Chiliburger Aszód

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Chiliburger Aszód vélemények

Szörnyű 2024. április 5.barátokkal járt itt
Az utóbbi években folyamatos a színvonal csökkenés (inkább zuhanás). Sok esetben elrontott rendelés, néha lemarad valami, máskor nem a megrendelt tételeket szállítják ki. Az ételek minősége és elkészítése jócskán megkérdőjelezhető. . Pl. : szottyadt krumplik, égett húsok a gyros tálban. Fura ízű, száraz burger stb.
Szörnyű 2021. december 11.a párjával járt itt
Másfél órát vártam a rendelésre, pedig csak két hamburgert rendeltem. Az étel mire kiérkezett hideg volt. Felhívtam, hogy már több mint egy órája várom a rendelésem, erre az volt a válasz, hogy a futár már egy ideje elment. A hamburgerek igazából finomak voltak, de dühített hogy melegíteni is kell....
Szörnyű 2019. december 29.a párjával járt itt
November végén rendeltünk a párommal ezen a helyen egy-egy hamburgert. Kaptunk 1-1 db ócska zsömlében 1-1 db vastag, rágós mirelit húst, 1-1 db salátával, 1-1 karika hagymával és 1-1 szelet paradicsommal telenyomva ketchuppal. Rém igénytelen és rosszízű hamburgerek voltak, egy-egy harapás után a kutyánk táljában végezték és mindezt 900 ft körüli (nem emlékszem pontosan) darabáron. Abszolút kiérdemelte a negatív értékelésemet. :(
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
2019. október 3.barátokkal járt itt
Némi aszódi sétálgatást és a Petőfi Múzeum megtekintését követően a kisváros központjában lévő főtéren láttuk meg ezt a gyorséttermet, ami némiképpen kilógott stílusát tekintve a környezetéből. A teret ugyanis a jelenleg felújítás alatt álló kastély és annak parkja, a másik oldalról pedig a polgármesteri hivatal határolja.
Chiliburger Aszód - Külső képChiliburger Aszód - Étel/italChiliburger Aszód - BelsőChiliburger Aszód - Étel/italChiliburger Aszód - BelsőChiliburger Aszód - Étlap/itallapChiliburger Aszód - Étlap/itallapChiliburger Aszód - MosdóChiliburger Aszód - Külső kép