Nyerges Hotel Termál Monor ★★★

Nyerges Hotel Termál Monor
2200 Monor, Hegyessy tanya 3.

Nyerges Hotel Termál Monor a térképen

Nyerges Hotel Termál Monor értékelése:

1. helyezett a 4 monori szállás közül
24. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Nyerges Hotel Termál Monor - vélemények, kritkikák

Nyerges Hotel Termál Monor vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 26.
Érdekes volt a berendezés a hotel épületében.Szépek a festett üvegablakok.Rengeteg és szép élőnövények mindenütt!Az ételválaszték nagyon jó és finom! Nagyon kedves,segítőkész emberek a szálloda minden területén!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Kellemes hotel kiváló ételekkel, udvarias személyzettel, télen kissé szűkös wellnessel. Nyáron üzemel az úszómedence is és lovaglási lehetőség is van és kedves kis tó található hattyúval a szállás mellett. Télen kiváló relaxálásra pihenésre, 1-2 éjszakára. A wellnessben télen csak termálvizes medence üzemel elég forró vízzel, amiben max.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk a szállodában. Barátnőm és a kutyusaink társaságában sikerült egy olyan helyet találni, ahol a vendég mindent megtalál egy helyen. Nádfedeles ház,régi használati tárgyak vannak elhelyezve szinte minden helységben. Mindezek mellett a legmodernebb kényelmi felszerelesek szolgalják a vendég kenyelmét. Már a parkolóban az ember érzi hogy jó helyre keveredett.

2017. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Egy multicég által szervezett esemény kapcsán töltöttem egy éjszakát ebben a szállóban és nem voltam lenyűgözve attól ami fogadott. Maga az épület elég érdekesen van megtervezve, ami számomra, és szerintem másoknak is könnyű alkalmat adott az eltévedésre.

bnedora TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Budapest közelsége, a galéria képei alapján választottuk ezt a termálvizű hotelt. Kellemes 40 fokos vizet, az élménymedencében nyakmasszázst és jakuzzi használatát hirdetik. Sajnos, ottjártunkor a víz kissé hűvös volt és zavaros, így amiért mentünk, nem érte el célját, nem élveztük a termálvizet. A hotel erdőben, nyugodt, szép helyen van, még a repülők zaja sem zavarta meg pihenésünket.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk a Nyerges Hotel Thermalban az 5 éves kislányunkkal. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a hotel tisztasága kiváló, a lovaglási lehetőség külön öröm volt, a félpanziós ételválaszték bőséges és finom. A szoba mérete számunkra nem volt megfelelő, kicsi nagyon. Klíma nincs, egy ventilátorral lehetett megoldani a hűtést, de a szobában a hőségen ez sajnos szinte semmit sem tudott javítani.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 24.
Nagyon jól éreztük magunkat!Alapjában véve mindennel elégedettek voltunk.Az "ingyenes állatsimogatóként" hirdetett részen lehetne esetleg személyzet, aki gondoskodik róla, hogy a gyerekek valóban simogathassák az állatokat. De ez csak apró észrevétel. :)
A kacsaetetés kárpótolta a kisfiamat. :)

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 23.
Húsvét hétvégét töltöttünk a hotelben. Sajnos a termál medence éppen meghibásodott,de ezt utazásunk előtt jelezték számunkra. Le is mondhattuk volna de gyermekünk már nagyon várta az utazást. A hotel nagyon szimpatikus módon kompenzálta a hiányosságot,lakosztályt biztosított és az árat is csökkentette. A húsvéti gyerek program picit "vérszegény"volt.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Jól éreztük magunkat a szálláshelyen. A személyzet nagyon kedves, tisztaság volt mindenütt, az ételek nagyon finomak voltak. AZ állatok kedvesek voltak, kivéve a hattyút, aki igencsak harapós kedvében volt :) Sajnos a termál medence nem működött, erről tájékoztathattak volna hamarabb is, mert csak 4 nappal a szállás átvétele előtt szóltak.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
Teljes kikapcsolódási lehetőség Budapest tőszomszédságában. Kényelmes szállás, nyugodt wellnes lehetőséggel, ízletes, bőséges ételekkel.
Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánljuk.

2 nap/1 éjszaka 9.831 - 11.326,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2 nap/1 éjszaka 14.331 - 21.163,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 21.525,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Panni Pihenőház
Érvényes: 2020.12.09-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477 - 6.976,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2020.03.31-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.03.31.
Full Moon Design Hostel
2 nap/1 éjszaka 7.324 - 9.650,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2021.10.25-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.984 - 23.916,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hotel Aquarell
Cegléd
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 12.257,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
2 nap/1 éjszaka 14.331 - 21.163,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással

Szállodák Monor környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Pihenés két ünnep között (min. 2 éj)

MonorX