Sobri Halászcsárda Baja
6500 Baja, Március 15. sétány 10.

Sobri Halászcsárda Baja a térképen

Sobri Halászcsárda Baja értékelése:

3. helyezett a 37 bajai étterem közül
29. helyezett Dél Alföldön - 878 étterem közül

H-CS 11:30-22:00
P-V 11:30-22:30
étterem, halászcsárda, vendéglő
magyar, Mindig friss halászlé, halételek, frissensültek és tájjellegű ételek
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Soproni

Sobri Halászcsárda Baja bemutatkozása

Halászcsárdánk Baján a Sugovica partján, a Petőfi-sziget szívében, csodálatos természeti környezetben található.Nevét Farkas "SOBRI" Józsefről, Magyarország örökös halfőző
bajnokáról kapta.A Sobrival töltött évek során felhalmozott tapasztalat és a tradicionális, hamisítatlan sobris receptek alapján készítettük, és mind a mai napig készítjük halételeinket.Éttermünk 130 fő befogadására alkalmas nagyteremmel, 30 fős különteremmel és 90 fős terasszal rendelkezik. Étlapunkon a mindig friss pontyhalászlé, vegyes hallék, halpörköltek mellett folyami halak (süllő, harcsa, törpeharcsa, csuka, kecsege, ponty, kárász, keszeg) sütve, rántva, valamint frissensültek és táj jellegű ételek széles választékával várjuk vendégeinket.Vállaljuk családi összejövetelek, rendezvények, esküvők, lebonyolítását. Panziónk szobái Sugovicára néző erkéllyel biztosítják a pihenést a csodálatos környezetben.

Sobri Halászcsárda Baja képei

Sobri Halászcsárda Baja vélemények

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 4.
Sok jót nem tudok mondani erről az étteremről. Összesen háromszor jártunk itt hosszú hétvégék alkalmával, de negyedszer már biztosan nem fogunk. Az ételek nagyon drágák, ennek ellenére azonban nem mondanám őket jó minőségűnek, ilyen árak mellett szerintem nem ezt várja az ember.

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 1.
Baján járva egy ott lakó hölgy úgy ajánlotta a Sobri Halászcsárdát, mint a városban a legjobbat. Természetesen halászlét rendeltünk gyufatésztával, annak szervírozásával, illatával, színével, illetve a mennyiséggel is meg voltunk elégedve, a hal minőségével azonban koránt sem.

2014. áprilisban járt itt
Értékelt: 2014. június 4.
Többször is voltam és mindannyiszor óriási csalódás volt a halászlé (pedig nehéz elrontani a bajait). A leve híg és a halat mintha újramelegítették volna, nem volt friss. Talán annyi pozitívum, hogy 2 szelet halat adnak, de az egyik mindig a farka töve. Sajnálom, pedig rendkívül igényes hely, az elhelyezkedése sem tud dobni rajta.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
Május végén voltam ott a férjemmel, meg a barátainkkal. Az előzőekben leírt sós vizet kaptunk halászlé helyett :( Mérhetetlen csalódás volt, mert az utazásunk megkezdése előtt, már úti célként néztük ki ezt a csárdát, ráadásul mindezért több, mint 16000 ft-ot fizettünk, amiért kaptunk egy nagy tál borzasztóan sós valamit, aminek még hal íze sem volt.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sós ízetlen vizet kaptunk halászlé gyanánt.Ehetetlen volt.A reklamáció megállt a felszolgálónál,aki szerint ez napok óta probléma.Soha nem látogatom meg ezt a vendéglőt többé.Az ital,ill.a halászléhez tartozó tészta belsőség és hal rendben volt.Nagyon lassan adta ki a konyha a rendelésünket,pedig a vendéglő egyharmad házzal ment.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Végre megtaláltuk Baján a legjobb halászlét, ugyanis eddig mindig télen voltunk és nem volt az egész városban , mondván nincs vendég. Most a gyerekekkel végre elmentünk ide a szigetre és nem bántuk meg. A halászlé igazi bajai volt. A harcsapaprikás is kifogástalan és nagy mennyiségü. A gyerekeket is lefoglalta a játszótér és a víz közelsége.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Okt. 21-én jártunk a Sobri êtteremben előszőr. Megfogott bennünket a hely hangulata és tisztasága. A felszolgáló hölgy( nem tudom a nevêt sajnos- fekete hajú, mosolygós)
kedvessége, gyorsasága, türelme, odafigyelêse mindent felül múlt. ( Ez úton is köszönjük Neki, hogy kedvesen és türelmesen ajánlotta az ételeket, amit kērtünk, gyorsan hozta.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Családi körben fogyasztottuk el a finom bajai halászlevet,a szemet és gyomrot gyönyörködtető sültes összeállítást. A minket kiszolgáló pincér rendkívül udvarias volt. Mind az étellel, mind a kiszolgálással,mind a környezettel és a tisztasággal, elégedettek voltunk. Ajánlom az éttermet minden ínyenc, a finom ételeket kedvelő embernek.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Nagyon finom és hatalmas adag a halászlé, sokféle halétel van az étlapon. A különlegességeket szeretjük, pl. a békacomb is nagyon finom volt. Nem olcsó hely, de érdemes kipróbálni, bőséges a választék. Korrekt volt a kiszolgálás. Nem volt tömeg, pedig hosszú hétvégén mentünk. Az előke, amit az étkezéshez adnak és meg lehet venni, nagyon jó ötlet.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 11.
Ha halételre vágyom, a Sobrit választom. Finomak az ételek, bőségesek az adagok és gyors a kiszolgálás. A fokhagymás sült kárásznak nincs párja, ajánlom mindenkinek, aki erre jár. :)
A nyáron üzemelő teraszon nagyon szép környezetben ehetünk, a Sugovica mellett. Családosoknak különösen előnyös, hisz a gyerekek játszhatnak a gyereksarokban, amíg várjuk az ételt.

Legnépszerűbb csomagok Baján és környékén
Duna Wellness Hotel
Baja
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.11. - 2020.04.30.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.02. - 2020.12.31.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 14.180 - 28.340,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
2-3 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárbérlési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.18.
Blum Vendégház & Pince
Villány
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Tókert Fogadó
Nagymányok
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.19. - 2020.06.30.
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.31.

Szállodák Baja környékén
Zichy Park Hotel Baja
Tókert Fogadó Baja
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Hétvégi feltöltődés (min. 2 éj)
Bor és wellness (min. 2 éj)

Sobri Halászcsárda BajaX