Nyerges Hotel Termál Monor ★★★

Nyerges Hotel Termál Monor
2200 Monor, Hegyessy tanya 3.

Nyerges Hotel Termál Monor a térképen

Nyerges Hotel Termál Monor vélemények

bnedora TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Budapest közelsége, a galéria képei alapján választottuk ezt a termálvizű hotelt. Kellemes 40 fokos vizet, az élménymedencében nyakmasszázst és jakuzzi használatát hirdetik. Sajnos, ottjártunkor a víz kissé hűvös volt és zavaros, így amiért mentünk, nem érte el célját, nem élveztük a termálvizet. A hotel erdőben, nyugodt, szép helyen van, még a repülők zaja sem zavarta meg pihenésünket.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk a Nyerges Hotel Thermalban az 5 éves kislányunkkal. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a hotel tisztasága kiváló, a lovaglási lehetőség külön öröm volt, a félpanziós ételválaszték bőséges és finom. A szoba mérete számunkra nem volt megfelelő, kicsi nagyon. Klíma nincs, egy ventilátorral lehetett megoldani a hűtést, de a szobában a hőségen ez sajnos szinte semmit sem tudott javítani.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Nagyon jól éreztük magunkat!Alapjában véve mindennel elégedettek voltunk.Az "ingyenes állatsimogatóként" hirdetett részen lehetne esetleg személyzet, aki gondoskodik róla, hogy a gyerekek valóban simogathassák az állatokat. De ez csak apró észrevétel. :)
A kacsaetetés kárpótolta a kisfiamat. :)

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Húsvét hétvégét töltöttünk a hotelben. Sajnos a termál medence éppen meghibásodott,de ezt utazásunk előtt jelezték számunkra. Le is mondhattuk volna de gyermekünk már nagyon várta az utazást. A hotel nagyon szimpatikus módon kompenzálta a hiányosságot,lakosztályt biztosított és az árat is csökkentette. A húsvéti gyerek program picit "vérszegény"volt.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Jól éreztük magunkat a szálláshelyen. A személyzet nagyon kedves, tisztaság volt mindenütt, az ételek nagyon finomak voltak. AZ állatok kedvesek voltak, kivéve a hattyút, aki igencsak harapós kedvében volt :) Sajnos a termál medence nem működött, erről tájékoztathattak volna hamarabb is, mert csak 4 nappal a szállás átvétele előtt szóltak.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
Teljes kikapcsolódási lehetőség Budapest tőszomszédságában. Kényelmes szállás, nyugodt wellnes lehetőséggel, ízletes, bőséges ételekkel.
Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánljuk.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van - tó,erdő, állatsimogató, nádfedeles, inkább fogadónak, mint hotelnek mondanám(pedig hotel:) lovaglási lehetőséggel. Rengeteg növény, virág mindenhol. Családias. Minket az osztrák fogadókra emlékeztettek. Szívélyes, kedves emberek vártak. Szép tiszta. Álomszép antik bútorok mindenütt. A szobában jó lett volna egy kicsi hűtő, reméljük majd jövőre.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal véletlenül kerültem a hotelba és töltöttem el egy éjszakát. Párommal egy 3 éjszakás felüdítő pihenés során részesültünk a mindent kielégítő,figyelmes vendéglátásban. Rend,tisztaság és mindenre kiterjedő figyelem jellemző a hotelre. A környezet,a nyílt medence felüdülést,a termál medence az elvárható hatást nyújtotta.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Mindenkinek ajánlom ezt a helyet aki nyugalomra pihenésre vágyik. Könnyen meg közelithető,gyönyörü rendezett park veszi körül a hotelt. Stilusa miatt is rendekivüli,a kiszolgálás nagyon jó. A személyzet segitőkész. A konyhálya kitünő, a választék bőséges. Termál vize nagyon jó. Lovas parkja gyönyörü. Csendes, békés hely,kis gyermekes családoknak is ajánlott.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Nyerges Hotel Termál minden elképzelésünket felülmulta. A személyzet kedvessége kifogástalan. 2 napos hétvégénk egy gasztro kirándulásnak is beillet mert a konyhájuk fantasztikus. Lovas parkjuk csodálatos! ! Gondolni sem mertem volna, hogy pesthez ilyen közel létezik egy ilyen csodahely! ! ! Termálfürdőjüket is csak nagy szetetettel tudom ajánlani mindenkinek!

Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Ilzer Rendezvényház
Érvényes: 2020.07.24-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
2019.08.04. - 2019.10.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 15.974,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.492 - 16.121,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
2 nap/1 éjszaka 14.953 - 25.597,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.12.27-ig

Szállodák Monor környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Aquarell Cegléd
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Lajosmizse
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Lovas élmények az Alföldön (min. 2 éj)

MonorX