Sobri Halászcsárda Baja
6500 Baja, Március 15. sétány 10.

Sobri Halászcsárda Baja a térképen

Sobri Halászcsárda Baja értékelése:

3. helyezett a 37 bajai étterem közül
148. helyezett Dél Alföldön - 842 étterem közül

H-CS 11:30-22:00
P-V 11:30-22:30
étterem, halászcsárda, vendéglő
magyar, Mindig friss halászlé, halételek, frissensültek és tájjellegű ételek
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Soproni

Sobri Halászcsárda Baja bemutatkozása

Halászcsárdánk Baján a Sugovica partján, a Petőfi-sziget szívében, csodálatos természeti környezetben található.Nevét Farkas "SOBRI" Józsefről, Magyarország örökös halfőző
bajnokáról kapta.A Sobrival töltött évek során felhalmozott tapasztalat és a tradicionális, hamisítatlan sobris receptek alapján készítettük, és mind a mai napig készítjük halételeinket.Éttermünk 130 fő befogadására alkalmas nagyteremmel, 30 fős különteremmel és 90 fős terasszal rendelkezik. Étlapunkon a mindig friss pontyhalászlé, vegyes hallék, halpörköltek mellett folyami halak (süllő, harcsa, törpeharcsa, csuka, kecsege, ponty, kárász, keszeg) sütve, rántva, valamint frissensültek és táj jellegű ételek széles választékával várjuk vendégeinket.Vállaljuk családi összejövetelek, rendezvények, esküvők, lebonyolítását. Panziónk szobái Sugovicára néző erkéllyel biztosítják a pihenést a csodálatos környezetben.

Sobri Halászcsárda Baja képei

Sobri Halászcsárda Baja vélemények

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Május végén voltam ott a férjemmel, meg a barátainkkal. Az előzőekben leírt sós vizet kaptunk halászlé helyett :( Mérhetetlen csalódás volt, mert az utazásunk megkezdése előtt, már úti célként néztük ki ezt a csárdát, ráadásul mindezért több, mint 16000 ft-ot fizettünk, amiért kaptunk egy nagy tál borzasztóan sós valamit, aminek még hal íze sem volt.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sós ízetlen vizet kaptunk halászlé gyanánt.Ehetetlen volt.A reklamáció megállt a felszolgálónál,aki szerint ez napok óta probléma.Soha nem látogatom meg ezt a vendéglőt többé.Az ital,ill.a halászléhez tartozó tészta belsőség és hal rendben volt.Nagyon lassan adta ki a konyha a rendelésünket,pedig a vendéglő egyharmad házzal ment.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Végre megtaláltuk Baján a legjobb halászlét, ugyanis eddig mindig télen voltunk és nem volt az egész városban , mondván nincs vendég. Most a gyerekekkel végre elmentünk ide a szigetre és nem bántuk meg. A halászlé igazi bajai volt. A harcsapaprikás is kifogástalan és nagy mennyiségü. A gyerekeket is lefoglalta a játszótér és a víz közelsége.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Okt. 21-én jártunk a Sobri êtteremben előszőr. Megfogott bennünket a hely hangulata és tisztasága. A felszolgáló hölgy( nem tudom a nevêt sajnos- fekete hajú, mosolygós)
kedvessége, gyorsasága, türelme, odafigyelêse mindent felül múlt. ( Ez úton is köszönjük Neki, hogy kedvesen és türelmesen ajánlotta az ételeket, amit kērtünk, gyorsan hozta.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Családi körben fogyasztottuk el a finom bajai halászlevet,a szemet és gyomrot gyönyörködtető sültes összeállítást. A minket kiszolgáló pincér rendkívül udvarias volt. Mind az étellel, mind a kiszolgálással,mind a környezettel és a tisztasággal, elégedettek voltunk. Ajánlom az éttermet minden ínyenc, a finom ételeket kedvelő embernek.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Nagyon finom és hatalmas adag a halászlé, sokféle halétel van az étlapon. A különlegességeket szeretjük, pl. a békacomb is nagyon finom volt. Nem olcsó hely, de érdemes kipróbálni, bőséges a választék. Korrekt volt a kiszolgálás. Nem volt tömeg, pedig hosszú hétvégén mentünk. Az előke, amit az étkezéshez adnak és meg lehet venni, nagyon jó ötlet.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
Ha halételre vágyom, a Sobrit választom. Finomak az ételek, bőségesek az adagok és gyors a kiszolgálás. A fokhagymás sült kárásznak nincs párja, ajánlom mindenkinek, aki erre jár. :)
A nyáron üzemelő teraszon nagyon szép környezetben ehetünk, a Sugovica mellett. Családosoknak különösen előnyös, hisz a gyerekek játszhatnak a gyereksarokban, amíg várjuk az ételt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Újra megkóstoltam a halászlevet. Hiába híres hely, most már tudom miért nem a kedvencem: a halhús előkészítését nem ismerik. Fél napot sóban, paprikában és hagymában állni hagyni, ezt mindenki tudja, de itt erre sem adnak. Továbbra is olyan mellékíze van a lének, mintha odaégették volna. A kenyér ehetetlen. A harcsafilé szezámmagos bundában viszont finom volt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Nagyon szép helyen van az étterem, Baján, a szigeten. Három étterem van itt, ha valaki a városba jön, érdemes itt enni a plusz látványért. Kár, hogy ebben az étteremben a legszebb látvány a dohányzó részről élvezhető, így mi ezt gyerekekkel kihagytuk. Az ételek rendben voltak, a rántott szürkeharcsa filé tökéletes volt, kár, hogy a krumpli el volt sózva, kicsípte a számat, a hozzá kért friss kevert saláta pedig nem volt friss.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Először megkóstoltuk a harcsa-halászlevet, a húslevest és a rántott békacombokat. (A békacomb volt az elsődleges célunk, először közölték, hogy elfogyott, majd mégiscsak előkerült valahonnan egy adag. ) Nem vagyok halászlé rajongó, de ahányan kóstoltuk, mind a legfinomabbként emlékezünk rá vissza, amit valaha ettünk. Fő étkezésként halas és egyéb húsos tálat rendeltünk.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Fadd-Dombori
2019.08.23. - 2019.10.31.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
4 nap/3 éjszaka 24.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, szilveszteri mulatsággal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.01.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.22. - 2019.12.31.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, jakuzzi és szauna használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.28. - 2020.01.02.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.485 - 12.860,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2019.12.22.
Pincelakat Borház & Szálloda
Császártöltés
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, meglepetéssel a kutyának, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.09.20. - 2019.12.21.

Szállodák Baján és környékén
Zichy Park Hotel Baja
Duna Wellness Hotel Baja
A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú...
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre
Deluxe Szüreti Hangulatok Villányban (min. 2 éj)

Sobri Halászcsárda BajaX