Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2012. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Már többször is jártun ebben a hotelben,ami elárulja azt,hogy meg vagyunk vele elégedve. Akiknek eddig ajánlottam mindig csak jó véleménnyel tértek haza. Nagyon praktikus,hogy nem kell az utcán keresztül átmenni a fürdőbe. Sajnos amióta felújították még nem voltunk,de az idei tervben már benne van.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Tavaly októberben töltöttünk el 7 éjszakát a szállodában. A személyzet kedves és segítőkész volt, az étkezés kiváló ! Különösen jólesett a déli levesbüfé. Nagyon tetszett az is, hogy a szállodából zárt folyosón közlekedhettünk a fürdő és a szálloda között annyiszor ahányszor naponta szerettünk volna. A fürdőben voltak kisebb hiányosságok, de azt nem a szálloda hibájaként értékelem.

Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon jó és szép volt. A reggelinél, vacsoránál nem volt torlódás, nagy az éttermi rész. Az ételek melegek és izletesek voltak. Bőséges volt a választék. A Wellnes részlegük is kitűnő volt. A jó idő miatt mi inkább a kinti fürdőt választottuk.

2012. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
A dürer szárnyban nyaraltunk 2012 júliusában, amit nagyon szépen felújítottak. A gyerekekkel két összenyitható szobában voltunk, nagyon kényelmes volt. A szobák modernek, tiszták. Az ár/érték arányra azért adtam csak jót, mert akkor éppen újították fel a fürdőt és ez levont az értékből. Az étel jó volt, de nem volt feltűnően kiemelkedő.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 22.
Már többedszer jártunk az ERKEL szállodában, és a felújításokkal párhuzamosan a véleményem is folyamatosan javult a létesítményről. A szobák kielégítő nagyságúak és megfelelő felszereltségűek, az étterem is megfelelő választékot biztosít a vendégeknek. Fontos előnye a szállodának a közvetlen összeköttetés a fürdővel, ahova naponta több alkalommal is ki-be lehet jutni a hotel vendégeinek (míg a 'csak' fürdővendégeknek ez nem lehetséges).

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 21.
Szeptemberben töltöttünk el a szállodában felejthetetlen 8 napot.Nagyon jól éreztük magunkat.Minden kifogástalan volt. Eredetileg 5napra mentünk, de annyira jól éreztük magunkat, hogy hosszabítottunk. Recepciósok nagyon segítőkészek voltak. Az ételek finomak és jó volt a választék is.

2012. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Dürer szárnyban szálltunk meg tavaly decemberben, ami jó választásnak bizonyult, ugyanis a Munkácsy szárny véleményem szerint említésre sem méltó. A Dürerben viszont a szoba modern volt, tetszett. A szálloda összeköttetésben van a gyulai fürdővel, aminek használatáért a szálloda vendégeiként nem kellett fizetnünk. A várfürdővel elégedettek voltunk.
2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 3.
A szálloda étterme egy nagy menzához hasonlít. Egy négy csillagos szálloda,nem engedhetné meg magának ,hogy az asztalra papír alátétet tegyen. A fürdőben csak a harmadik reggel töltötték fel a tusfürdő tartót kérésre. Javasolnám az étteremből három kisebbet kialakítani,így kevésbé zajos és meghittebb lenne ,az asztalterítő pedig nem szabadna pénz kérdés legyen.
2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 3.
Az elektronikus foglalás feldolgozása lassú és noninformatív volt,a szálloda recepciója segített benne telefonos érdeklődésemre, a recepciós személyzet stílusa nagyon vendégbarát volt. Szépen felújított és kényelmes volt a szoba, a fürdőszoba ajtajának fogója javításra szorulna, (érthetetlen módon egy csavaron spóroltak).
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 12.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Remek volt az ellátás, bőséges és nagyon finom ételek, figyelmes és gyors kiszolgálás, tisztaság. Különösen kényelmes volt, hogy a fürdő a szállodából közvetlenül megközelíthető.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, ajándék desszerttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.27. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.04.14. - 2017.04.17.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Park Hotel Gyula Gyula
Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális...
Csomagolj és csobbanj egész évben (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő csomag (min. 2 éj)

GyulaX