Véndió Étterem Baja

Véndió Étterem Baja
Véndió Étterem BajaVéndió Étterem Baja
Véndió Étterem BajaVéndió Étterem Baja

Véndió Étterem Baja bemutatkozása

A 2014-ben nem csak a külsőjében újult meg a Véndió Étterem, hanem a bérlőjétől való visszavétel után a tulajdonos üzemeltetésébe is került.
Az étterem belső 70 férőhelyét, tavasztól őszig 120 fős kerthelyiség egészíti ki. Baja tradicionális vendéglátó egységében a legmodernebb konyhánk, friss alapanyagokból készíti házias ételeinket, elérhető áron.

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.04.23-ig
Takler Kúria Szekszárd

Véndió Étterem Baja vélemények

Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlom! Kíváló halételek, italok, hangulat és személyzet! A halászléből és a harcsapaprikásból nem lehet elégszer enni. A haltöpörtyűt pedig mindenkinek meg kell kóstolni! Desszertnek császármorzsát ettünk és forrócsokit, nagyon finom mindkettő! Másfél napos Bajai tartózkodásunk alatt itt vacsoráztunk és másnap visszatértünk ebédelni is! Azt hiszem ez mindent elárul. .
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen lévő kerthelységes ányas fák alatt lévő vendéglő. Frissen készitett ételek ezért a várakozás de megéri rá szánni az időt. Különlegességek diós töltött káposzta nagyon finom.
A klasszikus bajai halászlé egyedülállóan finom volt. Üdv a szakácsnak! ! ! Ár-érték arány a minőségnek ára van de megfizethető.
Abszolút legjobb étterem gratula a tulajdonos családnak.
Gyenge 2015. június 30.gyerekekkel járt itt
2 gyerekkel igen hosszú várakozási idő, az ételtől is többet vártam, a kiszolgálás kritikán aluli.
Átlagos 2015. június 21.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak, elsősorban a halételek ízletesek a kiszolgálás nulla- mind az étel, mind az ital kihozatala. Az ételre több, mint két órát vártunk, az italra 40 percet, a megérkezést követően a pohárra újabb 20 percet. . . Gyönyörű helyen van, a hely tisztasága megfelelő. A személyzet kedves, de nem mondható, hogy a helyzet magaslatán állnának. Ráérős napokon megfelelő.
Kiváló 2015. április 1.egyedül járt itt
A Véndió Baján személyesen nekem az egyik kedvenc helyem, amikor az ételről van szó! Gondolok itt főképp a bajai halászlére. Az árak elfogadhatóak, és tetszik az étel elkészítési módja. A kiszolgálás szintén első osztályú, a személyzet nagyon kedves. Meghitt hangulatú étterem fogadja önt. Ital kínálatból is jelesen vizsgázott.
Kiváló 2015. április 1.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül tévedtünk be a párommal, nem vagyunk helyiek, csak átutazóban voltunk. Hangulatos, energiával teli belső kialakítása volt az étteremnek. A pincérek nagyon segítőkészek voltak, nem kellet várakoznunk és az ételek elkészítése és tálalása is tökéletesre sikeredettés az árak is pénztárca kímélőek.
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. január 23.gyerekekkel járt itt
A Véndió étterem nagyon szép helyen van. A belső és külső terei is egyaránt nagyok. Volt szerencsém egyszer úgy enni egy fantasztikus minőségű vacsorát, hogy az aubusztus 20. -i tüzijátékot csodálhattuk kényelmesen, VIP-ben érezve magunkat. Szép kilátás a Sugóra, közel a belvároshoz.
Gyenge 2013. szeptember 24.családjával járt itt
Eddig két ízben voltam itt, első alkalommal 2007-ben minden rendben volt. Különösképpen a beltér kialakítását értékeltük, de finom volt a halászlé s a főételek is. Tavaly nyáron azonban a pincér mindent összekevert, s ami megbocsáthatatlan: harcsa helyett pangasiust kaptunk, ami egyike a legbotrányosabb hamisításoknak.
Véndió Étterem Baja - Étel/italVéndió Étterem Baja - BelsőVéndió Étterem Baja - Külső kép
2013. május 13.családjával járt itt
Az étterem elhelyezkedése - a Sugovica - partján igazán hangulatos. Tavasztól őszig a kerthelyiség tágas. A kiszolgálással teljes mértékben elégedett voltam. A kiválasztott ételeket gyorsan elkészítették. Az ételek finomak, különösen a bajai halászlé. Ezt mindenkinek meg kell kóstolnia.
Gyenge 2013. április 23. járt itt
Egy gyönyörű napfényes tavaszi vasárnapon voltunk átutazóban Baján és mindenképp egy vízparti éttermet kerestünk. Kiváló adottságokkal rendelkező helyet találtunk közvetlenül a vízparton. Az étterem előtti tábla svédasztalos ebédelési lehetőséget is mutatott-megnézve a kínálatot, ezt gyorsan elvetettük.
Véndió Étterem Baja a térképen
6500 BajaPetőfi-sziget 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség
H-CS
P-Szo