Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

4,8
a 31 visegrádi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, szálláshely étterme
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád
Hotel Silvanus Panoráma Étterem VisegrádHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2017. március 16., csoporttal járt itt
2017. március 15-én jártunk az étteremben. Egy Vásárosnamény mellett lévő kis faluból érkeztünk Ilkről. Ami fogadott minket; kitűnő ételek - italok, kedves, barátságos, segítőkész személyzet, csodálatos panoráma. Az étteremben dolgozók kivétel nélkül nagyon lelkiismeretesek, aranyosak, lesték minden kívánságunkat, amit itt is szeretnénk nekik megköszönni!
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/ital
Kiváló 2017. március 6.barátokkal járt itt
Hollandiából elsö alkalommal Magyarországon látogatáson résztvett barátommal jártunk itt 2017 március 3-án pénteken este 18:30 óra körül. Mindössze egy kávéra hajtottunk fel Esztergomból és Budapest között. A Melange kitünö volt a behütött Staropramen szintén izlett barátomnak. A felszolgálás gyors, udvarias úgy ahogyan azt egy ilyen helyen elvárjuk.
Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
Ide akkor is be lehet térni, ha az ember nem szállóvendég. Csak jó időben gyere és igyekezz jó helyet foglalni, mert a Dunára néző panoráma nagyon pazar. Csodafinom ételek szép tálalásban az előételektől kezdve egészen a desszertekig. Nagyon figyelmes, udvarias a személyzet, kik lesik minden kívánságod.
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/italHotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád - Étel/ital
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 26.a párjával járt itt
Alig vártam, hogy végre vacsorázhassunk az étteremben! Éhesen, korgó gyomorral érkeztünk ide és már a folyosón megcsapott az a jóó illat. Egy idősebb Úr kísért az asztalunkhoz, nagyon kedves és illedelmes volt! Első fogásként egy sajtkrém levest kóstoltunk meg. . de a lehető legjobb választás volt!
Kiváló 2016. június 9.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon jó étterem,nagyon jó személyzettel. Pontosak,precízek és családias hangulat. Az ételek finomak,bőséges választékkal. Ha külön kívánságom volt azonnal teljesítették. 4szer étkeztünk ott de egyszer sem csalódtunk. Több ismerősömnek ajánlottam már az éttermet és a szállodát eddig mindenki szuperül érezte magát. A következőre is visszatérünk.
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Koldusként érkeztünk, de királyként távoztunk. Egy pillanatra megszűnt az idő. Azt éreztük , hogy fontosak vagyunk. Amikor pedig a séf közénk vegyült,családtagnak éreztük magunkat. Hát igen így kell ezt csinálni! Na és az a panoráma! Az ételek különlegesek,a kiszolgálás megfelelően udvarias és figyelmes volt.
2016. május 2.gyerekekkel járt itt
Az Étteremben nagyobb társasággal ebédeltünk május 01. -én. Ott volt a találkozónk, ezért külön-külön érkeztünk. Helyfoglalás után az italokat megkaptuk (nagyon finomak voltak a limonádék). Amikor Mindenki megérkezett egy idősebb felszolgáló Úr kiosztotta az étlapokat, majd az étel kiválasztásnál is segítségünkre volt.
Kiváló 2016. március 23.családjával járt itt
Gyönyörű a kilátás,ízletesek az ételek! Nagyon szívesen ajánljuk másoknak is! Ez a Sunday Brunch felejthetetlen volt számomra hisz az ebéd koronáz meg minden utazást es az ételek mennyeiek voltak mint a húsok/halak/köretek mint a desszertek! Köszönjük!:)
Kiváló 2016. március 11., kollégákkal járt itt
Gyönyörű környezetben, fantasztikus panoráma. Mesés ízek, változatos fogások, minden igényt kielégítő étterem. Nagyon kedves és gyors kiszolgálás kiszolgálás, csoportok számára egyedi feltételekkel és ajánlatokkal. Aki teheti látogassa meg a helyet, Mindenkinek csak ajánlani tudom.
A legfinomabb kávét pedig Dorka csinálja:-) köszönöm.
Kiváló 2016. március 6.a párjával járt itt
Csodálatos vasárnapot töltöttünk Önöknél. Az étterem ínycsiklandó és finom ételeit lehetetlen volt végigkóstolni, olyan bőséges volt a választék. A pincérek figyelmesek és kedvesek voltak. A Velness részen teljesen kipihentük magunkat és feltöltődtünk a következő hétre.
Hotel Silvanus Panoráma Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádFekete-hegy
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • brunch • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
diétás ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, magyar slágerek
Gépzene: musical, opera, operett, szimfonikus
Különtermek
Lovag - max. 100 fő