Mátraderecske

Mátraderecske
MátraderecskeMátraderecske
MátraderecskeMátraderecske

Mátraderecske bemutatása

Mátraderecske Heves megyében, a Mátra északi lábánál fekszik. Az országban itt található az ország egyetlen szén-dioxidos gázfürdője (mofetta), a Mátraderecskei Széndioxid Gyógygázfürdő.
A község első állandó néprajzi kiállítása 2008 szeptemberében nyílt meg az új Faluházban Palóc élet és szentkép kiállítás címmel.

Mátraderecske és környéke legfrissebb értékelései

2024.05.08a párjával
A személyzet kedvessége, és segítőkészsége nagyon rendben volt. A hangulat általában barátságos. A konyha változatos ételeket kínált, bőséges. A wellness éppen elég nagy, a széna szauna külön élmény volt. Tisztaság mindenütt. Szoba mérete és felszereltsége rendben volt, nekünk az ágy nem volt...
2024.05.08egyedül
Ki írva nem láttam sem a táblákon, sem a fagylaltos tartályok áll, így rákérdeztem. Nem. Nincs. Hát ezzel itt sem tudtam mit kezdeni. Így jártam. Nehéz ügy.
2024.05.08egyedül
Röviden? Egyetlen egy sem. Tudom, cukorbeteg ne járjon cukrászdába, vagy mifene, mert a nulla kínálattal való szembesülés után maradt az elköszönés.

Mátraderecske és környéke kedvelt szállásai

Boróka Panzió Parádfürdő - Napi árak reggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók

Mátraderecskei látnivalók (2)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Mátraderecske és környékén

Kastélyhotel Sasvár ParádsasvárKastélyhotel Sasvár, ParádsasvárCsomagok már 21.931 Ft/fő/éj ártól
278 értékelés
Barrico Thermal Hotel DemjénBarrico Thermal Hotel, DemjénCsomagok már 20.500 Ft/fő/éj ártól
26 értékelés
Hotel Narád MátraszentimreHotel Narád, MátraszentimreCsomagok már 21.076 Ft/fő/éj ártól
276 értékelés
Erzsébet Park Hotel ParádfürdőErzsébet Park Hotel, ParádfürdőCsomagok már 16.286 Ft/fő/éj ártól
626 értékelés