9151 Abda, Bécsi u. 186.

Szállások Abda városában
Wellness csomagok Abda városában

Bavaria Étterem Abda vélemények

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 12.
Én pár napja hozom Önöktől az ételt és abszolút meg vagyok elégedve a minőséggel,a mennyiséggel,a kiszolgálással. Egy dolog azonban nagyon furcsa,éspedig az,hogy ha elhozom a menüt az otthonról hozott edényekben,akkor 300 forinttal több,mintha ott fogyasztanám el,pedig nem kell felszolgálni,mosogatni utánam. Ez nem korrekt,ezen jó lenne elgondolkozni.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 7.
Évek óta vissza jártunk ide, de az utóbbi 3 alkalom meggyőzött bennünket arról, hogy másik helyet keressünk. Az ételeket rendszeresen langyosan, vagy hidegen hozzák ki. Az ételhordósok miatt csak ülsz és vársz, a következő fogásra, az üres tányérod felett 15-20 perceket menünél, mivel az egy fős személyzet őket veszi előre!
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mosonmagyaróvár és Győr között az 1-es főút mellett a falu szélén található ez az étterem és szálloda egy épületben. Ebédidőben a hét minden napján rendkívül kedvező árú, és összességében remek ár-érték arányt nyújtó hely. Az A és B menü 890 Ft, a C menü 1090 Ft-ba kerül, 2 fogás, amelyben a leves fix.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal tértünk be egy szombati ebédre. Fogyasztottunk menüt és a la carte ételeket is. A menüben a leves irtózatosan sós volt, ellenben a töltött hús burgonyával jellegtelen, ízetlen, a párolt káposzta pedig savanyú. Az a la carte ételek finomabbak voltak, bár az árak nagyon magasak a valódi teljesítményhez és egy III. kategóriás étteremhez képest egy faluban.

Legnépszerűbb csomagok Abdán és környékén
Suri Bau Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.750 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Hotel Isabell
Győr
2 nap/1 éjszaka 12.303 - 14.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.22.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.677 - 15.690,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2022.12.27.

Szállodák Abda környékén
Hotel Bakony Abda
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Napi árak (1 éjtől)
Napi ár (min. 2 éj)