Fasor Étterem Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Fasor Étterem Szeged vélemények

Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Hangulatos étterem, isteni finom, házias, bőséges ételekkel. A harcsapaprikás eszméletlen finom volt és fél adaggal jól laktam, igazából meg sem tudtam enni annyira bőséges volt. Alig várom, hogy újra el tudjunk menni!
A kiszolgálás tökéletes volt. A felszolgáló aranyos volt, és kifejezetten figyelmes a kislányommal! :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2013. november 20.a párjával járt itt
Nekem nagyon tetszett a páromat vittem oda ebédelni azzal kezdeném hogy nagyon kis hangulatos hely, mivel a teraszon is lehet étkezni. Az árak is a helyén vannak. Finom volt minden amit ki kértünk.A kiszolgálással is meg voltam elégedve. Nem volt koszos az asztal tehát erről is csak jót tudok mondani.
Kiváló 2013. július 15.a párjával járt itt
A hely hangulatos, jó időben a teraszon is lehet étkezni. Az ételek mennyisége bőséges, nagyon finom minden. A felszolgálók kedvesek és gyorsak. Házhoz szállítás is kérhető. Nagyobb családi összejövetel is tartható, a hely adottságai megfelelnek hozzá. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki.
2013. június 24.családjával járt itt
Az ételeik nagyon finomak, bőségesek. A felszolgálók kedvesek és gyorsak. Nagyon jó ötlet a házhoz szállítás bevezetése ami a nőket, családanyákat tehermentesíti és , nemcsak Karácsonykor, hanem szükebb családi összejöveteleken is nagyon bevált, hogy a kiválasztott ételeket házhotszállítják. Nagyon finom a halászléjük és pacaljuk.
Kiváló 2013. június 20.családjával járt itt
Minden ételük remek, a felszolgálók maximálisan kedvesek, korrekt árakon számolnak, az adagok bőségesek (még kis adagok esetén is kihívás egy leves és egy főétel)! Házhoz szállítást is vállalnak, szintén jó áron és az étel mindig melegen érkezik meg! Bátran merem ajánlani az összes levesüket, a rántott velőt és a velővel vagy gombával töltött palacsintát rántva!
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
A Párommal minden évben a megismerkedésünk évfordulóján ellátogatunk a Fasor étterembe, de természetesen nem csak ezen a napon. Nagyon bőséges az étel mennyisége, és nagyon finomak. Minden étel ízletes, látványos és itt biztosan jól lakik az ember. A helyiség kifejezetten nyári estéken nagyon hangulatos.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2013. április 30., kollégákkal járt itt
Minden negyed évben ellátogatunk ide a tavasztól öszig a szépen kivitelezett kerthelység fogyasztunk, a pincérek előzékenyek és kedvesek ( megesett ,hogy zárás elött fél órával is kiszolgálltak minket) . Általában brassóit eszünk káposztasalátával ennek több változatát is kipróbáltuk mindegyiket bátran ajánlom bárkinek.
Véleményem szerint az ország egyik legjobb brassóiát itt készítik.
Kiváló 2013. április 2.a párjával járt itt
Tavaly decemberben jártunk itt. Negatívumként esetleg a zsúfoltságot és a számomra túlságosan össze nem illő designe-t hoznám fel, mely a berendezésben jelenik meg. A felszolgálók kitesznek magukért,előzékenyek, udvariasak, mosolygósak. Az adagok hatalmasak és nagyon finomak. Az ár nem a legolcsóbb, de messze elfogadható. Szívesen visszatérnék, ajánlom! :)