Hotel Karos Spa Zalakaros ★★★★

Hotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros
Hotel Karos Spa ZalakarosHotel Karos Spa Zalakaros

Hotel Karos Spa Zalakaros bemutatkozása

A Zalakaros szívében "édenkerti" környezetben fekvő Hotel Karos Spa wellness- és gyógyszálloda 221 exkluzív felszereltségű szobaegységgel, és a legkülönbözőbb ajánlatokkal várja a kis és nagy-családokat, valamint az egyedülállókat egyaránt.

A Hotel Karos Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás (min. 2 éj)
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Nyári vakáció (1 éjtől)
Nyári vakáció (1 éjtől)
07.15-08.20.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Napi ár (min. 1 éj)
Napi ár
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő

Hotel Karos Spa Zalakaros vélemények

2022. május 1.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép és tiszta. Az ételek finomak, de nem túl nagy a választék. A személyzet néhány tagja igazán kedves volt, de a recepción az érkezésünkkor - túlzás nélkül - szinte semmi információt sem kaptunk. Az elutazásunk is hasonlóan zajlott, még a “hogy érezték magukat” kérdés sem hangzott el. Nem kimondottan gyermekbarát a szálloda.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Vendégünk! Először is szeretnénk megköszönni, hogy a Hotel Karos Spa-t választották pihenésük helyszínéül. Nagyon szépen köszönjük, hogy időt szakított arra, hogy tapasztalatait megossza velünk, hiszen rendkívül fontosak számunkra vendégeink észrevételei, javaslatai, kritikái.
2022. május 3., Sziva Valentin, Hotel Karos Spa
2022. január 17.egyedül járt itt
4 éjszakát voltam itt január elején. Nagyon jól éreztem magam. Kár, hogy nem működött a gyógyvíz medence, ezért is mentem le Zalakarosra a hotelba. De segítettek a recepción, hogy szembe van a Zalakarosi wellnes fürdő, oda menjek át, ott sok gyógyvíz van, meg sok minden. Ami nem igazán tetszett, hogy a vacsoránál nincs semmilyen ital, még víz sincsen, külön kell fizetni érte.
2021. október 19.gyerekekkel járt itt
A hely összességében jó volt, élveztük a gyerekekkel. Ha egy családi nyaralás, wellness van tervben, mindenképp ajánlom. A kaja finom és változatos volt,a családi szoba tiszta és kényelmes.
2021. szeptember 27.a párjával járt itt
Szűkös volt a televízió csatorna kínálata, magyarul csak az M1-5, RTL Klub, TV2, HírTV, ATV volt fogható, a kép minősége is (főleg a két utóbbi csatornák esetében) rossz volt. A többi csatorna német, cseh adó volt.
A személyzet nagyon kedves, előzékeny, udvarias. Hatalmas területen vannak a különböző medencék - sok ember viszonylag kényelmesen elfért a mostani időszakban. Nagyon jól éreztük magunkat.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy pihenésük helyszínéül szállodánkat választották, és elégedettségüket itt is megosztották velünk! Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat! Reméljük, hamarosan újra elkényeztethetjük Önöket hotelünkben! Üdvözlettel, Hotel Karos Spa
2021. október 6., Filák Tünde, Hotel Karos Spa
2019. augusztus 22.a párjával járt itt
Szép parkosított környezet,nagy wellnes terület tetszett,és szoba is tágas,kényelmes volt.A személyzet is nagyon figyelmes volt.Javítani lehetne esetleg az ételek változatosságán.
Hotel Karos Spa válasza
Kedves István, köszönjük értékelését! Észrevételeit továbbítjuk az érintett részlegek vezetői felé! Köszönettel: Hotel Karos Spa
2019. szeptember 17., Filák Tünde, Hotel Karos Spa
2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Előtte már háromszor is jártunk itt, de ez egy kicsit más volt. Nyeremény utalványt váltottunk be és fel voltunk villanyozva a korábbi élmények után. Az apartmanos részből alagúton át jutunk a főépületbe (SPA rész és étterem). A fürdő szerintem nem változott, de a gasztronómia valahogy sokkal szegényesebb volt.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - KörnyékHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - KörnyékHotel Karos Spa Zalakaros - Külső kép
2018. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Tavaly már jártunk a Hotel Karos Spa-ban, kellemes élményekkel gazdagodtunk, így idén visszatértünk egy hétre. Ezúttal vegyesek az érzéseink, kezdem a jó dolgokkal. A szoba tiszta és tágas, kényelmesen elfértünk. A születésnapom a nyaralás idejére esett, aznap a szobában egy kis torta várt, ennek nagyon örültem és ízletes is volt a meglepetés sütemény (nem a családtagok kérésére került oda :.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2018. március 19.gyerekekkel járt itt
Első alkalommal jártunk Zalakaroson. A kiválasztásnál szempontok voltak: gyerekek számára megfelelő beltéri wellness, étkezés helyben megoldott, könnyedén megközelíthető, több légterű családi apartman. Mivel a március 15-i hosszú hétvégén utaztunk el, így fel voltam készülve arra, hogy esélyes a telt ház, ami a 4 napból 2 napra be is jött.
Hotel Karos Spa Zalakaros - BelsőHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - BelsőHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - WellnessHotel Karos Spa Zalakaros - EgyébHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - Külső képHotel Karos Spa Zalakaros - Medence/kertHotel Karos Spa Zalakaros - SzobákHotel Karos Spa Zalakaros - Vendéglátás
2018. január 23.barátokkal járt itt
A két legjobb barátnőmmel voltunk itt, és azért tetszett, mert a pezsgő víz feloldotta a nyári allergiámat, a növényérzékenységemet, sőt még nagyon jó játékokat is játszottunk hárman. Csak a második nap volt ugyan szép napsütéses és kellemes, de még így is nagyon élveztük. Ha nem jártam volna meg az ún. Halászfesztivált, bizony most elveszne rá a remény.
2017. december 26.a párjával járt itt
Szeptember második hetében egy céges jutalom keretében nyaraltun aKaros Spaban. Kellemes öszi idöben érkeztünk a kinti medencék még üzemeltek aszoba tágas-kényelmes a teraszunk a medencékre nézet. Az elsö 3 napott a külsö medencéknél töltöttük igy nem tünt fel a sok vendég ,csak akkor mikor a gyogyvizes medencét vettük igénybe ami bent található Az esö beáltával atömeg a belsö részre huzodott szinte mozduli sem lehetett .
Hotel Karos Spa Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosAlma u. 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád