Nyerges Hotel Termál Monor ★★★

Nyerges Hotel Termál Monor
Nyerges Hotel Termál MonorNyerges Hotel Termál Monor
Nyerges Hotel Termál MonorNyerges Hotel Termál Monor

A Nyerges Hotel Termál legnépszerűbb csomagjai

Nyerges Hotel Termál Monor - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
03.28-04.01.
Nyerges Hotel Termál Monor - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.08.28-ig
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Nyerges Hotel Termál Monor vélemények

2018. április 4.gyerekekkel járt itt
A személyzet kiváló az ételek nem voltak a toppon,a kényelem minimális,imádtuk a wellnesst és a lovakat,szép nagy a kert meg nagyon jó a játékokkal felszerelt terem.
Kiváló 2018. március 26.a párjával járt itt
Érdekes volt a berendezés a hotel épületében.Szépek a festett üvegablakok.Rengeteg és szép élőnövények mindenütt!Az ételválaszték nagyon jó és finom! Nagyon kedves,segítőkész emberek a szálloda minden területén!
2018. március 23.a párjával járt itt
Kellemes hotel kiváló ételekkel, udvarias személyzettel, télen kissé szűkös wellnessel.
Nyáron üzemel az úszómedence is és lovaglási lehetőség is van és kedves kis tó található hattyúval a szállás mellett.
Télen kiváló relaxálásra pihenésre, 1-2 éjszakára.
A wellnessben télen csak termálvizes medence üzemel elég forró vízzel, amiben max. 1 órát lehet tartózkodni.
Jó azonban ízületi bántalmakra.
Nyerges Hotel Termál Monor - BelsőNyerges Hotel Termál Monor - WellnessNyerges Hotel Termál Monor - Környék
Kiváló 2018. január 10.barátokkal járt itt
3 napot töltöttünk a szállodában. Barátnőm és a kutyusaink társaságában sikerült egy olyan helyet találni, ahol a vendég mindent megtalál egy helyen. Nádfedeles ház,régi használati tárgyak vannak elhelyezve szinte minden helységben. Mindezek mellett a legmodernebb kényelmi felszerelesek szolgalják a vendég kenyelmét.
Gyenge 2017. október 4.kollégákkal járt itt
Egy multicég által szervezett esemény kapcsán töltöttem egy éjszakát ebben a szállóban és nem voltam lenyűgözve attól ami fogadott. Maga az épület elég érdekesen van megtervezve, ami számomra, és szerintem másoknak is könnyű alkalmat adott az eltévedésre.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
Kiváló 2017. augusztus 10.a párjával járt itt
Budapest közelsége, a galéria képei alapján választottuk ezt a termálvizű hotelt. Kellemes 40 fokos vizet, az élménymedencében nyakmasszázst és jakuzzi használatát hirdetik. Sajnos, ottjártunkor a víz kissé hűvös volt és zavaros, így amiért mentünk, nem érte el célját, nem élveztük a termálvizet.
Nyerges Hotel Termál Monor - SzobákNyerges Hotel Termál Monor - EgyébNyerges Hotel Termál Monor - Medence/kertNyerges Hotel Termál Monor - Medence/kertNyerges Hotel Termál Monor - Szórakozás/SportNyerges Hotel Termál Monor - VendéglátásNyerges Hotel Termál Monor - Külső képNyerges Hotel Termál Monor - Külső képNyerges Hotel Termál Monor - Külső képNyerges Hotel Termál Monor - Medence/kertNyerges Hotel Termál Monor - Medence/kertNyerges Hotel Termál Monor - SzobákNyerges Hotel Termál Monor - SzobákNyerges Hotel Termál Monor - Egyéb
2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát töltöttünk a Nyerges Hotel Thermalban az 5 éves kislányunkkal. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a hotel tisztasága kiváló, a lovaglási lehetőség külön öröm volt, a félpanziós ételválaszték bőséges és finom. A szoba mérete számunkra nem volt megfelelő, kicsi nagyon.
2017. július 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat!Alapjában véve mindennel elégedettek voltunk.Az "ingyenes állatsimogatóként" hirdetett részen lehetne esetleg személyzet, aki gondoskodik róla, hogy a gyerekek valóban simogathassák az állatokat. De ez csak apró észrevétel. :)
A kacsaetetés kárpótolta a kisfiamat. :)
Kiváló 2017. április 23.gyerekekkel járt itt
Húsvét hétvégét töltöttünk a hotelben. Sajnos a termál medence éppen meghibásodott,de ezt utazásunk előtt jelezték számunkra. Le is mondhattuk volna de gyermekünk már nagyon várta az utazást. A hotel nagyon szimpatikus módon kompenzálta a hiányosságot,lakosztályt biztosított és az árat is csökkentette.
Nyerges Hotel Termál Monor - VendéglátásNyerges Hotel Termál Monor - Egyéb
2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat a szálláshelyen. A személyzet nagyon kedves, tisztaság volt mindenütt, az ételek nagyon finomak voltak. AZ állatok kedvesek voltak, kivéve a hattyút, aki igencsak harapós kedvében volt :) Sajnos a termál medence nem működött, erről tájékoztathattak volna hamarabb is, mert csak 4 nappal a szállás átvétele előtt szóltak. a 10% emiatti kedvezményt is keveselltem.
Nyerges Hotel Termál Monor a térképen
2200 MonorHegyessy tanya 3.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: ingyenes (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó