Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 27.
A kellemes pihenés biztosításának egyik fontos feltétele az, hogy milyen a szállás környezete. Nagyon szép, üdítő a szálloda körüli park, alkalmas a csendes üldögélésre, sétára. A szálloda épülete, felszereltsége, szolgáltatásai megfelelnek a négy csillagos besorolásnak. Nekem hiányzott, -de máshol is ezt tapasztaltuk- a több magyar nyelvű tv csatorna.

Értékelt: 2013. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kiváló. Aktív és passzív pihenésre vágyóknak is teljes szívemből csak ajánlani tudom. Tiszta,rendes semmi kivetnivalót nem tapasztaltunk. Az elhelyezkedése rendkívül jó. Szobák tiszták kényelmesek. Az étkezésre /csak a vacsora/ talán csak annyi a megjegyzésem,hogy kicsit egyhangú,viszont tényleg bőséges.
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 16.
Kellemesen töltöttük a hétvégét Gyulán az Erkel Hotelben.Szép tiszta karbantartott szobában, remek wellness szolgáltatásokkal,Kitűnő ellátással.
A személyzet diszkrét, kitűnően ellátja feladatát. Gyermekeinknek is tetszett,ha tehetjük hamarosan visszatérünk e remek szállodába hogy ismét
feltöltődve térhessünk vissza a hétköznapokba.

Juca TOP szállásértékelő
2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotel a megszokott Hunguest színvonalnak megfelelően működik, remek, hogy itt is közvetlen átjárás biztosított a gyógyfürdőbe. Szilveszterkor harmadszor jártunk itt, (mindegyik alkalommal a Dürer szárnyban,) és nem véletlenül.
2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 29.
A kiváló kollektívának köszönhetően az ott töltött napok szinte elrepültek,nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda lehetőséget biztosított vendégeinek a Várfürdő állandó látogatására amely nagyban hozzájárult a csodás gyógyulásunkhoz és pihenésünkhöz. Kellemes élményekkel érkeztünk haza, amit igyekszünk minden barátunkkal és rokonunkkal megosztani hogy ők is részesülhessenek ebbe a csodálatos élményben.
2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. június 14.
A szállás minden igényt kielégített úgy, ahogy azt meghirdették. A fogadtatás, a személyzet kedvessége, segítőkészsége minden téren nyugalommal töltött el, éreztük, számíthatunk minden esetleges probléma ( magántermészetű is ) megoldására. A szobák - Erkel Hotel Dürer Szárny - szépek, tiszták, megfelelő bútorzattal ellátottak, a legújabb Tv, internet, telefon , szobaszéf használati lehetőséggel.

2013. júniusban járt itt
Értékelt: 2013. június 7.
Csaknem 10 év után sikerült újra eljutnom a gyulai Erkel hotelbe. Az átépítés előtt is nagyon tettszett a szálloda, de most egyenesen szuper lett, A Dürer szárny 5. emeletén volt a szállásunk, sajnos nem a várra nézett a szobánk, de a park is nagyon szép. A szoba tiszta igényes és kényelmes. Gyula csodálatos város, nagyon jó időt fogtunk ki.
2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 3.
felkészült és nagyon segítőkész recepció. A szoba tiszta igényes . Az étkeztetés is tökéletes finom és ízletes ételek és italok. a személyzet folyamatosan rakta rendbe az asztalokat figyelmesek voltak nagyon. egyedül a vellnes részleg adott csalódottságra okot . Ott is csak a medence mérete ami nagyon kicsi.

2012. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 26.
Már harmadszor voltunk az Erkel Hotelben és nagyon jól éreztünk magunkat. Gyula csodálatos város, nagyon jó időt fogtunk ki. Sokat fürödtünk és sétáltunk.A kiszolgálással, ételekkel nagyon meg voltunk elégedve.Szobánk tiszták voltak, személyzet nagyon kedvesek voltak.Máskor is szeretnénk elmenni.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula csodálatosan szép város,sok látnivalóval,jó programokkal. A várszínház,az irodalmi estek,az esti séták igazi kikapcsolódást biztosítottak számunkra,amihez természetesen hozzájárult a szálloda kényelme. A személyzet mindig nagyon kedves, segítőkész. A szobák nem nagyok,de tiszták és kényelmesek. Az ételek ízletesek,választékosak.

Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg és fitneszterem használattal
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, Visit Gyula Card-dal, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
Akár 1 éjtől 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Gyulai Szieszta (min. 3 éj)
Elizabeth wellness ajándék Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Apartmani kedvezményes ajánlat (min. 1 éj)

GyulaX