Sobri Halászcsárda Baja
6500 Baja, Március 15. sétány 10.

Sobri Halászcsárda Baja a térképen

Sobri Halászcsárda Baja értékelése:

6. helyezett a 37 bajai étterem közül
160. helyezett Dél Alföldön - 806 étterem közül

H-CS 11:30-22:00
P-V 11:30-22:30
étterem, halászcsárda, vendéglő
magyar, Mindig friss halászlé, halételek, frissensültek és tájjellegű ételek
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Soproni

Sobri Halászcsárda Baja bemutatkozása

Halászcsárdánk Baján a Sugovica partján, a Petőfi-sziget szívében, csodálatos természeti környezetben található.Nevét Farkas "SOBRI" Józsefről, Magyarország örökös halfőző
bajnokáról kapta.A Sobrival töltött évek során felhalmozott tapasztalat és a tradicionális, hamisítatlan sobris receptek alapján készítettük, és mind a mai napig készítjük halételeinket.Éttermünk 130 fő befogadására alkalmas nagyteremmel, 30 fős különteremmel és 90 fős terasszal rendelkezik. Étlapunkon a mindig friss pontyhalászlé, vegyes hallék, halpörköltek mellett folyami halak (süllő, harcsa, törpeharcsa, csuka, kecsege, ponty, kárász, keszeg) sütve, rántva, valamint frissensültek és táj jellegű ételek széles választékával várjuk vendégeinket.Vállaljuk családi összejövetelek, rendezvények, esküvők, lebonyolítását. Panziónk szobái Sugovicára néző erkéllyel biztosítják a pihenést a csodálatos környezetben.

Sobri Halászcsárda Baja képei

Sobri Halászcsárda Baja vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Végre megtaláltuk Baján a legjobb halászlét, ugyanis eddig mindig télen voltunk és nem volt az egész városban , mondván nincs vendég. Most a gyerekekkel végre elmentünk ide a szigetre és nem bántuk meg. A halászlé igazi bajai volt. A harcsapaprikás is kifogástalan és nagy mennyiségü. A gyerekeket is lefoglalta a játszótér és a víz közelsége.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Okt. 21-én jártunk a Sobri êtteremben előszőr. Megfogott bennünket a hely hangulata és tisztasága. A felszolgáló hölgy( nem tudom a nevêt sajnos- fekete hajú, mosolygós)
kedvessége, gyorsasága, türelme, odafigyelêse mindent felül múlt. ( Ez úton is köszönjük Neki, hogy kedvesen és türelmesen ajánlotta az ételeket, amit kērtünk, gyorsan hozta.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Családi körben fogyasztottuk el a finom bajai halászlevet,a szemet és gyomrot gyönyörködtető sültes összeállítást. A minket kiszolgáló pincér rendkívül udvarias volt. Mind az étellel, mind a kiszolgálással,mind a környezettel és a tisztasággal, elégedettek voltunk. Ajánlom az éttermet minden ínyenc, a finom ételeket kedvelő embernek.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Nagyon finom és hatalmas adag a halászlé, sokféle halétel van az étlapon. A különlegességeket szeretjük, pl. a békacomb is nagyon finom volt. Nem olcsó hely, de érdemes kipróbálni, bőséges a választék. Korrekt volt a kiszolgálás. Nem volt tömeg, pedig hosszú hétvégén mentünk. Az előke, amit az étkezéshez adnak és meg lehet venni, nagyon jó ötlet.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
Ha halételre vágyom, a Sobrit választom. Finomak az ételek, bőségesek az adagok és gyors a kiszolgálás. A fokhagymás sült kárásznak nincs párja, ajánlom mindenkinek, aki erre jár. :)
A nyáron üzemelő teraszon nagyon szép környezetben ehetünk, a Sugovica mellett. Családosoknak különösen előnyös, hisz a gyerekek játszhatnak a gyereksarokban, amíg várjuk az ételt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8.
Újra megkóstoltam a halászlevet. Hiába híres hely, most már tudom miért nem a kedvencem: a halhús előkészítését nem ismerik. Fél napot sóban, paprikában és hagymában állni hagyni, ezt mindenki tudja, de itt erre sem adnak. Továbbra is olyan mellékíze van a lének, mintha odaégették volna. A kenyér ehetetlen. A harcsafilé szezámmagos bundában viszont finom volt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17.
Nagyon szép helyen van az étterem, Baján, a szigeten. Három étterem van itt, ha valaki a városba jön, érdemes itt enni a plusz látványért. Kár, hogy ebben az étteremben a legszebb látvány a dohányzó részről élvezhető, így mi ezt gyerekekkel kihagytuk. Az ételek rendben voltak, a rántott szürkeharcsa filé tökéletes volt, kár, hogy a krumpli el volt sózva, kicsípte a számat, a hozzá kért friss kevert saláta pedig nem volt friss.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Először megkóstoltuk a harcsa-halászlevet, a húslevest és a rántott békacombokat. (A békacomb volt az elsődleges célunk, először közölték, hogy elfogyott, majd mégiscsak előkerült valahonnan egy adag. ) Nem vagyok halászlé rajongó, de ahányan kóstoltuk, mind a legfinomabbként emlékezünk rá vissza, amit valaha ettünk. Fő étkezésként halas és egyéb húsos tálat rendeltünk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
Aki Baján jár és nem eszik halászlét az vagy a halat nem szereti, vagy önmagát. A párom kacsát evett! A csárda neve kissé bizarr, mert anno egy bakonyi betyár ritkábban vetődött el ebbe a délalföldi térségbe. Nyilván van azért a névre magyarázat. Mindenesetre a halászlé, külcsín és belbecs tekintetében is reprezentánsa volt Baja halfőző művészetének.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 12.
Egy hete újra elmentünk a csárdába. Érdekes módon bennünket mindig kedvesen,figyelmesen szolgálnak ki,az ételek finomak,az adagok bőségesek(annyira kis étkűek nem vagyunk). Furcsa olvasni a negatív véleményeket,mert még nem találkoztunk vele. A nyáron fordult elő az,hogy kissé sokára hozták ki az ebédet,de teljes mértékben érthető volt,hisz éppen délidőben,teltházas időszakban voltunk.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.11. - 2019.12.10.
Duna Hotel
Paks
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.15. - 2019.12.31.
Vitis Hotel
Villány
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2018.12.29.
Maushaus Vendégház
Véménd
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Pilvax Hotel
Kalocsa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2019.12.31.
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Varázsfészek Vendégház
Majs
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Flórián Vendégház
Villánykövesd
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 7.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.14. - 2019.06.30.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 11.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan forralt borfogyasztással, egy alkalommal bor-és csokoládékóstolóval, fürdőkuponnal, bonbon csomaggal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.20. - 2019.04.30.

Szállodák Baján és környékén
Zichy Park Hotel Baja
Ponty Poronty Vendégház Baja
A Nagybaracskán található Ponty Poronty Vendégház ideális kikapcsolódást nyújt mind a...
Duna Wellness Hotel Baja
A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú...
Napi árak
Napi ár 2 vagy több főre