Nyerges Hotel Termál Monor ★★★

Nyerges Hotel Termál Monor
Nyerges Hotel Termál MonorNyerges Hotel Termál Monor
Nyerges Hotel Termál MonorNyerges Hotel Termál Monor

A Nyerges Hotel Termál legnépszerűbb csomagjai

Nyerges Hotel Termál Monor - Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat
Nyerges Hotel Termál Monor - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2025.10.16-ig
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Nyerges Hotel Termál Monor vélemények

Kiváló 2015. július 8.a párjával járt itt
Két éjszakét voltam és nagyon jól éreztem magam .
A személyzet aranyos kedves,a környezet szép. Lehet strandolni, aki a meleg vizet szereti itt azt is megtalálja ,sok a virág szép a parkja,van egy kis tó kacsák hattyú szürke gém hal stb.
A szálloda berendezése is nagyon szép.
Kiváló hely esküvő vagy más alkalmakra, közel van Budapesthez ,jó a közlekedés.
Nyerges Hotel Termál Monor - KörnyékNyerges Hotel Termál Monor - KörnyékNyerges Hotel Termál Monor - KörnyékNyerges Hotel Termál Monor - Belső
Kiváló 2015. május 26.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda nagyon szép és nyugalmas helyen van. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A mesterségesen létrehozott kis tó a benne lévő kacsákkal, hattyúval és a vándorló halászmadarakkal nagyon romantikussá tette az ott tartózkodásunk idejét. A szálloda parkja a rengeteg növénnyel és a szebbnél szebb (muskátli stb.
Kedves Nagy Éva,
Köszönjük szépen a szép szavakat szállodánkról. Örülünk, hogy vendégeink között üdvözölhettük Önöket a Nyerges Hotel Termál*** Superiorban és annak különösképpen, hogy elégedettek voltak szolgáltatásinkkal. Reméljük, hogy a közeljövőben újra ellátogatnak hozzánk!
Üdvözlettel,
2015. június 5., Kafka Nándor, Nyerges Hotel Termál
2014. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor minden tetszett és rendben volt. A menüről választott vacsora közepes minőségű volt, de a svédasztalos vacsora már jóval finomabbnak bizonyult. A szoba nagyon szép volt, igényes és tiszta. Az ágy matracok kényelmesek voltak. A szobák a tetőtérben vannak és az ablakok elég kicsik, nekem egy kicsit kevés volt a természetes fény.
Nyerges Hotel Termál válasza
Köszönjük építő jellegű értékelését szállodánkról. Örülünk,hogy vendégül láthattuk Önöket a Nyerges Hotel Termál*** Superiorban.
Lázmérőnket sajnos korábban egy másik vendégünk véletlenül eltörte, de már pótoltuk a hiányt sebtapaszból is.
2014. szeptember 3., Kafka Nándor, Nyerges Hotel Termál
Kiváló 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Az étel, a személyzet kedvessége kiváló , a második est fénypontja a harmonikás zenés est , felejthetetlen :-D .
A szolgáltatások terén a felsoroltak közül több mindent nem lehetett igénybe venni (pónilovaglás , játékok pl . lég-hoki)!
Telt házas hotelben szálló vendégként ebédelni a harmadik asztalnál kellemetlen (ugyanis az asztalok le voltak foglalva rendezvény miatt! ! ! )
Nyerges Hotel Termál válasza
Köszönjük a szép szavakat és az építő észrevételeket. :)
Az állatsimogatóban a két pónilovunk (Linda és Cuki) sajnos nincs belovagolva, de "nagy" lovainkon természetesen lovagolhatnak kedves vendégeink.
Elnézést kérünk a léghoki és az éttermi várakozás miatt. Léghokinkat a recepción jelzett igény esetén tudjuk rendelkezésre bocsátani.
2014. április 26., Kafka Nándor, Nyerges Hotel Termál
Kiváló 2014. április 14.gyerekekkel járt itt
Végre egy magyar szállás, ahol igényes, szép környezetben lehet pihenni! nagyon elégedettek voltunk minden részlettel is. Gyerekink is nagyon jól érezték magukat. a recepciósok nagyon kedvesek, segítőkészek, az étterem kínálata gazdag, bőséges, a termál-részleg megfelelő. talán ezen lehetne javítani, kijavítani pl.
Nyerges Hotel Termál Monor - EgyébNyerges Hotel Termál Monor - Környék
Kiváló 2014. február 19.barátokkal járt itt
10 Fős baráti társasággal, 2 éjszakát töltöttünk itt, Valentin napon. Nagyon kellemesen éreztük magunkat. Tiszta, stílusos, otthonos, rugalmas a hotel. Bőséges és nagyon finom az ételválaszték. A személyzet tényleg értünk volt. Külön köszönet a pincérünknek és a recepciósoknak. Érdemes kipróbálni. Tavasszal visszamegyünk.
Nyerges Hotel Termál Monor - Külső képNyerges Hotel Termál Monor - Medence/kertNyerges Hotel Termál Monor - Egyéb
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2013. december 14.családjával járt itt
A nagyobbik fiú születésnapját ünnepeltük itt, romantikus környezet - a parkolóban kis tó, kacsákkal, hattyúkkal, a tavon kis-híd, móló rész padokkal - az étteremben figyelmes kiszolgálás, házias ízek - a születésnapi torta az étterem ajándéka, - a wellness rész a virágokkal, termál vízzel kellemes kikapcsolódás volt - az egész család jól érezte magát.
2013. november 22.a párjával járt itt
A lányomtól karácsonyi ajándékként egy kedvezményre jogosító brossurát kaptunk,így választottunk szállodát. A pihenés ideje éppen a születésnapomra esett. A párommal töltöttünk el 3 éjszakát a szálláshelyen. Elégedettek voltunk mindennel, kellemes csendes, nyugodt környezet.
Nyerges Hotel Termál Monor - Vendéglátás
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Több alkalommal vettük igénybe a hotel szolgáltatását,és mindig nagyon meg voltunk elégedve. Legutóbb házassági évfordulónkat tartottuk náluk. Hat szobát ill. egy lakosztályt fogaltunk,minden vendégünk nagyon jól érezte magát. A vacsora,a wellness,a szobák,
a kiszolgálás remek volt. Mindenkinek ajánlani tudom a szállodát és a vendéglőt is.
Káldori Tamás
Nyerges Hotel Termál Monor - VendéglátásNyerges Hotel Termál Monor - KörnyékNyerges Hotel Termál Monor - Külső képNyerges Hotel Termál Monor - Szórakozás/SportNyerges Hotel Termál Monor - Külső képNyerges Hotel Termál Monor - Wellness
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 28.családjával járt itt
Kedvezményes hétvégét töltöttünk el itt és egyöntetűen meg voltunk vele elégedve összességében. Kedves, rugalmas személyzet állt rendelkezésünkre. Tetőtéri szobát kaptunk, ami egy picivel lehetett volna nagyobb, de jól felszerelt és kialakítása is színvonalas. A hotel berendezései nagyon tetszettek.
Nyerges Hotel Termál Monor - Külső képNyerges Hotel Termál Monor - KörnyékNyerges Hotel Termál Monor - WellnessNyerges Hotel Termál Monor - KörnyékNyerges Hotel Termál Monor - EgyébNyerges Hotel Termál Monor - Egyéb
Nyerges Hotel Termál Monor a térképen
2200 MonorHegyessy tanya 3.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 4 kg-ig: ingyenes (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó