Sobri Halászcsárda Baja

Sobri Halászcsárda Baja
Sobri Halászcsárda BajaSobri Halászcsárda Baja
Sobri Halászcsárda BajaSobri Halászcsárda Baja

Sobri Halászcsárda Baja bemutatkozása

Halászcsárdánk Baján a Sugovica partján, a Petőfi-sziget szívében, csodálatos természeti környezetben található. Nevét Farkas "SOBRI" Józsefről, Magyarország örökös halfőző
bajnokáról kapta. A Sobrival töltött évek során felhalmozott tapasztalat és a tradicionális, hamisítatlan sobris receptek alapján készítettük, és mind a mai napig készítjük halételeinket.

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.16-21.
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Sobri Halászcsárda Baja vélemények

Szörnyű 2019. április 23.a párjával járt itt
Sós ízetlen vizet kaptunk halászlé gyanánt. Ehetetlen volt. A reklamáció megállt a felszolgálónál,aki szerint ez napok óta probléma. Soha nem látogatom meg ezt a vendéglőt többé. Az ital,ill. a halászléhez tartozó tészta belsőség és hal rendben volt. Nagyon lassan adta ki a konyha a rendelésünket,pedig a vendéglő egyharmad házzal ment.
Kiváló 2015. július 2.családjával járt itt
Családommal jártunk, már nem először itt. Most is nagyon tetszett a hely, kellemes környezet, udvarias kiszolgàlàs, jó ételek és mindez kellemes árakon. A halétel kínálat szerintünk egyedülálló, mindig más halételeket kóstolunk meg. A terasz a vízparton van, a làtvàny is tökéletes.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2018. december 6.gyerekekkel járt itt
Végre megtaláltuk Baján a legjobb halászlét, ugyanis eddig mindig télen voltunk és nem volt az egész városban , mondván nincs vendég. Most a gyerekekkel végre elmentünk ide a szigetre és nem bántuk meg. A halászlé igazi bajai volt. A harcsapaprikás is kifogástalan és nagy mennyiségü. A gyerekeket is lefoglalta a játszótér és a víz közelsége. Visszatérő vendégek leszünk.
Sobri Halászcsárda Baja - Étel/italSobri Halászcsárda Baja - Egyéb
Kiváló 2018. október 22.családjával járt itt
Okt. 21-én jártunk a Sobri êtteremben előszőr. Megfogott bennünket a hely hangulata és tisztasága. A felszolgáló hölgy( nem tudom a nevêt sajnos- fekete hajú, mosolygós)
kedvessége, gyorsasága, türelme, odafigyelêse mindent felül múlt. ( Ez úton is köszönjük Neki, hogy kedvesen és türelmesen ajánlotta az ételeket, amit kērtünk, gyorsan hozta.
Kiváló 2018. augusztus 6.családjával járt itt
Családi körben fogyasztottuk el a finom bajai halászlevet,a szemet és gyomrot gyönyörködtető sültes összeállítást. A minket kiszolgáló pincér rendkívül udvarias volt. Mind az étellel, mind a kiszolgálással,mind a környezettel és a tisztasággal, elégedettek voltunk. Ajánlom az éttermet minden ínyenc, a finom ételeket kedvelő embernek.
Kiváló 2018. május 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom és hatalmas adag a halászlé, sokféle halétel van az étlapon. A különlegességeket szeretjük, pl. a békacomb is nagyon finom volt. Nem olcsó hely, de érdemes kipróbálni, bőséges a választék. Korrekt volt a kiszolgálás. Nem volt tömeg, pedig hosszú hétvégén mentünk. Az előke, amit az étkezéshez adnak és meg lehet venni, nagyon jó ötlet. Persze, hogy mi is hazahoztunk egyet. :-)
Kiváló 2017. november 11.a párjával járt itt
Ha halételre vágyom, a Sobrit választom. Finomak az ételek, bőségesek az adagok és gyors a kiszolgálás. A fokhagymás sült kárásznak nincs párja, ajánlom mindenkinek, aki erre jár. :)
A nyáron üzemelő teraszon nagyon szép környezetben ehetünk, a Sugovica mellett. Családosoknak különösen előnyös, hisz a gyerekek játszhatnak a gyereksarokban, amíg várjuk az ételt.
Kiváló 2016. január 20.barátokkal járt itt
A hétvégét Baján töltöttük. Helyi vélemények alapján kerestük fel a Sobri Halászcsárdát.
11 fős társasággal érkeztünk a csárdába. A kiszolgálás nagyon kedves és előzékeny volt, az ételekre nem kellett hosszan várni, finomak és bőségesek voltak.
Ha újból Baján járunk, biztosan felkeressük a csárdát!
Kiváló 2015. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Családunkkal évek óta ide járunk, a Halászcsárdában ünnepeljük a születésnapokat és évfordulókat. A felszolgálók kedvesek, a vízpart közelsége pedig ad egy meghitt hangulatot az étteremnek. Az ételeken érződik, hogy minden frissen és természetes alapanyagokból készül.
Kiváló 2015. július 15.a párjával járt itt
Bajára azért mentünk, hogy egy finom halászlét együnk. Véletlen szerűen választottuk ki a Sobri halászcsárdát és "bejött". Remek halászlét kaptunk, kellemes környezetben. A kert helységben hűvös árnyékot tartó fák vannak, az asztalok a Dunára néznek.
A pincér hölgy helyes, kedves és figyelmes volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet és választékát.
Sobri Halászcsárda Baja a térképen
6500 BajaMárcius 15. sétány 10.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • Vízre néző terasz!
H-CS
P-V
magyar, Mindig friss halászlé, halételek, frissensültek és tájjellegű ételek
hagyományos magyar fogások
Zene