John Bull Pub Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

John Bull Pub Szeged vélemények

Kiváló 2014. január 7.gyerekekkel járt itt
Az első nap egy nagyon rossz étteremben ettünk itt szegeden, így azt mondtam elmegyünk a JBP-e. Milyen jól is tettem. Az ajtónál már segítettek a babakocsi felemelésében! – ez sajnos ritka, igaz mondták lassan megcsinálják a felhajtót. A felszolgálás kitűnő, pedig telt ház volt (hétfő este), az ételek. .
John Bull Pub Szeged - BelsőJohn Bull Pub Szeged - BelsőJohn Bull Pub Szeged - BelsőJohn Bull Pub Szeged - BelsőJohn Bull Pub Szeged - BelsőJohn Bull Pub Szeged - BelsőJohn Bull Pub Szeged - BelsőJohn Bull Pub Szeged - Mosdó
Kiváló 2014. január 10.gyerekekkel járt itt
Etalon a Szegediek szemében! Jól ismerem a helyett és állíthatom Szeged legfelkészültebb személyzete van itt, figyelmesek, gyorsak és minden részletre figyelnek. A konyhájukról annyit írnék, hogy csak kiváló minőségű alapanyagból dolgoznak és ahhoz képest nem túl magasak az árak.
Kiváló 2013. július 26.családjával járt itt
Szegeden egy hangulatos utcácskában bújik meg az étterem, mely minőségében megállná helyét Európa bármely szegletében. Bő ételválaszték,hangulat, kedvesség jellemzi.Ha a Szegedi Szabadtérire látogatsz, ne hagyd ki ezt a helyet ! Nem fogsz csalódni ! családommal kerestük fel az éttermet amit másnak is bátran ajánlok !
Kiváló 2013. június 9.családjával járt itt
Már évek óta járok ide, mióta megnyílt. Rosszat még sose ettem, minden kiváló volt. A menü amolyan régimódi nagy. Vannak állandó elemek, de szezonális kínálat is. Sok a csirke étel. A steaket nagyon finoman csinálják. A csapolt sörök választéka széles, ajánlom kipróbálni az angol söröket, amik igazán különleges kínálat.
John Bull Pub Szeged - Étel/italJohn Bull Pub Szeged - Étel/italJohn Bull Pub Szeged - Étel/ital
Kiváló 2013. május 24.gyerekekkel járt itt
Már kétszer jártunk az étteremben, forró nyári napokon, nehéz elmenni melette ,mindig teltház van. Már télen mikor mentünk, mivel előzetes foglalásunk nem volt ,nem is jutottunk be. Az ételek nagyon finomak, izletesek igényes tálalás jellemzi őket. Bár elég drága étterem,néha érdemes betérni. A pincérek szolgálatkészek,gyors kiszolgálás jellemző. Bármit választ az ember biztos nem csalódik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
Az atmoszféra egyszerűen ellenállhatatlan volt,így nem lehetett nem kipróbálni és elsétálni az étterem,pub mellet. A pincérek szolgálatkészek voltak,valaki mindig figyelt minket a szeme sarkából,nagyon kedvesek,derűsek voltak. Az ételek is finomak voltak,a steak fenséges volt,igaz a párom rendelte,de nem tudtam megállni,hogy ne egyek bele az ételébe.
Kiváló 2016. április 2.a párjával járt itt
Ez a hangulatos hely nagy kedvencünk. A férjemmel gyakran járunk ide! Az ételek nagyon finomak,a kiszolgálás gyors és gördülékeny! Az adagok mennyiségével is elégedett vagyok. A szakács nagyon jó, akik szeretik a steaket azoknak különösen ajánlom. Ajánlatos előre asztalt foglalni,főleg hétvégén,mert szinte mindig telt ház van! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 16., kollégákkal járt itt
Először jártam ebben az étteremben. Nagy társassággal érkeztünk, külön termet is kaptunk. Az ételek egyszerűen fantasztikusak, a leves hát mit mondjak? Mennyei volt. A főétel után annyira szerettem volna desszertet enni, de olyan bőséges volt az adag, hogy nem ment :) :) :) A felszolgálók kedvesek, segítőkészek, udvariasak. Nagyon szuper volt minden, köszönjük! ! !
Kiváló 2014. november 14.családjával járt itt
Nagyon tetszik a hely angolosan pubos hangulata, nagyon finomak az ételek, jó a kiszolgálás, ugyan az ár a középkategóriánál jóval magasabb, ez teljesen érthető az étterem kinézete, a kiszolgálás és az ételek minőségének tekintetében, nagyon kényelmesek az ülőhelyek is, és a kerthelyiségben is volt szerencsém egyszer lenni, nagyon jó a hangulata nyárestéken. Egyszer mindenképpen érdemes ellátogatni!
Kiváló 2014. augusztus 18., kollégákkal járt itt
Több alkalommal is volt szerencsém az étterem gasztronómiáját kipróbálni. Aki szereti a változatos ételeket, mindenféleképpen ajánlom. A szakács nagyon jó, akik szereti a steaket azoknak különösen ajánlom. A pincérek nagyon figyelmesek és segítenek a választásban. A hely jellege nem csak étkezésre hanem találkozások, beszélgetések esetén is alkalmas.