Tó Vendéglő Ajka
8400 Ajka, Jubileumi park 2.

Tó Vendéglő Ajka a térképen

Gyöngyös
Nagykovácsi

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Az ajkai Városligetben, a Csónakázó-tó partján található retró étterem, a szigetre vezető kis híd lábánál. Ingyenes parkolási lehetőség az étterem mellett. Ebédidőben hétköznap mentünk, elég sok asztalnál ültek, családok (tavaszi szünet volt), munkásemberek, nyugdíjasok is. A legkedvezőbb árú ebédmenü 2 fogásos (leves, főétel), valamint többféle további menü közül lehet választani 1550 Ft-ért.
Balatonberény

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Esküvőre voltunk hivatalosak ebbe az étterembe, ami az ajkai tó mellett, központi helyen, de zöldövezetben fekszik. Az étterem a 80-as évek stílusát képviseli, egy kisebb felújítás ráférne, az eskövőre azért sikerült kicsinosítani. Az ételek - tyúkhúsleves, töltött csirkecomb, hortobágyi húsos palacsinta , cordon bleu, ananászos pulyka szelet, brokkolival töltött csirkemell - jó minőségűek, finomak lettek, a tálalásuk is igényes volt.

koverj TOP szállásértékelő
2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerőseink ajánlására tértünk be egy ebédre. Kellemes hangulat, jó parkolási lehetőség és gyönyörű környezet jellemzi. Szerettünk volna az étlapról 2 személyes vegyes tálat rendelni, de az étlapon beígért malachusi helyett csirkemell lett volna a tálon, ezért inkább külön-külön rendeltünk. A kihozott étel nagyon finom volt, az uborkasaláta öreg volt, ezt leszámítva mindennel meg voltunk elégedve.

Legnépszerűbb csomagok Ajkán és környékén
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.11. - 2021.03.15.
Timpa Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel, jacuzzi és szauna használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.

Szállodák Ajka környékén
Holiday Hotel Csopak Ajka
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Tó Vendéglő AjkaX