Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Négy éjszakát töltöttünk ebben a szállodában, két kisgyerekkel. A szállás tiszta és kényelmes volt, a kilátás csodálatos a tóra. A szállodában nagyon ügyelnek arra, hogy a kisgyerekeknek is legyen szórakozási lehetőség, kis játszóház van, animátorok és programok. Az ételválasztékban is megtalálhatóak a gyerekek kedvencei, odafigyelnek erre is.
Kiváló 2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Csodálatos 5 napot töltöttünk a 7 éves unokámmal.
Kiváló, színes gyermek programok az animátorok nagyon kedvesek és segítőek voltak.
A személyzet is nagyon udvariasak és kedvesek voltak.
Rövid időn belül szeretnék az egész családommal együtt visszatérni.
Kiváló 2016. június 24.gyerekekkel járt itt
Az eddigi legjobb wellness hétvégénk volt amit ebben a szállodában tölthettünk. Családi szobát kértünk (mert nagyon okosan vittük a nagymamát is)pratikus,tágas és összenyitható csodálatos panorámával. A kisfiamat egyből lekenyerezték a bejáratnál lévő TV-vel amiben a Kisvakond mese ment,amíg mi bejelentkeztünk Ő sem unatkozott.
Kiváló 2016. június 22.gyerekekkel járt itt
A tó partján a lehető legjobb helyen található a hotel, mely tökéletes kikapcsolódást biztosít a vendégek részére. Kiemelném a gyerekek részére rendelkezésre álló lehetőségeket és szolgáltatásokat is. A félpanziós ellátás kiváló volt, minőségi ételekkel és megfelelő választékkal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 21.a párjával járt itt
A párommal jártunk itt még pár éve, de megbeszéltük hogy mindenképpen vissza megyünk majd, mert teljes mértékben elégedettek voltunk mindennel, csodálatos 3 napot töltöttünk itt. Gyönyörű környezetben a tó partján fekszik a hotel, tehát egy esti sétára kiváló a környék. A panoráma a szobából is gyönyörű volt, a tóra nézett!
2016. június 21.gyerekekkel járt itt
Ami adott és nagyon jó: a hely. . . ott van a tó partján, jót lehet sétálni, gyerekeknek játszótér van kint, van hely napozni. Sok mendencéje van, bár az nem tetszett, hogy az élményelemek nem mentek folyamatosan, vagy legalább is nem elég gyakran. Hétvégén, amikor sok külsős volt és nagyobb volt a tömeg, oda se fértünk az élményelemekhez.
Szörnyű 2016. június 20.a párjával járt itt
Csodálatos 2 napot töltöttünk itt a férjemmel. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. A szoba nagyon kényelmes, szép volt. A szolgáltatás ár-érték aránya megfelelő. Fantasztikus hely! Köszönjük!
Kiváló 2016. június 3.gyerekekkel járt itt
Azt mondhatom tökéletes volt. Minöség,nyugalom,vendégközpontú,és igazán gyerekcentrikus! Minden nap igazi ajándék,hamarosan visszatérünk. Az ètelek széles választéka kifogástalan,a kiszolgálás gyors és kellemes. A környezete nagyon szép és rendezett,mindent úgy csinálnak,hogy a vendégeket ne zavarják. A kisfiam megkérdezte mikor megyünk vissza?
Kiváló 2016. május 27.a párjával járt itt
Több helyen voltunk már, de ehhez hasonlóval még nem találkoztunk. Három csodálatos napot töltöttűnk el a nejemmel amit egyhamar nem felejtünk el A kiszolgálás minden tekintetben csodálatos volt, gyönyörú és kényelmes volt a szobánk,üres perceinkben csodásan lehetett pihenni,a welnes és a vacsora között ami mindkettő nem hagyott kininvalót maguk után. Ezt a csodálatos időeltöltést kivánom másoknak is.
Kiváló 2016. május 27.a párjával járt itt
Közel afővároshoz,jó a közlekedés autoval, vonattal. Szivélyes fogadtatás,gyors és pontos bejelentkezés és tanácsokkal ellátva máris a szobánkba érkeztünk. A hotel szép. tiszta, karbantartott. Szép nagy a welness,sok medencével. Az étterem tágas,bőséges,finom aválaszték. Sok a sütemény és gyümölcs.