Cafe Frei Miskolc

Hunguest Saliris Egerszalók

Cafe Frei Miskolc vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. május 19.a párjával járt itt
Több helyen is jártam már a Café Freiben. Egyszerűen kávé imádó vagyok. Miskolcon a sétáló utcán található, most a tavaszi időben isteni dolog ide kiülni és elfogyasztani egy csésze finom kávét. Nagyon jó bambulni, nézni a várost. Kikapcsolódni egy kicsit az egész napos rohanásból.
Szeretem...
Gyenge 2016. március 15.barátokkal járt itt
A Cafe Frei láncot jól ismerem, a fővárosban és vidéken is több egységükben jártam már. A kávékínálat befogadhatatlanul széles, amelyet az ismeretterjesztő olvasmánynak is beillő színes kávélapból lehet kiválasztani. Így, immár több alkalom után az a szíves javaslatom lenne, hogy ne készítsék alapból ennyire édesre a kávék nagy részét, gondolok itt főleg a latte-capuccino típusú, tejes változatokra.
Cafe Frei Miskolc - EgyébCafe Frei Miskolc - Külső képCafe Frei Miskolc - MosdóCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - Étlap/itallapCafe Frei Miskolc - Étlap/itallapCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - BelsőCafe Frei Miskolc - Külső képCafe Frei Miskolc - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Az az igazi hűha élmény. Tágas, szép hely, találékonyan berendezve fiataloknak, időseknek. Beszélgetni, randira, csajos dumcsira, üzleti megbeszélésre, vagy csak ücsörögni magányosan egy fotelben újságot olvasva. A kávé választék hűűűűű. . . . . . a kivitelezés nem kevésbé, sőt (köszönet érte). Az ár?
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 20.a párjával járt itt
Nekem ez az első "Cafe Frei" élményem. Nem tudom, a többi helyük milyen, de ez fantasztikus! Egyetlen szabad asztalt találtunk, szóval népszerű a hely, nem véletlenül. Eszméletlen jó volt a két kávékülönlegesség, amit ittunk, a felszolgálók és a baristák nagyon kedvesek, az árak elfogadhatóak, a környezet, dizájn gyönyörű, hangulatos, barátságos. Jó ott ücsörögni, na. . .
Kiváló 2014. október 13.a párjával járt itt
Sok Frei Cafe-ban jártam már ( Bp, Nyíregyháza, Debrecen) de ez a kedvencem. Itt mindig telt ház van, s nem véletlenül. Mert bár a baristák nem felszolgálók, itt mindig kedvesen kihozzák a kávédat, süteményedet. Most már péksütit is lehet náluk vásárolni. Egyedi kávé-ízek, finom limonádék, s még pár évig fogok ide járni, mire megtudom kóstólni az összes kávékülönlegességeket.