Duna Wellness Hotel Baja

Duna Wellness Hotel Baja
Duna Wellness Hotel BajaDuna Wellness Hotel Baja
Duna Wellness Hotel BajaDuna Wellness Hotel Baja

Duna Wellness Hotel Baja bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú szépítő-gyógyító szolgáltatásaival várja vendégeit Baján. Jellegzetessége, hogy közvetlen mellette folyik a Duna mellékága, a Sugovica. 43 jól felszerelt, komfortos szoba közül választhatnak az Alföld legszebb fekvésű szállodájában megszálló vendégek.

A Duna Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.

Szörnyű 2016. november 17.egyedül járt itt
Duna Wellness Hotel Baja –
FELTÉTLENÜL OLVASSÁTOK EL
Élmény beszámoló ,hát az semmiképpen
Péntek délután három negyed háromkor felhívtam a szállodát,egy nagyon kedves hölggyel beszéltem,elmondtam az igényeimet
-Erkélyes szoba, -svéd asztalos vacsora ( gond van az epémmel ,igy ki lehet kerülni,hogy a menü választásos vacsorába ne legyen olyan ami gondot okozhat )
-Wifi a szobákban.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Átlagos 2016. október 25.a párjával járt itt
Visszatérő törzsvendége vagyok a szállodának mivel ez Baja egyetlen szállodája és én szeretem ezt a várost mivel teljesen kikapcsol. A szálló központi elhelyezkedése miatt minden környékbeli program jó kiinduló helye. A parkolás a főtéren ingyenes ha nincs rendezvény akkor hely is van. A szálló frissen felujított de a 19 szd-ben épült.
Duna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - SzobákDuna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - EgyébDuna Wellness Hotel Baja - SzobákDuna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - SzobákDuna Wellness Hotel Baja - Medence/kertDuna Wellness Hotel Baja - Környék
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Gyenge 2016. október 22.a párjával járt itt
Bajai romantikus kikapcsolódásra vágyva a Hotel ajánlatát elfogadtuk a párommal. Amit ígértek: Prémium négycsillagos, kétágyas szoba, kétszemélyes fürdőkáddal és infra szaunával, átrium Wellness korlátlan használata (élménymedence, gőzkabin, infra -és finn szauna, jakuzzi), személyenként egy 30 perces halpedikűr (Doktor hal kezelés), 3 fogásos gyertyafényes menüvacsora,Egy üveg pezsgő és egy tábla kézműves csokoládé bekészítése a szobába, érkezéskor üdvözlő ital, és a szokásos free-wifi, ingyenes parkolás, svédasztalos reggeli.
2016. október 8.a párjával járt itt
Jó választás a Hotel Duna annak,aki a Duna déli jobb és bal partjának nevezetességeit szeretné megismerni. Jó minőségű utak,sok helyen autópályák biztosítják a gyors és biztonságos közlekedést. Most először találkoztunk azzal,hogy pl. Baján és Mohácson mindenütt ingyenes a parkolás ! ! !
Szörnyű 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
2016 augusztus végén jártunk feleségemmel,és kicsi fiammal (8-éves),
a Duna wellness hotelben Baján,sajnos éppen szinházi,illetve operett
fesztivál volt a téren,így teljesen le volt zárva a főtér,szomorúan tapasztaltuk,már reggel,hogy a szálloda kordinációs gondokkal küzd,
ugyanis nem tudta meg oldani,hogy a saját parkoló helyeik,a vendékek részére adottak legyenek.
Kiváló 2016. szeptember 1.egyedül járt itt
2016. augusztus végén kellemes napokat töltöttem ebben a szép szállodában, a személyzet kedves,figyelmes odafigyelése a vendégekre, még nagyszerűbbé varázsolta ott létemet ! Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a helyet, elhelyezkedése, szolgáltatásai és nem utolsó sorban ár-érték aránya miatt. Szeretnék 2017.
2016. augusztus 20.barátokkal járt itt
Lányommal töltöttünk egy kellemes hét elejét a szállóban. A szobával a wellness részleggel nagyon meg voltunk elégedve,habár a medencék vízének hőfoka nekünk kissé hűvös volt. A recepción a hölgyek nagyon segítőkészek voltak. Ez vonatkozik a wellness részen dolgozó fiatalemberre is igaz. Nekünk egyedül a vacsora mennyiségével volt problémánk. Összegezve nagyon kellemes élményekkel tértünk haza.
2016. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Három napot (két éjszakát) töltöttünk a családommal a Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon kellemes, hangulatos helyen van a Hotel. A személyzet nagyon segítőkész, kedves. A szobák tiszták, kényelmesek, egy probléma volt csak hogy nagyon meleg volt a szobában, mi 3*-os részben szálltunk meg így nem volt légkondi.
Átlagos 2016. június 3.barátokkal járt itt
2015. novemberben jártun itt a barántőmmel, aki 200km-re lakik tőlem. Olcsón volt hirdetve a 3*-os szállás, így gondoltuk itt töltünk egy hétvégét közös találkozó pontként. Ő foglalta a szállást, de én előbb odaértem, ezért felmentem a szobába.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. június 2.családjával járt itt
2015. augusztusában is jártunk itt, akkor is írtam értékelést, hát mit mondjak. . . a helyzet nem javult, sőt:
1. 4 csillagos, Sugovicára néző szoba volt a visszaigazolásunkban, nem ezt kaptuk. 2. Május 26-án érkeztünk, 31 fokos melegben. A felajánlott szoba nagyon meleg volt, a központi klíma nem volt átállítva hűtésre, állítólag a vezetőség nem engedélyezte még.
Duna Wellness Hotel Baja - Külső kép
Duna Wellness Hotel Baja a térképen
6500 BajaSzentháromság tér 6.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó