Faház Vendéglő Lajosmizse

Ez a hely
megszűnt!

Faház Vendéglő Lajosmizse vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 28.
Pénteki napon ebédelni tértünk be a vendéglőbe. Néhány asztalnál már ültek, ebédeltek. Mint kiderült menü is van az étteremben,de csak egy fajta. Aznap csontleves és rántott szelet hasábburgonyával, savanyú uborkával szerepelt a menüben. A férjem azt is kért, én pedig csak egy grillezett sajtot, csilis édes mártogatóssal, burgonyával, szóval nem egy túl komplikált fogást.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hétfői napon úgy döntöttünk a családdal látogassuk meg a lajosmizsei Faház éttermet. Nem csalódtunk benne. Ár érték arányos. Hangulatos, tiszta kis családi étterem. Finom ételek, kedves személyzet. Az étel adagok nem túl nagyok, de ízletesek. Máskor is el fogunk látogatni a családdal és a barátokkal ebbe a kis családias étterembe. Ajánlom másnak is.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázni indultunk, Talán nem voltunk elég éhesek, mert az első két helyet talán a hőség, az ételkínálat, vagy az árak miatt otthagytuk, aztán mikor azt hittük kiérünk a városból megláttunk a fák közt egy éttermet. Árnyékos parkoló, kellemes terasz. A kiszolgálás kedves, figyelmes. Az étlap jól összeállítva.

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 11.
újra ebben az étteremben fogyasztom a menüt,szinte minden nap
ismét a régi meghitt családias hangulatban és finom ételekkel,megfelelő adagokkal fogadják itt az embert
örülök a változásnak és annak is örülök hogy ismét pozitívan tudom értékelni a helyet
tudom ajánlani másoknak is
remélem így marad és még sokáig látogatok el erre a barátságos helyre

Legnépszerűbb csomagok Lajosmizsén és környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Aquarell
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 27.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.06.10.

Szállodák Lajosmizse környékén
Hotel Aquarell Lajosmizse
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Lajosmizse
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

Faház Vendéglő LajosmizseX