Gyros Kert Aggtelek

79.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től bővített félpanzióval

Gyros Kert Aggtelek vélemények

2076
Átlagos 2023. november 1.a párjával járt itt
Most ez úgy alakult, hogy hiába értünk oda időben a barlang bejáratához (napi három túra van kiírva), közölték, hogy tele van már a csoport, nem lehet. De sebaj, mert fél óra múlva indul egy mentesítő járat, azzal mehetünk. Ok, megvettük a jegyet. Mi legyen? Van a bő fél óránk. Nem ebédeltünk még. délután van.
Gyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - Külső képGyros Kert Aggtelek - Külső képGyros Kert Aggtelek - Étlap/itallapGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - Külső képGyros Kert Aggtelek - Étel/ital
2076
2021. június 24.egyedül járt itt
Úgy alakult, hogy egy közeli faluban volt dolgom, és ha már erre jártam, gondoltam, benézek ide is. A Baradla barlanggal szemben büfésoron alig valami volt nyitva a fényes nyárban. Ha jól értettem a hely nevét, akkor most Gyros Kert néven üzemel. Volt ugyanitt egy Pizza Kert valaha, úgy tudom megszűnt, bezárt.
2019. április 14.gyerekekkel járt itt
Az aggteleki Baradla-barlanghoz bevezető út túloldalán komplett büfésort alakítottak ki, eléggé összecsengő ételkínálattal. Van 4 büfé, ajándékboltok kínai ócskaságokkal, szinte összenőve egymással. Mivel egy hosszú hétvégét töltöttünk el a családdal Aggteleken, volt alkalmunk végigtesztelni a helyeket.
Gyros Kert Aggtelek - Külső képGyros Kert Aggtelek - Étlap/itallapGyros Kert Aggtelek - Étel/italGyros Kert Aggtelek - Étel/italGyros Kert Aggtelek - Étel/italGyros Kert Aggtelek - Étel/italGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - Étel/italGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - Étel/italGyros Kert Aggtelek - Étlap/itallapGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - Étlap/itallapGyros Kert Aggtelek - BelsőGyros Kert Aggtelek - Étel/ital
Kiváló 2017. április 27.családjával járt itt
Sok helyen voltunk de magasan viszi a prímet.Gyorsak és minden friss és ízletes:)