vargaistvan1967

vargaistvan1967 adatlapja

Imádok utazni,főleg a wellness a kedvenc!
Leginkább akciós ajánlatokat használok ki,viszont szeretek új helyeket felfedezni!
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ínyenc  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó
Regisztráció2014.03.12
Utoljára itt2018.08.04

Kiváló 2014. szeptember 21.családjával járt itt
Születésnapi ebédre voltunk hivatalosak a Fekete Gólyába. Gyönyörű szép az étterem maga és a körülötte lévő terület is. Örömünkre szolgált hogy a pincér nem csak udvarias,de végig segítőkész és kellemesen vicces tudott maradni. Kacsacombot rendeltem, a feleségem csülköt a többiek vegyes tálakat hallal húsokkal egyéb finomságokkal.
Gyenge 2014. július 19.a párjával járt itt
Sötét dohos illatú,piszkos kis étterem. Az ételek ízletesek,de nagyon zsírosak. Az asztalterítő és a padló is koszos. A felszolgálók unott felsőbbrendű kisugárzású arca már-már idegesítően hat még a legnyugodtabb emberre is. Száz éve lehet hogy ez volt az egyik legjobb,leghangulatosabb étterem Budán,de bizton állítom ez ma már nem így van.
Kiváló 2016. november 11.egyedül járt itt
újra ebben az étteremben fogyasztom a menüt,szinte minden nap
ismét a régi meghitt családias hangulatban és finom ételekkel,megfelelő adagokkal fogadják itt az embert
örülök a változásnak és annak is örülök hogy ismét pozitívan tudom értékelni a helyet
tudom ajánlani másoknak is
remélem így marad és még sokáig látogatok el erre a barátságos helyre