Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 5.
Május elején voltunk itt baráti társasággal, nagyon jól éreztük magunkat. Tisztaság mindenhol, bőséges és jó ételek, kényelem, előzékeny személyzet. Kifejezetten tetszett a wellness szolgáltatás. A várfürdő egy része éppen átépítés alatt áll, de így is kellemes, a munkálatok nem zavarják a pihenést. A kastélypark kivételes napozóhelynek bizonyult.

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 28.
Késő ősszel voltunk ebben a szállodában,rövid hétvégére baráti társasággal. Sajnos pont akkor volt a szauna átalakítása. Ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat,a medencék kellemesek voltak. A személyzet kedves és udvarias,az ételek bőségesek és ízletesek voltak. Szobánk szolid,de tiszta és kényelmes.

2012. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 28.
Gyönyörű, élhető kisváros, ahol nyogodt és sok szórakoztató kikapcsolódást találhatunk. Kellemes éttermek, kávézók és cukrászdák teszik még élvezhetőbbé a várost. Sok a látnivaló, a számos kulturális örökség felfedezése mellett. Nem véletlenül jelentős a fürdője, kellemes kikapcsolódást és relaxációt tesz lehetővé.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Teljesen megvoltam elégedve a szolgáltatással nagyon jól éreztük magunkat! Ha tehetem máskor is szívesen eltöltenék néhánynapot! A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek nagyon finomak voltak és mindig volt választék. Amit hiányoltam az az, hogy az erkélyre nagyon jó lenne legalább műanyag székeket rakni, mivel szívesen kiültem volna esténként.

2012. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Szép környezetben található hotel, a város bár nyüzsgő, mégis pihentető. Maga a szoba egyszerű, kissé hagyományos bútorzatú. A szobák eléggé közel vannak egymáshoz, ezért kicsit hangosabb az ajtók zárása, a folyosón lévő zajok eléggé behallatszódnak.
Ajánlom ezt a szép várost mindenkinek, aki pihenésre vágyik!

Csilla TOP szállásértékelő
2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nagyon finom és választékos ételek,kényelmes szobák és szuper wellness részleg várt bennünket. a fürdőbe való átjárás már csak a csúcs volt.A gyerekek vidáman szaladgálhattak, nem unatkoztak.Az éjszakai wellness élménye is nyomot hagyott bennünk.Mindenkinek ajánlom aki családdal érkezik,akár kicsik akár nagyok a gyerekek.

2012. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Szépen felújított szálloda . A 3 csillagos részben a legfelső szinten kaptunk szobát ,ami kibírhatatlanúl meleg volt. Igaz az év talán legmelegebb napjai voltak. . A recepciósnak tudnia kellett volna hogy oda ilyenkor vendégeket nem szabad elszállásolni! A takaríónőtől kaptunk egy ventillátort! . Az étkezés viszont tökéletes volt. A fürdő felújítás alatt volt.

2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Nem találok szavakat megfelelő pozitív jellemzésre ahhoz,hogy értékelni tudjam. Nászutunkat töltöttük a szállodában júniusban ahol az a pár nap egy pillanatnak tűnt,de örök emléket írt emlékeinkben,amire öreg korunkra is büszkén gondolunk majd.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Általában 4-5 éjszakát szoktunk eltölteni. Most kipróbáltuk a felújított szárnyat,ami tetszett.
Meglepő a tisztaság.Kifogástalan az éttermi vendéglátás,és finomak az ételek.Nyugodt körülmények,pihenésre nagyon alkalmas hely. Gyula szép csendes város.Tudom ajánlani mindenkinek,aki pihenésre,nyugalomra vágyik.

2012. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
Egy hétvégét töltöttünk el ebben a szállodában. A kiszolgálás tökéletes, az ételekből kimondottan nagy a választék, és elég izletes is. A kényelem, a szobák berendezése minden igényt kielégít. Még keresve sem találhatnék hibát. Mindent egybevéve szerintem, csillagos ötös. Tervbe van véve, hogy minden évben egyszer ellátogatunk ebbe a szállodába.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 9.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, jádeköves masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, főszezonban medencehasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
8 nap/ 7 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2-6 éjszaka 6.300,-Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással, játszószoba használattal
2017.04.01. - 2017.12.20.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Park Hotel Gyula Gyula
Ajándékutalvány (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Hosszú hétvége (min. 3 éj)

GyulaX