész recepció. A szoba tiszta igényes . Az étkeztetés is tökéletes finom és ízletes ételek és italok. a személyzet folyamatosan rakta rendbe az asztalokat figyelmesek voltak nagyon. egyedül a vellnes részleg adott csalódottságra okot . Ott is csak a medence mérete ami nagyon kicsi.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 26.
Már harmadszor voltunk az Erkel Hotelben és nagyon jól éreztünk magunkat. Gyula csodálatos város, nagyon jó időt fogtunk ki. Sokat fürödtünk és sétáltunk.A kiszolgálással, ételekkel nagyon meg voltunk elégedve.Szobánk tiszták voltak, személyzet nagyon kedvesek voltak.Máskor is szeretnénk elmenni.

Értékelt: 2013. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula csodálatosan szép város,sok látnivalóval,jó programokkal. A várszínház,az irodalmi estek,az esti séták igazi kikapcsolódást biztosítottak számunkra,amihez természetesen hozzájárult a szálloda kényelme. A személyzet mindig nagyon kedves, segítőkész. A szobák nem nagyok,de tiszták és kényelmesek. Az ételek ízletesek,választékosak.
2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 16.
A személyzet kiválóan,magas színvonalon végzi a munkáját . A szobák tisztasága és a napi takarítás kiváló . Éttermi szolgáltatásokat és az ételek minőségét, menyiségét , ízét , sokszínűségét kiválóan magas színvonalúnak értékelem . A szoba komfortfokozatát emelné egy modernebb televízió , bővebb szórakoztatóbb csatornaválaszték .

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13.
Már korábban is jártunk a gyulai Erkel szállodában és még egyszer sem csalódtunk, így ebben az évben a tavaszi pihenésünket is itt akartuk eltölteni. Érkezésünkkor kellemes meglepetés várt, mert a szerencse sütemény jóvoltából egy lehetőséget kaptunk a szálloda élmény részlegének használatához, ami igen kellemes volt, csak egy kicsit jobban érződött a klórszag a medencében.

Értékelt: 2013. május 5.
Május elején voltunk itt baráti társasággal, nagyon jól éreztük magunkat. Tisztaság mindenhol, bőséges és jó ételek, kényelem, előzékeny személyzet. Kifejezetten tetszett a wellness szolgáltatás. A várfürdő egy része éppen átépítés alatt áll, de így is kellemes, a munkálatok nem zavarják a pihenést. A kastélypark kivételes napozóhelynek bizonyult.

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 28.
Késő ősszel voltunk ebben a szállodában,rövid hétvégére baráti társasággal. Sajnos pont akkor volt a szauna átalakítása. Ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat,a medencék kellemesek voltak. A személyzet kedves és udvarias,az ételek bőségesek és ízletesek voltak. Szobánk szolid,de tiszta és kényelmes.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel
2017.04.01. - 2017.06.15.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Apartmani kedvezményes ajánlat (min. 1 éj)

GyulaX