Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Augusztus 20. hétvége (min. 4 éj)
Augusztus 20. hétvége
08.16-21.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. január 2.a párjával járt itt
Decemberben pár nap az Erkelben, ahonnan közvetlen az átjárás a várfürdőbe. Valószínű, hogy visszatérünk. Az ételek finomak voltak, a választék megfelelő. Cukorbetegnek sem kellett külön kérni semmit, volt diabetikus reggeli és teljes kiőrlésű pékáru, ami sok helyen sajnos még mindig nincs. Svédasztalos reggeli, vacsora.
Kiváló 2018. január 2.a párjával járt itt
A szoba a Dürer szárnyban volt, a méretével, színvonalával, minőségével elégedettek voltunk. Az ételek finomak és sokszínűek voltak, a személyzet pedig segítőkész hozzáállású. Számunkra az volt a fontos, hogy tényleg 4*-os szolgáltatásokat kapjunk, és így is volt. A szilveszteri buli is rendben volt, bár én nem értettem, hogy miért pakolnak el minden ételt 22.
Kiváló 2018. január 2.barátokkal járt itt
A szolgáltatás és a színvonal teljes egészében megfelelő volt. A személyzet udvarias és segítőkész. Remekül éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom a szállást.
Üdvözlettel: TL
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2018. január 1.a párjával járt itt
Sok gyulai szállodaélmény után kipróbáltuk a patinás Erkelt, annak is a Dürer szárnyát. Előnye, hogy közvetlen átjárást nyújt a várfürdőbe, az aquapalotába is ingyenes belépést biztosít. Ez tökéletes pihenést jelentett. Meg voltunk elégedve az étterem szolgáltatásaival, jó volt a választék.
Átlagos 2017. december 31.gyerekekkel járt itt
A szálloda alkalmazottai nagyon készségesek, minden téren roppant segítőkészek. A Munkácsy szárnyban laktunk. Sajnos az ágy számunkra kényelmetlen volt, ezért is döntöttünk úgy, hogy egy éjszakával hamarabb eljövünk. A takarításra jellemző: “csak, ahol a papok táncolnak” mondás, hajszálakkal volt tele a fürdőszoba és a szobában papirzsebkendő és műanyag pohár volt a földön, mikor átvettük a szobát.
Kiváló 2017. december 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda meg voltunk elégedve vele , a vacsora nem annyira jött be nekünk de egyébként minden más teljesen jó volt . Jó volt végre úgy karacsonyozni hogy anyaként nem nekem kell a konyhában állni órákat és várni a vendégeket hanem én is ki voltam szolgálva semmit nem kellett tennem .
2017. december 18.a párjával járt itt
A hotel nagyon jó helyen van a várral szemben közvetlen átjárással a várfürdőbe, ami roppant nagy előnye. Az Almásy kastély szintén pár perc séta, de valójában semmi nincs messze. A recepción és az étteremben is korrektek és segítőkészek voltak. Az étteremben a választék megfelelő volt és remek ételeket készítettek.
Kiváló 2017. december 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Különösen tetszett, hogy 5 hónapos kislányunk is tudta élvezni a strandolást, megfelelő volt a vizek hőmérséklete számára is. Az étterem kínálata is szuper volt.
Kiváló 2017. december 13.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése tökéletes. Közel a belváros, a fürdőbe közvetlen átjárási lehetőség adott. A két szárny közül mi a 3 csillagos Munkácsy szárnyban laktunk, ami a 3 csillagnak megfelel. Az étkezés a bőven 4 csillagos, kiváló ételeket kínáló, esténként élőzenés étteremben volt. A személyzet kedves, segítőkész. A parkolás biztonságosan, könnyen megoldható.
Kiváló 2017. november 30.barátokkal járt itt
Tavaszon voltunk itt. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással,személyzettel barátságosak kedvesek voltak. Az ellátás nagyon jó volt és böséges volt a választék. Mindenki talált kedvére valót. Az még külön tetszett nekünk,hogy autóbusszal érkeztünk igy nem tudtuk kiszámolni az időt és sokkal korábban érkeztünk.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár