Sárgacsikó Vendéglő Bácsalmás
6430 Bácsalmás, Dob. u. 2.

Sárgacsikó Vendéglő Bácsalmás a térképen

Kis terem - max. 60 fő
Visa
Soproni

Sárgacsikó Vendéglő Bácsalmás bemutatkozása

Bácsalmás központjában elhelyezkedő hangulatos éttermünk a hét minden napján várja vendégeit, akik a napi menün kívül étlapunk széles kínálatából is választhatnak. A tradicionális magyaros ételek között mindenki megtalálhatja a kedvére való ízeket.
... Tovább >>
A betérő vendégek kiszolgálása mellett a helység kiválóan alkalmas akár 250 fős családi és vállalati rendezvények lebonyolítására is.
Kisebb találkozók, összejövetelek, termékbemutatók megrendezésére a teljesen elkülöníthető hátsó termet ajánljuk, mely trófeáival, fából faragott szobraival és berendezésével vadászházi hangulatot kelt.
Az étterem közvetlen környezetében panziót is üzemeltetünk. Minden szoba TV-vel és saját fürdőszobával van felszerelve. Vendégeink igénye szerint az étteremben reggelit is biztosítunk.

Sárgacsikó Vendéglő Bácsalmás képei

Sárgacsikó Vendéglő Bácsalmás vélemények

Dollcsi TOP étteremértékelő
2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
Családi ebéden voltunk itt. Az ételek inkább a hagyományos magyar konyhát követik, kis szerb beütéssel. Az étterem tiszta, hangulatos, inkább vadász stilusú. A felszolgálás kissé lassú, de korrekt. Ár-érték aránya kellemes. Az ételek kiadósak és izletesek. Ha hagyományosabb ételeket akarunk enni igen jó választás.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12.
Vacsoráztunk a Sárgacsikó étteremben. Feleségemmel egy szép estét töltöttünk el a hangulatos,igényes környezettel rendelkező helyen. Az ételek nagyon finomak voltak,pincér kissé lassú,de azért nagyon megvoltunk elégedve mindennel. Az ár érték arány nagyon jó,ajánlom mindenkinek aki Bácsalmásra jár keresse fel az éttermet! Szobákkal is rendelkezik,tehát pihenni is lehet!

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
Éveken keresztül ebben a szép bácskai kis városban,azon belül is a Sárga Csikóban pihentük ki az év fáradalmait. Nagyon kulturált körülményeket tapasztaltunk meg. A kiszolgálás a szállás és az ételek minősége egyszerűen kiváló. Reményem szerint idén is ott fogja a család és a széles baráti kőr elfogyasztania finom étkeket. Szívből ajánlom Mindenkinek!

Legnépszerűbb csomagok Bácsalmáson és környékén
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.990 - 20.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.10.06.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.02. - 2021.08.06.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.12.31.

Szállodák Bácsalmás környékén
Colosseum Wellness Hotel Bácsalmás
Knáb Panzió Bácsalmás
A Nemesnádudvaron található Knáb Panzió kellemes helyszíne lehet családok és baráti társaságok...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre

Sárgacsikó Vendéglő BácsalmásX