Aredo Étterem & Kávézó Aszód

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Aredo Étterem & Kávézó Aszód vélemények

2076
2022. május 8.a párjával járt itt
Abszolút ittjartam. hu választás, helység határában megáll, megnéz, ez a legjobb, cím, megkeres. Ööö. . . meg is lett, de nem volt vele felfőtlen szerencsénk. A P jelű parkolóba vidáman be, de kiderült, hogy színültig van a végéig, megfordulni sincs hely, bosszankodva kifarolni van, meg egy benzinkút mögötti földúton megállni.
Aredo Étterem & Kávézó Aszód - Külső képAredo Étterem & Kávézó Aszód - Étel/italAredo Étterem & Kávézó Aszód - Étel/italAredo Étterem & Kávézó Aszód - Étlap/itallapAredo Étterem & Kávézó Aszód - Étlap/itallapAredo Étterem & Kávézó Aszód - Étlap/itallapAredo Étterem & Kávézó Aszód - Étel/italAredo Étterem & Kávézó Aszód - EgyébAredo Étterem & Kávézó Aszód - BelsőAredo Étterem & Kávézó Aszód - BelsőAredo Étterem & Kávézó Aszód - Külső képAredo Étterem & Kávézó Aszód - Külső képAredo Étterem & Kávézó Aszód - Belső
Kiváló 2016. november 24.családjával járt itt
Családommal szoktunk időnként vacsorázni náluk. Nagyon bőséges a választék ételből és italból is,sőt még házhoz szállítást is vállalnak ami megkönnyíti egy egy nagyobb családi rendezvény lebonyolítását. Csak ajánlani tudom! Visszatérő vendégek vagyunk ebbe a kis hangulatos étterembe. Évek óta a környék legjobb étterme! Ha valaki egy kis hangulatos éttermet keres,annak itt a helye!
Kiváló 2014. szeptember 18.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes hely az aszódi Aredo. Évek óta eljövök ide, kettesben, családdal vagy barátokkal, és mindig nagyon jó benyomással távozunk! Tavasztól őszig a hangulatos kerthelységben vagy a fedett részen lehet étkezni (itt van még egy dohányzó-pihenő is, vonzóan berendezve).