Várszálló Apartman Gyula

Várszálló Apartman Gyula
Várszálló Apartman GyulaVárszálló Apartman Gyula
Várszálló Apartman GyulaVárszálló Apartman Gyula

Várszálló Apartman Gyula bemutatkozása

A gyulai Várszálló Apartman a kényelem és elegancia otthona, a Gyulai Vár és Várfürdő közvetlen szomszédja, így tökéletes kiinduló pontot jelent a gyógyulni vágyók és a városlátogatók számára egyaránt.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Tavaszi ajánlat
Hotel Hőforrás Gyula

Várszálló Apartman Gyula vélemények

Gyenge 2015. április 16.egyedül járt itt
2015 márciusában 7 éjszakát töltöttem - volna - a Várszálló apartmanban. Az érkezésem előtt 3 nappal értesítettek, hogy a lányom által novemberben lefoglalt apartmant mégsem kapom meg, mert a hotelben csőtörés volt, teljesen lakhatatlanok a szobák. A későbbiekben bebizonyosodott, hogy ez nem igaz.
Kiváló 2015. március 25.a párjával járt itt
Minden szuper volt! Egy gyönyörű mesébe illő mézeskalács házikóba voltunk elszállásolva. A vacsi isteni volt. A szállás a vár tövében volt közvetlenül. Minden egy perc sétára van. Nyáron újra jövünk. És köszönet a masszőr hölgynek a masszázsért.
Várszálló Apartman Gyula - Külső kép
Kiváló 2015. március 7.a párjával járt itt
A férjemmel jártunk itt. A szállás nagyon tiszta, kényelmes. Az apartman szépen berendezett,igényes, jól felszerelt. Szállásadónk rendkívül kedves volt. Alig érkeztünk meg, és már kávéval is meg lettünk kínálva :) Az étkezést egy közeli étteremben oldották meg. Nagyon elégedettek voltunk mindennel.
Szörnyű 2015. február 24.gyerekekkel járt itt
Az oldalukon nagyon szép helynek tünt ezért is választottuk ezt az apartmant. Egy kedves hölgx emailben tájékoztatott ,hogy a foglalt időpontban már csak felár ellenében Exclusive apartman van . Semmi gond tökéletes lesz. Addig míg oda nem értünk . Elvittek egy sarokkal arrébb a "négycsillagis feláras Exklusive apartmanba".
Várszálló Apartman Gyula - KörnyékVárszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - Belső
Gyenge 2014. november 10.barátokkal járt itt
Sok apartmanban jártam már Gyulán is,de ilyen hiányosan felszereltben még soha. Mivel egy apartman önellátásra van kitalálva,ehhez képest nem volt sem kenyérpirító sem kávéfőző sem konyharuha. A kisebb apartmanban még egy teatűzhely sem. Fürdőváros lévén egy hajszárító nem luxus szolgáltatás.
Kiváló 2014. október 28.a párjával járt itt
Kuponos utazás keretén belül szálltunk meg a Gyulai varszalloban. Vár utcai apartmanban voltunk elszállásolva. Ez az épület egy műemlék védelmi épület mely a vár közvetlen szomszédságában található. A Lux apartman rendkívül tágas, magas belmagasság,kényelmes bútorok,minőségi modern konyha, falba süllyesztett LCD tv.
Várszálló Apartman Gyula - SzobákVárszálló Apartman Gyula - Külső képVárszálló Apartman Gyula - Szobák
Várszálló Apartman válasza
Köszönjük visszajelzését örülünk , hogy jól érezték magukat. A hibát köszönjük hogy jelezték már szerelőnk kijavította.
Tisztelettel
Várszálló apartman vezetősége
2014. november 4., Várszálló Apartman
Szörnyű 2014. október 18.családjával járt itt
Foglalásunkat 2 éjre kuponos oldalról, hétvégi felárral, gyermek felárral intéztük a csalogató várszálló apartmanhoz****. Érkezésünkkor simán tovább mentem a megadott címen ugyanis nem akartam elhinni amit láttam. Azután a központi címről csak vissza vezettek oda, ahova annyira nem vágytam. Bekísértek a LUX apartmanjukba.
Várszálló Apartman Gyula - EgyébVárszálló Apartman Gyula - Külső kép
Kiváló 2014. szeptember 25.a párjával járt itt
A viszonylag rossz idő ellenére nagyon jól éreztük magunkat Gyulán, a szállás tiszta, otthonos, a személyzet nagyon kedves, segítőkész és közvetlen. Kuponnal voltunk, ár-értek arányban kiváló. Aki Gyulára látogat akár családjával vagy párjával annak bátran tudom ajánlani! Köszönjük!
Kiváló 2014. szeptember 24.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a csodás Várszálló Apartmanban a párommal. A szállás gyönyörű, szép szoba, kényelmes ágyakkal berendezve várt ránk, a kert rendezett és gyönyörű, három kedves kutyussal barátkozhattunk; öröm volt visszatérni a szállásra. Hihetetlen kedvességgel és barátsággal fogadtak, mindenben készségesek voltak a recepciósok.
Kiváló 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a várszálló apartmanban.Nagyon gyönyörű a környezet,kedvesen fogadtak,szállás módfelett tiszta,izlésesen berendezett.Étkezés változatos és finom volt.Nagyon könnyen megközelíthető a vár,vàrfürdő,belváros gyönyörű.
Legyen szerencsénk máskor is.Köszönjük a lehetőséget.