Malom Étterem Baja

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Malom Étterem Baja
6500 Baja, Szegedi út 19.

Malom Étterem Baja a térképen

Malom Étterem Baja értékelése:

4. helyezett a 37 bajai étterem közül
66. helyezett Dél Alföldön - 739 étterem közül

H-P 08:00-22:00
Szo-V 08:00-23:00
étterem, bár, szálláshely étterme, vendéglő
házias ételek
bowling, rendezvényhelyszín, sqash

Malom Étterem Baja képei

Szállások Baja városában
Wellness csomagok Baja városában

Malom Étterem Baja vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Több alkalommal jártunk már itt mert eddig még nem csalódtunk ezért választottuk most is ezt a helyet egy ebédre. Az ételek nagyon finomak, a pincérek segítőkészek, barátságosak. Hétvégén svédasztalos menüből lehet választani de étlapról is bármit rendelhetsz. Csütörtökön és pénteken féláras pizza akció van. Bowlingozni is lehet. Szóval egy helyen több minden!

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
Több alkalommal voltunk már itt. Az étterem rész nagyon kulturált,pincérek segítőkészek. Ételek változatosak és mind mennyiségben,mind minőségben megfelelőek. Pizzeria rész különösen kitűnő. A környék legjobb pizzáját tudják elkészíteni(szerintünk). Csütörtökön es pénteken "féláras akció" van,ami az amúgy sem drága ételt még olcsóbbá teszi.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 28.
Rendkívül sokoldalú hely. Van külön étterem rész a nyugodt környezetet kedvelőknek, de a bowling pálya mellett is ugyan úgy fogyasztható ételünk. Sőt, jó időben a teraszra is ki lehet ülni. Esküvők, találkozók részére több rendezvény terem is található. Az ételek finomak, árban is megfelelnek. Lényegében semmi komoly probléma a hellyel, de inkább átlagosnak mondható.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Nagyon színvonalas hely. A kiszolgálás kiváló, nagyon kedves felszolgàló van. Az ételek változatosak# aki akar az kedvére válogathat finomabbnál finomabbak közül. Nagyon tiszta, nagyon szépen berendezett hely! Mi biztosan sokszor leszünk még vendégek! A májgombóc leves külön elismerést érdemel!! Köszönjük!
Mezôkövesd
Hatvan
Battonya

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 2. - 5 látogató hasznosnak vélte
A Malom étterem már a célpontjaim között szerepel egy ideje, november végén villányi turnénk alkalmával hazafelé itt vacsoráztunk. Két egyszerű fogást rendeltünk, elég volt estére: halászlevet és rántott „harcsacsíkokat” salátaágyon. A halászlé kifejezetten jó volt, nem szenvedett a szokásos hibáktól (túlsózottság, túlpaprikázottság) finom volt a halhús és a tészta is benne.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éttermet kipróbáltunk már a helyi felhozatalból,de eddig minden tekintetben számunkra ez a befutó. Nagyon sok helyzetre megoldás, mivel több terem, és többféle lehetőség közül ajánlhatnak, így megfelelő hely családi ünnepekre, nagy dínomdánomra,közösségi alkalmakra, előadások utáni megvendégelésre, egyszerű randira, vagy egy vasárnapi svédasztalos ebédre a családdal, ha a kisgyerekek mellett anyának nem jut ideje valami remeket összedobni.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 4.
Többször jártunk már az étteremben családommal, munkatársaimmal, barátokkal. Ha fontos az alkalom, mindig őket választjuk. Bőséges a választék, finomak az ételek, udvarias, barátságos a személyzet, mindez reális árakkal párosul. Elegáns, mégis barátságos kellemes hely. A komplexum más részeit is rendszeresen látogatjuk, a bowling és a hozzátartozó bár is kedves nekünk, valamint a különtermi rendezvények is mindig kiválóak.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén is részt vettünk a Torkos Csütörtök akcióban. A Malom étterembe voltunk , a svédasztalos verziót választottuk. Volt itt minden, mi szem -szájnak ingere. A pincérek nagyon kedvesek, a használt tányért rögtön leszedték az asztalról, buzdítottak, hogy minél több fogást kipróbáljunk, van tiszta tányér bőven. Degeszre ettük magunkat.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Többször látogattunk el családommal az étteremben. Szilveszteri buliban is, és más rendezvényen is voltam már az étteremben, és az ételek mindig finomak voltak. A választék nagy, és az ételek is finomak. A mennyiség is megfelelő és az ára sem kifizethetetlen. Az étteremhez tartozó egyéb szolgáltatások lehetőséget adnak a további kikapcsolódáshoz amennyiben valaki szert bowlingozni.

2014. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Több alkalommal jártam az étteremben.Voltam a családdal,de közösségi rendezvényeken is.Sőt! A jubileumi születesnapomat is itt tartottuk. Az étterem az alkalomhoz illően megterítve,díszítve.A személyzet figyelmes,gyors,nem tolakodó.Az ételválaszték bőséges,finom es nem utolsó sorban elfogadható áron kapható.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, gyermekprogramokkal, csónakázási és horgászási lehetőséggel, masszázs kedvezménnyel
2017.08.15. - 2018.05.31.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincejáró túrával, borkóstolással, disznótoros programokkal, élőzenés mulatsággal, fürdőkuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.31.
Duna Wellness Hotel
Baja
3 nap/2 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.09. - 2018.12.20.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
8 nap/7 éjszaka 1.571,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.04.01. - 2018.11.30.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 8.055,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.20. - 2018.03.31.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, fürdő- és múzeum belépővel, éttermi kedvezménnyel, késői kijelentkezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.22.
Vitis Hotel
Villány
2-3 éjszaka 15.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, családi és gyermek programokkal, bortúrával, wellness-részleg használattal, szaunafelöntésekkel, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Baja környékén
Tókert Fogadó Baja
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Disznótoros dőzsölés Villányban (min. 2 éj)
Pihenés húsvétkor (min. 3 éj)

Malom Étterem BajaX