Csalánosi Csárda Kecskemét

Csalánosi Csárda KecskemétCsalánosi Csárda Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Csalánosi Csárda Kecskemét vélemények

Átlagos 2016. október 5.családjával járt itt
Sokszor megfordultam az elmúlt 10 évben a Csárdában. Szépen felújították, évről évre bővül. Tökéletes helyen van, sok az átutazóban lévő, kamionos és külföldi vendég. A magyaros konyha javát szolgálják fel, ám sokszor futok bele mirelit ételekbe is, melyek egy kicsit megalázóak a magyar gasztronómiának.
2024. január 28.barátokkal járt itt
Nagyon magas árak vannak s nem minőségi az ettél .
Rántott csirke combot ettem s nem volt át sütve a hús .
A barátom cigány pecsenyét evett s a hús rágós volt .
Szerintem ez volt az utolsó étkezésem ott!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2023. január 24.családjával járt itt
A Csalánosi csárda bejáratánál fából faragott kapu, japánkert ihlette kis vízesés, tavakkal és aranyhalakkal, cserépben esztétikus virágkompozíciók. A beltér rusztikus, hangulatos. Ottjártunk idején élőzene volt, egy szintetizátoros zenész magyar nyelvű örökzöldekkel szórakoztatta a nagyérdeműt.
Csalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - EgyébCsalánosi Csárda Kecskemét - Egyéb
2022. július 18.gyerekekkel járt itt
Balatonra vezető úton álltunk meg ebédelni, két kisgyermek és két felnőttel. Szerencsére lett helyünk foglalás nélkül, nagy forgalom volt aznap. Sok pincér sürgött forgot, mégis várnunk kellett mire a kért italok az asztalhoz értek. A levesek finomak voltak, kifejezetten ízletesek.
2019. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Egy augusztusi délután tanszer vásárlás után gondoltunk egyet és Kecskeméttől kb. 5 percnyire Található csárdában ebédeltünk egyet. Már többször elmentünk ez előtt a csárda előtt ,de még soha nem álltunk meg. Először az étlap láttán egy kicsit megijedtünk az áraktól,de végül is nem álltunk odébb,mikor megláttuk mekkora adagokat hoznak a mellettünk lévő asztalokhoz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
2018. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Egy péntek estén álltunk meg vacsorázni, nagyszülőkkel, kis és nagy gyerekekkel. Szinte teltház volt, de a teraszon végül sikerült helyet találnunk. A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak, de akkora adagok, hogy senki a csapatból nem tudta megenni a magáét. Felajánlották az elcsomagolást, de mivel úton voltunk, így nem éltünk a lehetőséggel.
2016. május 25.a párjával járt itt
Egy hétköznap délután, átutazóban voltunk azon a vidéken és itt álltunk meg egy kései ebédre. Kellemes kerthelyiség, figyelmes pincér, igényes környezet. Az egyedi étlapon a bőség zavara. Mi a 2 személyes Csalánosi tálat választottuk. Fantasztikus volt, és bár tudunk enni nem keveset,kifogott rajtunk. De becsomagolták számunkra.
2016. május 14.gyerekekkel járt itt
Kerti tavi belépővel családias környezetben. Folyamatos teltház akár mikor érkeztünk. Jellegzetes ízvilága és a felszolgált ételek mennyisége teljes bőséget okoz. A serpenyős ételeit kedvelem és szeretem. Gyerekeim részérei is az étlapon számos kínálatot találtak. A vendégek számához képest gyors a kiszolgálás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. február 24.barátokkal járt itt
Többször is vendégek voltunk már a csárdában, és mindig finom, és bőséges ételeket kaptunk, kedves, mosolygós pincérek vettek körül. Sajnos az utóbbi időben valami történt a pincérekkel. Csak találgatni tudok, talán nincsenek megfelelően fizetve, vagy ép jó dolgukba lettek ilyenek? Sokat kellett várni, pedig nem eldugott helyen ültünk.
2016. február 17.a párjával járt itt
Többször jártunk az étteremben, mert a hangulata és egyes ételek minősége/mennyisége megfelelő számunkra. Viszont többször tapasztaltuk a felszolgálók nem-kedvességét (nem szeretném durvábban kifejezni magam). Szájhúzás, unott arc, stb. Egy alkalommal a takarítónő ebédidőben pucolta az ablakokat. Nem csak számunkra volt felháborító.