Borbarátok Vendéglő Badacsonytomaj

2026.04.15-ig
Hotel Bonvino Badacsony

Borbarátok Vendéglő Badacsonytomaj vélemények

Kiváló 2016. december 13. járt itt
A Római úton található családi üzemeltetésű, magyaros vendéglő. A hely kialakítása hangulatos, a kiszolgálás gyors és udvarias. Érződött, hogy az itt dolgozók nemcsak tapasztaltak, hanem szeretik is amit csinálnak. A kínálatból filézett halászlevet ettünk mindketten, főételnek harcsapaprikást választottam.
2016. szeptember 24.barátokkal járt itt
Egy szép kora őszi estén tévedtünk be barátokkal az étterembe. Szép terek, gondosan karbantartott helyiségek, eszközök, tisztaság - és nagyon vonzó étel- és itallap. Megkóstoltuk a borókás vadpörköltet, a sült kecskesajtot salátaágyon - mindkettő ízletes volt, szépen tálalva, már ránézni is jó volt.
Kiváló 2016. július 5.a párjával járt itt
Már reggel eldöntöttük, hogy a házassági évfordulónkat itt fogjuk ünnepelni, ezért, hogy kellőképpen éhesek legyünk tettünk egy irgalmatlan túrát a Keszthelyi-hegységben. Ezt követően feleségem fogasfilét kért parajos penne tésztával, én szürkemarha rostélyost vargányás szósszal és kecskesajtos puliszkával.
Kiváló 2016. április 7.a párjával járt itt
szállásadóink ajánlották, és telitalálat!
Ultrafigyelmes kiszolgálás, hangulatos étterem, és isteni finom vagyorák. A 3 nap alatt kétszer vacsoráztunk itt, és mind a kétszer kifogástalan volt a menü. Mindenkinek csak ajánlani tudom! A napi ajánlatból választottunk, a főételek frissek és nagyon ízletesek, a házi túrós pite magáért beszél, a túrógombóc pedig pont olyan, mint nagymamám csinálta :)
Kiváló 2016. április 3.a párjával járt itt
2 éjszakát aludtunk a panzióban, 2 vacsorát, 2 reggelit ehettünk az étteremben. Egyszerűen fantasztikus volt minden! A reggelit az asztalunkon találták, édes és sós kiflik-kalácsok, felvágottak (nagyon finomak), vaj-méz-lekvár, olyan rántotta, amilyet óhajtottunk, isteni finom erős kávé, habos-forró tej stb-stb.
2015. november 12.a párjával járt itt
Ide tértünk be vacsorára, mert kedves emberek ajánlották. Szezonon kívül nem is egyszerű a Balatonon egy jó helyet találni. Figyelmes kiszolgálás mellett jót ettünk. A vargánya krémleves szárított csicsókával nagyon ízlett. A kacsacombot ketten fogyasztottuk és ez is finom volt és jól is laktunk. Az árak megfelenek, ajálhatom.
Kiváló 2015. szeptember 11.családjával járt itt
Kellemes, hangulatos étterem. Kedves, figyelmes felszolgálókkal. Nyaralásunk alatt háromszor is meglátogattuk a helyet. Vacsora után vendég mindenki egy pohár nagyon finom borra. Érdemes előre asztalt foglalni, mert igen népszerű a vendéglő. De, ha netán elmarad a foglalás, nincs gond, 10-15 perc várakozás után már szól is a pincér, hogy van szabad asztal. Ezt a 10-15 percet pedig egy kis borozgatással el lehet tölteni. :)
Borbarátok Vendéglő Badacsonytomaj - Étel/italBorbarátok Vendéglő Badacsonytomaj - Külső képBorbarátok Vendéglő Badacsonytomaj - Étel/italBorbarátok Vendéglő Badacsonytomaj - Belső
Kiváló 2015. július 26.a párjával járt itt
Kétszer voltunk idén ebben a vendéglőben és mindkét alkalommal nagyon is elégedetten távoztunk. Nehéz bármit kiemelni, mivel az egész egy élmény. A vendéget vendégként kezelik, a kiszolgálás gyors és udvarias. Az ételek között megtalálhatóak a magyar konyha alapfogásai, de néhány egzotikum is.
Kiváló 2015. július 24.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor az étterem kerthelyisége szinte teljesen tele volt. Ennek ellenére a mosolygós pincér udvariasan köszönt, és az asztal elfoglalása után, rögtön hideg frissítőket ajánlott. Láthatóan be volt osztva melyik pincér melyik asztalokkal foglalkozik, és ez a rendszer azt eredményezte, hogy mindig abban a pillanatban termett ott a pincér mikor szükség volt rá.
Kiváló 2014. október 28.a párjával járt itt
Hello mindenkinek ! Egy szuper ebédet költöttünk el a párommal október egyik csodálatos vasárnapján az étteremben. Korábban már nyaraltunk Badacsonyban de ebben az étteremben még nem jártunk. Most bepótoltuk és úgy néz ki visszajáró vendég leszek. . . A kiszolgálás gyors és kedves volt az ételek nagyon finomak.